Týždenný horoskop 1. – 7. januára

Asi tomu ani nebudete chcieť veriť, ale už nám začal prvý mesiac nového roku! Čas nám naozaj uteká, takže ho musíme čo najlepšie využiť. V novom týždennom horoskope sa dozviete, čo vás čaká! A nebojte sa, vždy je niečo, na čo sa tešiť a z čoho mať radosť!

Baran       

Buďte v novom roku obzvlášť opatrní, aby ste svoju energiu nevyčerpali veľmi rýchlo. Čaká vás aj príjemné stretnutie, ktoré vám rozšíri obzory. Stretnete sa s niekým z minulosti, kto sa v živote posunul niekam inam a vy si musíte priznať, že vás to fascinuje.

Býk   
Tento týždeň sa zamerajte na svoje ciele a nebojte sa prijať úplne nečakané výzvy! Vaša trpezlivosť a vytrvalosť vám pomôžu dosiahnuť úspech. Majte tiež otvorenú myseľ k novým nápadom a možnostiam. V láske bude dosť kľúčové komunikovať a počúvať.

Blíženci       
Vaše komunikačné zručnosti budú v novom roku na vrchole. Využite svoj pôvab a schopnosť vyjadriť myšlienky tak, aby ste inšpirovali ostatných. Môže sa objaviť príležitosť na cestovanie alebo objavovanie nových miest, tak využite všetko, čo vám hviezdy roku 2024 ponúkajú.

Rak  
Urobte si čas na relaxáciu a self-care. Možno sa vám bude zdať, že sa vám vzťahy viac komplikujú, ale kľúčom k harmónii bude v prvom rade dôkladná starosť o svoje vlastné blaho a napojenie sa na vesmírne energie, ktoré sú pre vašu osobnosť dôležité.

Lev   
S novým rokom 2024 prichádza aj predsavzatie. Aj keď nie ste typ, ktorý by toto pravidelne robil, tak tento rok je trochu výnimkou. Zameriate sa na seba a svoje potreby a zistíte, že by ste radi v novom roku niečo zmenili. Je len na vás, ako sa k tomu postavíte.

Panna        
Stretli ste sa na Silvestra s jedincom, ktorý je pre vás veľmi inšpiratívny. Aj v novom roku ste stále v kontakte a vy zisťujete, že toho máte veľa spoločného. Kto vie, ako sa bude váš vzájomný vzťah naďalej vyvíjať. Nechávate tomu voľný priebeh.

Váhy
V prvom týždni nového roka budete hľadať rovnováhu vo všetkom, tak sa snažte nájsť harmóniu aj medzi prácou a osobným životom. Môže sa objaviť príležitosť na uzavretie mieru v nejakom konflikte. Snažte sa získať si lepšiu sebadôveru vďaka novým zážitkom aj zaujímavým ľuďom.

Škorpión    
Tento týždeň budete pociťovať silné emócie a váš inštinkt vám povie, ako sa rozhodnúť. Buďte ale opatrní, aby ste svoje pocity nedávali najavo príliš impulzívne. Vo vzťahoch sa teraz snažte byť často až možno príliš otvorení a úprimní. Oplatí sa vám to!

Strelec        
Vo vzťahoch sa snažte prejaviť svoju vďačnosť a ocenenie k partnerovi. V minulom roku ste prechádzali ľahkou krízou, ktorá sa prejavila najmä na atmosfére doma. A vy rozhodne nechcete, aby doma bolo niečo negatívne, pretože je to pre vás oáza pokoja.

Kozorožec  
Sústreďte sa na svoje dlhodobé ciele, vaša disciplína a odhodlanie vám pomôžu dosiahnuť úspech. Majte však na pamäti, že občas je dôležité si oddýchnuť! Na tieto aspekty totiž máte tendenciu veľmi zabúdať. Relaxácia by pre vás mala byť na prvom mieste.

Vodnár       
Ste momentálne vo veľmi optimistickej nálade a máte pocit, že sa to okolo vás hemží len pozitivitou a úsmevmi. Máte na to ale zásadný vplyv. Všetci okolo vás sú očarení vašou momentálnou aurou spokojnosti a samozrejme ich to aj príjemne ovplyvňuje.

Ryby
V novom roku sa sústreďte najmä na svoju intuíciu. Môžete naraziť na výbornú inšpiráciu a kreatívne nápady, ale buďte opatrní, aby ste nedali najavo príliš veľa interných informácií. V láske sa snažte byť viac otvorení a zdieľať aj svoje hlbšie pocity s partnerom.