Týždenný horoskop 1. – 7.8.2022

August je ako stvorený na relaxáciu. Blíženci, nemyslite preto na svoje pracovné povinnosti a venujte sa láske a koníčkom. Panny, urobte si čas pre seba a vy, Škorpióny, buďte oporou partnerovi! A čo vy ostatní? Čítajte svoj horoskop lásky a uvidíte!

Baran 
Milí Barani, dávajte si tento týždeň pozor najmä na nečakané úrazy. Stačí chvíľka nepozornosti a malá nehoda vám môže pokaziť zbytok leta. Vyvarujte sa preto tento týždeň adrenalínovým športom, ale aj túram, či iným aktívnym zábavám. Však vám nič neutečie.

Býk     
Vo vzťahoch to teraz nie je veľmi veľká hitparáda. Zažívate pomerne negatívne obdobie plné hádok, ale aj nezmyselných dohadov. Niekedy si hovoríte, že by ste sa na to najradšej vykašľali a boli radšej single, pretože vám tento búrkový stav ani v najmenšom nevyhovuje.

Blíženci          
V tomto týždni sa nezastavíte. Máte pred sebou veľa práce a aj váš nadriadený vás nezmyselne úlohuje vecami, ktoré by mohli počkať. Potom sa sťažuje, keď to nie je okamžite. Už toho máte akurát dosť a treba sa zamyslieť, či vám tie nervy za to stoja.

Rak     
Idete na plný plyn a to vo všetkých sférach vášho života. Doma sa otáčate čo sa dá, v práci si beriete ešte prácu za kolegov a ešte do toho stíhate letné aktivity. Je síce skvelé, že ste takto aktívni, ale nesmiete zabúdať ani na kvalitný odpočinok.

Lev     
Problémy s platbami vám momentálne robia veľké starosti. Leto sa na vašej peňaženke aj účte začína podpisovať rovnako ako celkovo zdraženie. Musíte sa teraz veľmi oháňať a myslieť aj na to, kde by sa ešte dalo ušetriť. Nepúšťajte do zbytočného rozhadzovania!

Panna
Napätá atmosféra v rodine vám vôbec nie je príjemná. Naopak sa tým veľmi trápite a príde vám správanie niektorých členov rodiny veľmi nespravodlivé. Ste ako medzi dvoma mlynskými kameňmi a stále musíte uhladzovať nejaké zbytočné hádky a nedorozumenia.

Váhy   
Máte pred sebou veľmi aktívny spoločenský týždeň plný nečakaných návštev a zábavných stretnutí. Máte svojich kamarátov a rodinu veľmi radi, ale na konci týždňa budete z neustáleho hostenia celkom unavení a budete dokonca radi, keď návšteva konečne odíde.

Škorpión        
Máte okolo seba ľudí, ktorým záleží na vás a vašich pocitoch. Nemusíte sa preto báť, že by vám bežné strasti života nejako ublížili, vďaka tým správnym ľuďom sa vám podarí prekonať akúkoľvek životnú prekážku. Po búrke predsa vždy vyjde dúha aj slnko.

Strelec           
Ste momentálne naozaj veľmi aktívny a život je pre vás veľká jazda. Užívate si spoločenské akcie, chodíte s priateľmi športovať a po večeroch sa nebojíte investovať do kultúrnych zážitkov a dobrého jedla. Vaši známi sú touto vašou premenou očarení.

Kozorožec      
Máte vo svojom okolí človeka, ktorý je známy svojou charizmou. To, že má o vás záujem vám samozrejme lichotí, na druhú stranu vám príde, že to medzi vami neiskrí toľko, koľko by malo. Navyše začínate spoznávať aj celkom nesympatické stránky tejto osoby.

Vodnár          
Letné dni vám do žíl vlievajú naozaj veľa pozitívnej energie. Ste osoby, ktoré milujú slnko a s príchodom teplých dní naraz začínate pookrívať. Celkovo vám príde, že sa vám potom darí a vaša fyzická schránka tiež zažíva doslova znovuzrodenie.

Ryby   
Viete vytvoriť fajn atmosféru, ktorá je pre všetkých zúčastnených veľmi príjemná. Preto k vám známi a rodina radi chodia na návštevu a celkovo u vás vládne veľmi pozitívna aura. Vy ste samozrejme radi, že sa u vás ľudia cítia dobre a chcete si to udržať.