Týždenný horoskop 1.-7.5.2023

Už ste sa dnes pozreli na nebo, aké hviezdne konštelácie vám budú priať? To ani nemusíte! Od toho sú tu naše astrologičky, ktoré to urobili za vás a pripravili pre všetky znamenia zverokruhu nový týždenný horoskop, ktorý vás prevedie celým nasledujúcim týždňom.

Baran 
Nachádzate sa momentálne vo veľmi zložitom životnom období. Nie je vôbec hanba, požiadať o pomoc nejakého odborníka, ktorý by vám pomohol nájsť späť chuť k životu a ukázal nový smer, ktorým sa vydať. Nakoniec za tento ústretový krok budete veľmi radi.

Býk      
V práci sa toho na vás teraz navalilo pomerne veľa. Máte pocit, že absolútne nestíhate a vedenie vám zadáva stále viac a viac úloh. Pritom veľmi dobre viete, že už teraz zastávate dve pozície a ďalšiu prácu navyše už nemáte šancu zvládnuť. Musíte sa ozvať!

Blíženci          
V oblasti financií sa na vás hneď niekoľkokrát usmeje šťastie. Máte dobrú ruku na naozaj lacné veci a v kombinácii s vašim dobrým vkusom sa jedná o úplne dokonalú kombináciu. Vašu domácnosť aj šatník budú zdobiť veľmi pekné věci, a doslova za pár korún.

Rak      
Mars tvorí príjemnú kombináciu s Uránom a vďaka tomu bude prekvitať najmä pracovná sféra. Doslova sa vám bude dariť všetko, na čo siahnete. Vedenie je s vami veľmi spokojné a je veľmi pravdepodobné, že v budúcnosti získate lepšie podmienky alebo povýšenie.

Lev       
Venuša je v blahodarnom sextile s vašim znamením a vy tak máte mnohonásobne vyššiu šancu zaujať vášho idola. Máte totiž výborné komunikačné schopnosti a vďaka vám naklonené Venuši aj závideniahodný sexappeal. Opačné pohlavie na vás môže oči nechať.

Panna
V tomto období sa môžete tešiť na hojnosť vo financiách. O peniaze mať núdzi rozhodne nebudete, ale tiež nebudete prehnane utrácať. To ale neznamená, že sa občas nemôžete tak trochu rozmaznať. Len si urobte nejakú malú radosť – zaslúžite si to!

Váhy  
Stretnete sa s veľmi arogantným konaním človeka, ktorý sa teraz pohybuje vo vašom okolí. Absolútne sa odmietate s týmto jedincom baviť, bohužiaľ občas musíte, a tiež sa musíte veľmi držať, aby ste danej osobe nepovedali na plnú pusu, čo si o ňom myslíte.

Škorpión          
Vyskytnú sa vám tento týždeň zaujímavé pracovné príležitosti, ktoré si nechcete nechať ujsť. Samozrejme musíte zvážiť to, že budete mať teraz menej času na rodinu a osobný život. Musíte si určiť priority, prípadne nájsť nejakú zlatú strednú cestu.

Strelec
Ste akčný jedinec, ktorý rád podniká niečo nové. Či už si nájdete nový koníček, alebo vyrazíte von, tak jedno je isté – s vami sa nikto nenudí. Radi tiež využívate kreativitu, možno by ste sa v oblasti sebarozvoja mohli zamerať aj na umelecké odvetvie.

Kozorožec          
Neradi riešite malichernosti a rozbroje. Pokiaľ sa teda rozhodnete niečo riešiť, tak pre to musíte mať pádny dôvod. Poslednou dobou vám ale príde, že toto robíte stále. Stále riešite nesváry mimo rodiny a už vás to prestáva baviť. Radšej by ste boli mimo.

Vodnár          
Napokon sa vám podarilo získať si miesto, po akom ste dlho túžili. Bohužiaľ realita vyzerá inak, než akú ste si ju vysnívali. Vadí vám, aká v práci vládne atmosféra a ako sa vlastne vaša práca líši od toho, čo ste si mysleli, že budete robiť.

Ryby  
Čaká vás tento týždeň veľká spoločenská udalosť, na ktorú sa vám pôvodne vôbec nechcelo a hľadali ste výhovorky, prečo sa nezúčastniť. Nakoniec ale uvidíte, že celá akcia bude viac ako podarená a vy sa s rodinou dobre porozprávate a celkovo si to užijete.