Týždenný horoskop 1. – 7.11.2021

Budete premýšľať nad tým, kam sa v živote ďalej uberať a či na to máte dosť síl. Niektorí by radšej mali ešte počkať a všetko si dobre premyslieť, iní budú sršať energiou a všetko im pôjde samo od ruky. Posvieťte si s novým týždenným horoskopom na to, čo váš čaká!

Baran
Pripravte sa na zoznámenie s dôležitou osobou! Toto stretnutie vám môže uľahčiť situáciu, najmä v pracovnej a finančnej oblasti. Preto odhoďte zábrany a nebojte povedať si o to, čo by ste si priali. Upejpavost a stud v tomto prípade rozhodne nie sú na mieste!

Býk     
Partner sa vám začne z ničoho nič venovať viac, než predtým. Hoci to bude veľmi milé a príjemné prekvapenie, neubránite sa istému podozreniu. Držte však svoju nedôverčivosť na uzde, mohli by ste svojho partnera nechtiac raniť. Najskôr si pohovorte.

Blíženci        
Novolunie v Škorpiónovi, ktoré tento týždeň vo štvrtok nastane, môže výrazne zamiešať finančnou sférou. Na povrch vypláva všetko, čo zatiaľ zostávalo úspešne skryté. Ak máte niekde nejaké dávno zabudnuté záležitosti, tak by ste si ich mali urýchlene dať do poriadku.

Rak    
Konečne si užívate voľných chvíľ. V práci sa tak nejako všetko usadilo a nie ste v takom zhone a hlavne stresu. Dokonca, aj keď ste prišli domov, tak už ste zase mysleli na prácu. To pre vašu psychiku, a hlavne rodinný život, nebolo príliš priaznivé.

Lev    
Konečne máte vedľa seba niekoho, kto vám skvele rozumie. Nemusí sa jednať o vašu lásku, ale mohli ste si napríklad nájsť dobrého kamaráta, s ktorým vás toho veľa spája. Tento človek vám do života dáva veľa nových vnemov, ktorým radi podliehate.

Panna              
Merkúr v Škorpiónovi je teraz naklonený intrigám a ohováraniu, je to jeho nie príliš lichotivá vlastnosť. Dajte si preto tento týždeň pozor na jazyk. Čokoľvek, aj tá najmenšia drobnosť, ktorú vyslovíte nahlas, môže byť potom v zlom zmysle použitá proti vám.

Váhy 
Obdobie okolo Sviatku všetkých svätých vám vždy príde trošku temné a akoby sa naozaj zmazávala hranica medzi pozemským svetom a tým druhým. Zle spíte, máte prazvláštnu náladu a vzadu za krkom ten neodbytný pocit, že za vami stále niekto stojí. Ste z toho nervózni.

Škorpión        
Váš prenikavý intelekt ešte viac podporí Merkúr, ktorý tento týždeň vstupuje do vášho znamenia. Dávajte si ale pozor, môže zvýšiť agresivitu tých, ktorí sa cítia byť vašou osobnosťou a inteligenciou ohrození. Môže sa jednať o niekoho z rodiny, alebo z práce.

Strelec            
Rozvíjajte svoju duševnú silu! Budete ju totiž v budúcich mesiacoch nutne potrebovať. Slnko sa na oblohe objavuje stále menej a menej a chýba vám. Musíte teraz potešiť telo aj ducha, tak začnite napríklad s úplnými drobnosťami, ktoré vám zlepšia náladu.

Kozorožec    
Novolunie môže spôsobiť doslova výbuch emócií. Pripomína staré krivdy, vracia sa do minulosti a veľmi nám zamieša s našou psychickou pohodou. Nastavujete tvár skôr negatívnym emóciám a vaše spomienky tiež nie sú práve lichotivé. Všetko je ale o stave mysle.

Vodnár         
Nov tento štvrtok vstupuje do znamenia Škorpióna. Ovplyvňuje najmä pohlavné orgány a na tie by ste si mali dať tento týždeň najväčší pozor. Skvelou radou pre tento týždeň je, aby ste sa dostatočne venovali sami sebe. Niekedy je to ťažké, ale potrebujete to ako soľ.

Ryby  
V práci sa toho teraz nakopilo toľko, že neviete, kam skôr skočiť. Úprimne, Vianoce i mnohé iné sviatky už pomaly klopú na dvere a v zamestnaní začínajú ľudí šalieť. Občas premýšľate, či je toto potrebné. Stále len zhon a práca, ale zábava žiadna.

ROČNÝ, OSOBNÝ, PARTNERSKÝ ALEBO DETSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia! OBJEDNÁVAJTE HNEĎ TERAZ!