Tajomný dátum 22.2.2022

22. február tohto roku je vskutku magický! Čo nás v tento deň plný dvojok čaká podľa numerológie?

Všade samé dvojky!

V dátume 22. februára 2022 sa ukrýva hneď šesť dvojok. To je celkom výnimočné a veští to silnú atmosféru spolupráce, lásky a ľudskej spolupatričnosti! Dvojka je totiž číslo, ktoré nám pripomína, že nie sme sami, je to číslo zdieľania a vzájomnosti!

Dátum plný dvojok nás však nečaká prvýkrát. Bolo ich v poslednej dobe hneď niekoľko a 22. február 2022 je na dlhú dobu posledný takýto dátum – ďalšie prídu až za dlhých 180 rokov v roku 2200! Pred dvoma rokmi to boli dátumy 2.2.2020, 20.2.2020 a 22.2.2020. Tento rok opäť 2.2.2022, 20.2.2022 a do tretice nakoniec 22.2.2022. Všimli ste si, ako tých dvojok stále pribúda? Najprv to boli štyri, potom päť a teraz ich bude až šesť! Sú to energie, ktoré nabáda k spolupráci medzi ľuďmi, k vzájomnému porozumeniu namiesto bojov a hádok. Jedine tak sa môžeme posunúť ako ľudstvo na vyššiu úroveň duchovného rastu. A práve v týchto dátach plných dvojok sa nám k tomu vesmír otvára jedinečnú bránu!

Čo to znamená v dátume narodenia?

Deti, ktoré sa narodia v magickom dátume plnom dvojok majú úplne jedinečnú numerologickú mriežku, pretože sa v nej nič okrem číslice 2 nevyskytuje (nuly sa totiž nepočítajú). Týmto ľuďom je individualizmus cudzí a majú veľké porozumenie pre iných ľudí, dokážu skvele spolupracovať a sú veľmi empatickí. Ich vnímavosť voči okoliu ešte zvyšuje fakt, že sa narodili v znamení Rýb, ktoré je veľmi citlivé a ukrýva v sebe hlbokú múdrosť. Tieto osoby sú vždy pripravené pomôcť ostatným, ale mali by si dávať pozor, aby ich iní ľudia pre ich dobrosrdečnosť nevyužívali. Životné číslo ľudí narodených 22.2.2022 je trojka (2+2+2+2+2+2 = 12 = 1+2 = 3), a to znamená, že sú veľmi kreatívne, tvorivo a umelecky založení. Sú to idealisti a zároveň tímoví hráči. Mali by počúvať hlas svojej inšpirácie a pocitov a bude sa im v živote dariť.

Naproti tomu deti narodené 2. alebo 20. februára 2022 budú mať ako svoje životné číslo jednotku (2+2+2+2+2 = 10 = 1+0 = 1). To im prináša životnú úlohu nachádzať rovnováhu medzi vlastným individualizmom, jedinečnosťou a ambíciami, a na druhej strane medziľudskou spolupatričnosťou. Majú veľký potenciál skĺbiť šťastie jednotlivca a dobro celku.

Samé dvojky vo svojej numerologickej mriežke majú aj niektorí dospelí mladí ľudia, ktorí sa narodili 2., 20. alebo 22. februára v rokoch 2000 a 2002. Ak medzi nich vy alebo niekto z vášho okolia patríte, môžete sami posúdiť, či numerológia sedí! Títo mladí ľudia by sa na svojej životnej dráhe mali zamerať na to, ako môžu pomáhať ostatným, namiesto naháňania sa za kariérou a zisky. Spolupráca je totiž to, čo ich najviac napĺňa, aj keď majú so svojimi životnými číslami 1, 6 alebo 8 nemalý talent aj na materiálne a kariérne úspechy!

Deň pre meditáciu a veštenie

22. február 2022 má dva svoje vrcholné momenty, z ktorých doslova srší magická sila! Čo myslíte, ktoré to sú? Predsa tie, keď sú nielen v kalendári, ale navyše aj na hodinách samé dvojky! Takže neprehliadnite 2:22 v noci na 22. február, a večer si ešte počkajte na magický čas 22:22! Táto doba otvára vesmírne brány k ľudskej spolupatričnosti a postupu do vyšších dimenzií vedomia! Skúste si urobiť chvíľku a ponorte sa presne v tejto minúte do meditácie, keď zo svojej mysle vypustíte všetky negatívne myšlienky a sústredíte sa len na jednotu a spoluprácu celého ľudstva, na veľkú lásku, ktorá to všetko sprevádza! V túto magickú minútu sa spojí energia všetkých ľudí, ktorí sa zrazu do meditácie ponorili, a prinesie svetu novú silu vzdorovať spoločne zlým a nečistým silám. Buďte toho súčasťou!

Ale ani pokiaľ vám náhodou nevyjde čas, prespíte to alebo zabudnete, nezúfajte – celý 22. február 2022 má totiž magickú moc! Tento dvojkový deň nám posilňuje intuíciu a spojenie s vyšším vedomím, takže sa okrem meditácie skvele hodí na veštenie, výklad kariet a nahliadnutie do toho, čo je skryté. Načúvajte hlasu svojej duše a všímajte si znamenia, ktoré vám vesmír dáva v podobe vašich pocitov alebo zdanlivých náhod. Možno budete prekvapení, čo všetko sa vám ukáže!