Strelec – prechod znamenia

Dňa 22. novembra, o 09. hodine a 21. minúte, vstupuje hviezdna obloha do znamenia Strelca. Zoznámili ste sa s človekom, ktorý sa v spoločnosti pohybuje ako ryba vo vode? Vyžaruje z neho priateľský prístup, optimizmus a nadšenie? Verte, že mätu tú česť práve so Strelcom!

Okamžite podľahnete jeho nezávislosti, pretože Strelca jednoducho nič neprekvapí! Prahne po nezávislosti, sebarealizácii a nenútenom úspechu. Nepotrebuje zvíťaziť za každú cenu, túži prežiť život so všetkým. Ostatné znamenia môžu Strelcom závidieť ich čuch na skvelú šancu uplatniť sa. Možno to bude tým, že sa často pohybujú v spoločnosti a žiadnu príležitosť si nenechajú uniknúť. Ich aktivita je neskutočná, sily im snáď nikdy nedôjdu. Dokážu pracovať celé noci a nikdy neodmietnu pomoc priateľom. Možno si o nich budete myslieť, že sú domýšľaví, ale ste na omyle.

Muž Strelec

Zamilovali ste sa do muža narodeného v znamení Strelca? Vedia prekvapiť a jeho lichôtky sa vám dostávajú až pod kožu! Nemyslite si, že budete v jeho živote jediná. Strelec miluje dlhé rozhovory plné pochopenia, maznania a zaujímavý sex. Na vzhľade jeho partnerky mu príliš nezáleží, musí cítiť absolútne prepojenie duší, aj keby to malo byť len pre jednu noc. Strelec zbožňuje flirtovanie hraničiace až s vychvaľovaním, často mu nemôžete veriť úplne všetko.

Strelec potrebuje ísť cestou životom so ženou, ktorá bude tolerovať jeho detinské správanie a časté výlety do spoločnosti. Pokiaľ nebude rešpektovať jeho sny, ktoré sú mnohokrát úplne nemožné, stráca u neho všetky šance. Strelec nehľadá len partnerku na celý život, ale aj matku pre svoje deti a výbornú kamarátku. Muž zrodený v tomto znamení neznesie podozrievavú a žiarlivú ženu, ktorá by kontrolovala jeho rozsiahlu sieť priateľov, odchody a príchody. Strelec hovorí vždy všetko na rovinu, jeho otvorenosť môže byť občas zraňujúca. Často si stavajú vzdušné zámky a taktiež sa môže stať, že vždy nesplní, čo sľúbil. Ideálna žena pre Strelca musí mať zmysel pre humor, toleranciu a dôstojnosť!

Žena Strelec

Nezávislosť, originalita a zmysel pre humor, to je definícia žien narodených v Strelcovi. Na ulici ich ihneď spoznáte, ale nie je ľahké sa im dostať na kobylku. Vždy sú starostlivo upravené a zladené podľa najnovších trendov. Určite by z domu nevystrčili nos nenalíčené! Strelkyne sú ctižiadostivé a v ich hlave vznikajú obrovské plány, ktoré majú problém uskutočniť. Po svojom boku potrebujú milujúceho muža, ktorý by ich inšpiroval a pobádal k realizácii snov. Tieto dračice neodolajú sviežej pánskej spoločnosti a ľahko sa zamilujú.

Strelkyne túžia v živote uspieť, preto sa motivujú k vysokým cieľom. Sú obklopené zástupmi priateľov, bez ktorých si nedokážu svoj život predstaviť. Cesta životom s nimi nie je ľahká, pretože sa nerady prispôsobujú rodinnému životu. Pokiaľ nebude ich náprotivok veľkorysý k spoločenskej veselosti, nikdy neuspeje. Žena narodená v ohnivom znamení Strelca sa vie postarať sama o seba, preto nestojí o slabocha. Úctu, lásku a porozumenie u nej nájde partner s veľkým srdcom, dobrým postavením a zmyslom pre spravodlivosť.

Čo vedieť o Strelcoch?

Strelci ohromia aj odpudia tým, že všade boli a všetko poznajú. Ak nebudete hýriť optimizmom a pozitívnou energiou, utečú. Nemajú v láske prílišnú kritiku a pripomínanie neúspechov. Vo vzťahu potrebujú mnoho voľnosti. Sú dokonalými spoločníkmi na cesty. Čas od času si dajte pozor na ich ľahkomyseľnosť. Akonáhle sa začnú nudiť, hľadajú novú motiváciu a je s nimi na nevydržanie. Niekedy si naberú príliš veľa práce a nestíhajú, potom sú neumiernení a zle sa porovnávajú s vlastným zlyhaním.

Ak hľadáte kamaráta do nepohody, dajte prednosť Strelcovi. Vždy vás pobaví a zahrnie svojou energiou. Aj keď sa často naháňa za svojim ideálom, nechá si poradiť. Strelec sa partnerskému životu skôr vyhýba, ale spolužitie s ním nie je rozhodne nuda. Jeden deň by sa vám úplne odovzdal a ráno sa ponáhľa za dobrodružstvom. Vždy sa môžete spoľahnúť na jeho úprimnosť a priamočiarosť, aj keď to niekedy bolí. Cesta k pevnému zväzku je niekedy tŕnistá, ale výsledok vás milo prekvapí.