Smrť v tarotových kartách

Keď sa lepšie pozriete na kartu Smrť, môžete si všimnúť, že v pozadí desivej scény vychádza Slnko. Je to dôležitý symbol, ktorý má hlboký mystický význam. Okrem iného naznačuje, že nejde o skutočnú fyzickú smrť, ale o smrť na duchovnej, psychologickej úrovni.

Keď koniec znamená začiatok

Karta Smrť naznačuje, že niečo sa končí, že sa s niečím budete musieť rozlúčiť. Zároveň však prináša novú nádej – po bolestnom konci vám svitne nový deň a prídu nové začiatky.

Tarotová karta Smrť je teda kartou transformácie a hlbokej premeny, ktorá nastane vo vašom živote. Môže vám priniesť ťažké chvíľky, ale nakoniec všetko dopadne skvele.
Ani karty a ani horoskop vám nemôžu povedať, že sa blížia vaše posledné dni. Svoju budúcnosť máte napriek mocným silám osudu vo svojich rukách! Váš život sa neskončí skôr, než pre vašu dušu nastane tá pravá chvíľa! Všetko na svete má totiž svoj hlbší zmysel.

To, že nikto z nás ľudí nepozná dátum svojej smrti, nie je náhoda. Vďaka tomu môžeme žiť lepšie a zodpovednejšie.

Na nebezpečenstvo sa však môžeme pripraviť. Nechajte si zostaviť horoskop priamo na mieru alebo si nechajte vyložiť tarotové karty na telef. čísle 0900 705 805 – zistíte, kedy si máte dať pozor na nebezpečenstvo!