Škorpión – prechod znamenia

V nedeľu 23.10.2022 o 12:36 hod vstupuje Slnko do vodného znamenia Škorpióna a prináša so sebou aj jednu cennú radu: ak chcete dobyť srdce Škorpióna, čaká vás dlhá cesta. Na prvý pohľad bude priateľský a zábavný, ale zrazu chladný a odťažený. Čo sa skrýva v Škorpiónovom vnútri? Pokiaľ vám nezverí svoje tajomstvo, nikdy sa nedozviete, čo sa s ním v skutočnosti deje.

Škorpióna nie je dobré podvádzať a klamať mu do očí, Škorpión má vynikajúcu pamäť. Na každú, hoci najmenšiu krivdu, nikdy nezabudne a pripomenie vám ju napríklad za dvadsať rokov. Žiadne iné znamenie zverokruhu nemá taký pud sebazáchovy, sexuálny náboj, bystrosť, schopnosť regenerácie a citovú hĺbku ako Škorpión. Každá minca má dve strany.
Negatívnymi vlastnosťami Škorpióna sú výbušnosť, náladovosť, zraňovanie a ovládanie ľudí okolo seba. Škorpióna si dostanete na svoju stranu len ťažko, pretože len málokomu dôveruje. Dokonca sa môže niekedy pretvarovať a je predpojatý. Avšak je húževnatý, lojálny, odvážny, nezávislý a túži prísť všetkému na kĺb. Vyžaruje z neho prazvláštne energie a je príťažlivý pre opačné pohlavie.

Muž Škorpión

Akonáhle uvidíte muža Škorpióna, pomyslíte si: to je ale suverén. Keby ste ho však spoznali bližšie, zistíte, že má dve tváre. Veselosť a spoločenskosť strieda uzavretosť aj smútok. Takýto muž sa neuspokojí s obyčajnými ženami, vystavuje sa len s krásavicami. Nie, že by sa o nich za každú cenu usiloval, ale jednoducho ho milujú. Škorpión sa o seba vie starať, štýlovo sa oblieka a udržuje famóznu postavu. Akonáhle sa do neho zamilujete, počítajte s tým, že nebudete sama. Je šarmantný, elegantný a tryská z neho čosi magického. O milenky nemá núdzu. Keď sa skutočne zamiluje, je verný a jeho partnerka sa nemusí obávať konkurencie. Ak prahnete po láske Škorpióna, buďte vždy upravená, taktná a očarujúca. Akonáhle z vás ucíti niečo magické, máte vyhrané. Priťahujú ho výzvy a svoju partnerku bude rozmaznávať a rozmaznávať ako princeznú. Keď si žena získa jeho srdce, mala by prestať s flirtovaním. Škorpión je najžiarlivejší zo všetkých znamení a neveru by nikdy nezabudol.

Škorpión sa musí venovať práci, ktorá je až mystická. Uhranie ho povolanie policajta, výskumníka, astrológa, vedca či historika. Muž oplývajúci akýmsi kúzlom sa tiež často pohybuje vo finančnej sfére. Neznesie chudobu a vždy zarába veľa peňazí. Aj keď je vytrvalý, nebýva však dobrým vedúcim pracovníkom, nedarí sa mu dotiahnuť veci do konca. Čo sa týka hádok, uteká od nich a neznáša ich. Ak si myslíte, že si môžete robiť zo Škorpióna srandu, ste na omyle. Rýchlo sa urazí a všetko berie smrteľne vážne.

Žena Škorpión

Dámy narodené v znamení Škorpióna oplývajú osobitým kúzlom a ráznym správaním. Priláka vás ich hlas i  dych vyrážajúci sex-appel. Existujú dva druhy Škorpiónov. Prvý typ túži byť elegantný a život bez dlhých vlasov si nedokáže predstaviť. Zaujímavejšie je druhý typ. Ženy strihané takmer na chlapčeka sa obliekajú športovo a prakticky. Možno je to preto, že sú stále v pohybe. Škorpióny sú energické, dominantné, odvážne, verné, zmyselné a pýšia sa silnou vôľou. Dokážu byť súcitné a trpezlivé, ale aj nepriateľské a nenávistné.

Niet divu, že muži podliehajú nevšednému kúzlu Škorpión. Najviac zaujmú nepreniknuteľnosťou, vnútornou krásou, vášňou a silnými emóciami. Žena v Škorpiónovi veľmi dobre vie, čo chce a neuspokojí sa s nejakým hlupákom, ktorý by sa nedokázal postarať o jej deti. Škorpióny rady míňajú a ich manžel to jednoducho musí rešpektovať. Zato sa môže spoľahnúť, že oň bude skvele postarané. Táto dáma je totiž nadmerne pracovitá, vie riešiť nepríjemné životné situácie s noblesou a je nesmierne trpezlivá.

Žena Škorpión je dobrou kamarátkou, vždy sa na ňu môžete spoľahnúť. Vie dokonale odhadnúť okolie a niekedy býva prehnane kritická. V jej prítomnosti sa cítia muži aj ženy skvele, rada sa baví a pomáha ľuďom v nepohode. Akonáhle sa zamilujete do Škorpióna, počítajte s rýchlymi zmenami nálad. Pocity šťastia strieda zúfalstvo. Už taká jednoducho je a nikto s tým nič neurobí. V láske je stála a o partnera dokáže bojovať, aj keď to nemá potrebné. Škorpióny zbožňujú erotické chvíľky, sú pre nich potrebou. Láska predstavuje niečo odlišné a posvätné.

Čo o Škorpiónoch ešte vedieť?

Škorpión si na seba kladie vysoké ciele, ale často sa nedoberie konca. Rád by svoje predstavy uskutočnil. Je tak trochu perfekcionista a túži zbierať nové skúsenosti. Pokiaľ Škorpiónovi niečo sľúbite, dodržte to, nemá rád plané reči. Je zaujímavé, že do jeho vnútra nemožno nahliadnuť, ale on do vášho vidí dokonale. Dokáže uvidieť niečo pod povrchom, častokrát neodolá erotickým zvodom a dominuje silnou intuíciou. Ak máte záujem o partnerský vzťah so Škorpiónom, pripravte sa na jeho žiarlivé scény a majetnícke sklony, ale aj na pochopenie a vernosť.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 6.png