Ryby – prechod znamenia

Slnko sa nám dnes, 18.02.2022 o 17:43 hod, presunie do znamenia Rýb. Čím je toto znamenie charakteristické a čo od neho môžete očakávať? Dokáže si vás privábiť svojim vzhľadom a vkusným správaním, ale odpudiť svojimi neskrotnými náladami? Zistite to!

Výborní spoločníci s veľkou fantáziou vedia svojho partnera, kamaráta i kolegu v práci zraziť svojou premenlivosťou na kolená. Razom sa z nich stanú nezdolateľné vrcholy a chovajú sa ako mučeníci. Skúste ich pochopiť a pochváliť.

Muž Ryba

Nehýri vtipom ako Blíženec, nevie sa presadiť ako Lev a nejde si za svojím cieľom tak ako Kozorožec. Muž Ryba je rojko, s veľkými plánmi, ktoré sa snaží striktne dodržiavať. K naplneniu vysnívaných cieľov ho ženie zodpovednosť, disciplína a intuícia. Prečo svoje nápady nedokáže mnohokrát dotiahnuť do konca? Bráni mu jeho predstavivosť, nesamostatnosť a nízka sebadôvera. Často sa vzdáva tesne pred vrcholom.

Muž Ryba je hádanka pre každú ženu. Pokiaľ nie ste zvyknutá na časté zmeny nálad, bude boj o jeho lásku naozaj zložitý. Tento muž žije vo fantázii, ktorá mu zatemňuje oči. Ráno bude prítulný ako medvedík a po obede sa s vami nebude baviť. Nepátrajte po tom, večer vás pochváli za vynikajúce jedlo a pritúli sa k vám v posteli. Muž Ryba si potrpí na partnerku s vybraným správaním, ktorá sa pre neho dokáže obetovať. Žena snov musí mať určitú disciplínu, hýriť kreativitou a zaujímavými nápadmi.

Myslíte si, že muž Ryba je silný, vytrvalý a sebavedomý? Len tak pôsobí. Jeho duša je zraniteľná, citlivá a naplnená nesplnenými cieľmi. Doprajte mu pochvalu a pomôžte mu dokončiť veci do konca. Motivujte ho! Ovplyvnite ho pozitívne skôr, než naňho zapôsobia svojou negatívnou radou iní. Milujete večierky a zábavu? On tiež. Ale pozor, často býva obletovaný, ale u svojej partnerky si vyžaduje absolútnu vernosť. Posteľové radovánky sú jeho parketou. Síce nie je taký vášnivý a hravý ako Škorpión alebo Blíženec, ale miluje láskanie a dlhé milovanie.

Žena Ryba

Nedá sa pochybovať o výnimočnej kráse a príťažlivosti ženy narodenej v znamení Rýb. Akonáhle stretnete na ulici dievča so srdiečkovými perami, veľkými úprimnými oči, zmyselnou postavou a ladnými pohybmi, bude to určite Ryba. Jej krása a ohromná fantázia je až tajomná. Miluje chvíle romantiky, nadšenia, skvelé nápady, zmysel pre humor, ale hlavne slušnosť a nežnosť. Nezabudnite, je citlivá a nemá rada výsmech. Rybička potrebujú lásku, úprimnosť a priestor prejaviť sa.

Ryby nechcú byť len ovládané. Majú sklony k sebaobetovaniu, ale len dovtedy, kým si povedia dosť! Nesnažte sa im určovať smer, ktorým majú ísť, alebo ich stratíte navždy. Ako povedal Jean Jackques Rousseau: „Sloboda sa nemôže nikdy znovu nadobudnúť“! Ženy narodené v tomto premenlivom znamení sú rady a často obletované. Majú problémy si nájsť pravú lásku, pretože bývajú nepochopené. Majú sklony k urážlivosti a pritom sú nadmerne zraniteľné.

Ako dokázať žene Rybe svoje city? Pomôžte jej alebo niekomu inému v núdzi. Zahrňte ju láskou a pochopením. Nájdite si cestu k jej famóznej predstavivosti a nedovoľte jej okoliu, aby ju neustále ovplyvňovalo. Áno iste, Ryba sa tvári často ako obeť a vie sa parádne pretvarovať, ale ktorá žena nie? Všetky hádky vám vynahradí pri milostných hrách – od milostnej predohry až po slastné vyvrcholenie.

Túžite po mužovi či žene narodenej v Rybách? Zabudnite na to, že s vami budú chodiť na dlhé prechádzky a športovať. Radi snívajú i radi odpočívajú. Síce milujú spoločnosť, ale vedia sa stiahnuť i do ústrania. Zabudnite na ich melancholické a depresívne nálady. Ľahnite sa k nim do postele a povedzte im, čo sa vám v noci zdalo.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!