ROČNÝ HOROSKOP na rok 2022

Ako prvý vám prinášame HOROSKOP na celý rok 2022! Prezradíme vám všetko, čo vás zaujíma – láska, práca, rodina, zdravie alebo financie? Odpovieme vám už teraz v najrozsiahlejšom horoskope na Slovensku! Pripravte sa s predstihom na vašu budúcnosť!

Baran
Milí Barani, máme pre vás skvelé správy, v roku 2022 budete skutočnými miláčikmi zverokruhu! Máte pred sebou extrémne úspešný a činorodý rok, ktorý je ako stvorený pre vaše plány a nové projekty! Jupiter so Saturnom vám svieti priaznivým svetlom a pomôžu vám spojiť nadšenie s vytrvalosťou, takže hravo zvládnete všetko, čo si len zaumienite! Počas roka 2022 sa vám budú otvárať nové možnosti ako na bežiacom páse, už len chytiť sa tej správnej príležitosti a vyťažiť… VIAC ČÍTAJTE TU!

Býk
Milí Býci, rok 2022 pre vás bude rokom pozitívnych zmien! Ponesie sa v znamení nových nápadov, skúšania iných prístupov a spôsobov, ako veci robiť, skrátka dovolíte si príjemne vybočiť zo zabehnutých koľají. Hoci ako Býci máte stereotyp celkom radi, pretože vám ponúka istú stabilitu, ktorú máte toľko radi, teraz už predsa len cítite, že čo je veľa, to je príliš, a už by to chcelo svieži vánok do vášho života. Tento pocit však nie je zas tak úplná novinka roku 2022, ale sprevádza… VIAC ČÍTAJTE TU!

Blíženci
Milí Blíženci, rok 2022 je ako stvorený na to, aby ste si dobre premysleli dôležité otázky vo vašom praktickom živote. Vydáte sa na cestu za splnením vašich snov, ale k tomu, aby sa vám to podarilo, je najprv nevyhnutné mať jasno vo vašich prioritách. A keď už to budete mať sami pre seba vyriešené a vaše ciele budú jasné, najlepšie bude bez obáv a jasne ich oznámiť aj vášmu okoliu. Nenechajte sa zviesť svetom ilúzií a preludov, ktorému tento rok vládne Neptún v Rybách a ktorý… VIAC ČÍTAJTE TU!

Rak
Milé Raky, pre vás má rok 2022 pripravené zaujímavé možnosti hlavne v pracovnej sfére. Vykuknite z ulity svojej domáce a rodinnej pohody a preskúmajte, čo si pre vás osud pripravil tam vonku. Vaše pracovné úspechy budú sľubné, ale predsa len počítajte s tým, že Šťastena sa na vás bude usmievať trošku premenlivým štýlom. Predsa len teraz nemáte vo svojom znamení žiadnu zo vzdialenejších planét, takže sa bude jednať skôr o bežný priemerný rok, kedy sa… VIAC ČÍTAJTE TU!

Lev
Milí Levy, už si pamätáte aj aktívnejšie roky, než bude ten s letopočtom 2022. Hviezdy vám veštia, že namiesto naháňania sa za úspechom a veľkými ambíciami bude oveľa lepšie venovať tento rok sebarozvoja a tiež si trochu viac oddýchnuť. Zistíte, že oveľa dôležitejšie je zaoberať sa vecami, ktoré vás bavia, aj keby to nebolo nič extra bombastické, než sa snažiť urobiť dieru do sveta a byť vo všetkom, pokiaľ možno najlepší. To si so svojou sebavedomou levou… VIAC ČÍTAJTE TU!

Panna
Milé Panny, na rok 2022 sa môžete tešiť s očakávaním úspechu! Ak je možné o tomto roku niečo povedať, tak je to predovšetkým rok mimoriadne úspešnej práce – všetko, do čoho sa pustíte, sa vám bude dariť a v materiálnej i kariérny sfére si veľmi polepšíte. Chce to však vašu iniciatívu a rozhodnosť! Potrebujete si ujasniť, za čím si idete, aby ste mohli využiť svoje sily efektívne a cieľavedome. Toto nebude odpočinkový rok, a možno budete mať celkom problém nájsť… VIAC ČÍTAJTE TU!

Váhy
Milé Váhy, môžete sa tešiť na šťastný a príjemný rok 2022! Bude sa vám dariť vo všetkých oblastiach života, a navyše budete mať energie takmer na rozdávanie, takže je to ideálny čas pustiť sa do nových aktivít, alebo pokojne aj do tých dlho odkladaných. Prichádza čas úspechov a uplatnenie vášho talentu, dosť možno aj na poli umenia. Zrazu pocítite, že uskutočnenie vašich snov je reálne možné – vesmír sa spája, aby vám to umožnil, ale to najdôležitejšie budete musieť… VIAC ČÍTAJTE TU!

Škorpión
Milí Škorpióni, na rok 2022 si pre vás hviezdy pripravili veľmi pestro namiešanú nádielku. Niektoré planéty vám veľmi prajú, zatiaľ čo iné sa vás pre zmenu rozhodli poštekliť, takže budete mať v živote striedavo slnečno i oblačno. Nenechajte sa však striedaním vzostupov a pádov odradiť, sú tu preto, aby vám pomohli rásť a rozvíjať sa! A dobrá správa je, že aj keď nebude vždy všetko ideálne, nemusíte sa obávať žiadneho zhoršenia situácie oproti roku 2021, naopak skôr sa… VIAC ČÍTAJTE TU!

Strelec
Rok 2022 bude pre vás, milí Strelci, naplnený nachádzaním šťastia v drobných veciach. Pre úspech bude najdôležitejšie pamätať si skúsenosti z minula a riadiť sa nimi. A tiež to bude rok, kedy máte príležitosť napraviť chybné rozhodnutia z minulosti a ich dôsledky. Nejedná sa o žiadne vysoko dôležité záležitosti, takých otrasov budete tento rok našťastie ušetrení a skôr vás budú zaujímať každodenné otázky, napríklad ako čo najlepšie vyjsť s ľuďmi okolo vás, ako naložiť s… VIAC ČÍTAJTE TU!

Kozorožec
Rok 2022 bude pre vás, milí Kozorožci, úplne výnimočný! Budete sa cítiť skvele a konečne nájdete v živote skutočné šťastie, úspech a spokojnosť. Bude to nielen vďaka priazni Šťasteny, ale tiež vďaka tomu, že si postupne uvedomíte, že prekážky na ceste k úspechu sú v skutočnosti oveľa menšie, než ste si mysleli, a nájdete si svoje spôsoby, ako sa s nimi vysporiadať. Vybudujete si sebadôveru, s ktorej pomocou bude hneď všetko jednoduchšie, a pôjdete si vytrvalo… VIAC ČÍTAJTE TU!

Vodnár
Milí Vodnári, stojíte na prahu roka 2022 s takmer neobmedzenými možnosťami! Čaká vás aktívny, úspešný a šťastný rok pod ochranou mocného Saturnu, ktorý po celý rok prechádza vašim znamením. Ešte viac sa vám bude dariť od mája do októbra, keď na vás bude pozitívne žiariť Jupiter v Baranovi, a Šťastena sa na vás usmeje v oblasti nových príležitostí. Planetárne konštelácie vám sľubujú pozitívne zmeny, z ktorých budete mať radosť. Len nezabúdajte na to, premyslieť si veci… VIAC ČÍTAJTE TU!

Ryby
Milé Rybky, tento rok je vo vašom znamení planét veľmi požehnane, takže stojíte na prahu významného a dôležitého roka nielen pre váš osobnostný rast, ale vo vašom živote celkovo. Váš nebeský vládca Neptún prechádza dlhodobo vaším znamením Rýb, kde je, ako sa hovorí, doma, a tento jeho pozitívny vplyv pociťujete už od roku 2012 a potrvá až do roku 2025. V roku 2022 bude Neptún pôsobiť najsilnejšie na Rybky narodené okolo polovice marca. A čože to… VIAC ČÍTAJTE TU!