Milé Váhy, môžete sa tešiť na šťastný a príjemný rok 2022! Bude sa vám dariť vo všetkých oblastiach života, a navyše budete mať energie takmer na rozdávanie, takže je to ideálny čas pustiť sa do nových aktivít, alebo pokojne aj do tých dlho odkladaných. Prichádza čas úspechov a uplatnenie vášho talentu, dosť možno aj na poli umenia. Zrazu pocítite, že uskutočnenie vašich snov je reálne možné – vesmír sa spája, aby vám to umožnil, ale to najdôležitejšie budete musieť samozrejme urobiť vy sami. A ak ešte nemáte jasno v tom, ktorým smerom vás to najviac ťahá, teraz je čas dať priestor odvážnemu snívaniu, ktoré sa však už čoskoro môže stať realitou! Sebarealizácia pre vás bude tento rok na prvom mieste, ale hviezdy sa na vás usmievajú v osobnom živote a láske, kde vám bude tiež všetko krásne vychádzať! A klapať to bude aj v iných medziľudských vzťahoch, či už s kolegami, priateľmi, susedmi a tak ďalej.

Keď sa na to pozrieme bližšie, tak po celý rok vám bude veľmi pomáhať v prvom rade Saturn vo Vodnárovi, ktorý vám pomôže skĺbiť vašu kreativitu a inšpiráciu so zodpovedným prístupom a vytrvalosťou, takže urobíte míľové kroky vpred v záležitostiach, ktoré vás naozaj bavia, sú pre vás dôležité a chcete sa im začať venovať serióznejšie ako doteraz. K aktivite vás navyše provokuje Jupiter, ktorý je od polovice mája do konca októbra v Baranovi, teda v opozícii k vášmu znameniu. To síce na prvý pohľad neznie príliš harmonicky, ale v súvislosti s ďalšími tohtoročnými udalosťami je to pre vás také malé nakopnutie vášho ega. Nemusíte sa predsa stále prispôsobovať želaniam iných ľudí, ako správne diplomatické Váhy, môžete si tiež niekedy ísť pekne v tvrdohlavom štýle za svojím, aj keď to neviete zas až tak dobre ako Barani!

Zaujímavým nebeským pomocníkom v poslednej tretine roka pre vás bude Mars, ktorý zotrvá nebývalo dlho v znamení Blížencov, a to je vám veľmi silne spriaznené! S podporou Marsu môžete počítať od 20. augusta po celý zvyšok roka, a to je skvelý čas aktívne sa pustiť do práce na všetkom, čo vás motivuje, čas pre vaše projekty, či už zárobkových alebo nie. Ale pozor, neotáľajte s tým príliš, pretože v novembri a decembri bude Mars retrográdny, teda bude cúvať, a to už môžete len pokračovať v už začatom, nie sa púšťať do niečoho úplne nového. Ale tých príležitostí a priaznivých momentov bude za celý rok naozaj veľa, takže to iste stihnete!

Láska a partnerské vztahy
Na milostnom poli pre vás bude rok 2022 mimoriadne krásny a vášnivý, aj keď jeho prvé dva mesiace tomu nebudú príliš nasvedčovať. Príjemne vás však prekvapí marec, keď vám Venuša v spriaznenom Vodnárovi zošle poriadnu dávku milostného iskrenia a zlepší váš partnerský život, alebo nezadaným Váham pomôže nájsť novú známosť. Krásny bude aj začiatok leta od 23. júna do 18. júla, to bude mať na svedomí pre zmenu Venuša v Blížencoch. A aby toho nebolo málo, tak čas medzi 29. septembrom a 23. októbrom patrí priamo vám a Venuša sa stretáva so Slnkom vo Váhach, takže je dosť pravdepodobné, že svoje narodeniny oslávite romantikou vo dvojici! Celý tento rok však bude láske priať a dlhodobé partnerstvo či manželstvo sa prehĺbi s novou zamilovanou iskrou. I nezadané Váhy sa majú na čo tešiť. Je viac než pravdepodobné, že rok 2022 vám prinesie zblíženie so sympatickým nápadníkom, s ktorým vás budú spájať spoločné záujmy i plány!

Šťastný mesiac: marec, október
Nepriaznivý mesiac: január, december

Práca a financie
Vaša kariéra by si len ťažko mohla priať šťastnejší rok ako ten 2022, milé Váhy! Všetko vám bude skvele vychádzať a nezľaknete sa žiadnej výzvy, takže dvere k profesijnému rastu máte otvorené dokorán! Navyše máte dar vychádzať so spolupracovníkmi, vaše komunikačné schopnosti vám pomôžu vyriešiť nejeden problém a vaše úspechy a schopnosti budú tiež patrične ocenené! Môžete sa tešiť na nové lepšie zárobky a zisky vďaka povýšeniu, novým zákazkám či rozšíreniu vašich kompetencií. K vašim úspechom veľkou mierou prispieva priaznivo naklonený Saturn, ktorý vám posilňuje schopnosť sebadisciplíny, pevnú vôľu a vytrvalosť. Trochu zložitejšie to preto budete mať v čase retrográdneho Saturnu, teda od júna do októbra 2022, aj vtedy sa vám síce bude dariť, ale veci sa budú vyvíjať predsa len o niečo pomalšie, a navyše sa môžu objaviť osoby a situácie skúšajúce vašu trpezlivosť a cieľavedomosť. Ale pre vás žiadna prekážka nie je nezdolateľná, a vďaka tomu vás čaká rok plný hojnosti a dostatku všetkého.Šťastný mesiac: marec, november
Nepriaznivý mesiac: január, jún

Domov a rodina
V rodinnej sfére sa vám bude, rovnako ako v iných životných sférach, po celý rok dariť dobre, aj keď oproti práci a milostnému životu príde asi najviac skrátka. Vaši blízki by si priali, aby ste na nich mali viac času, čo môže občas viesť k nedorozumeniam a napätiu. Zvlášť silne vás tento rok bude ovplyvňovať retrográdny Merkúr, a počas týchto kritických období by ste sa mali vyhýbať akýmkoľvek snahám riešiť vážne veci, komunikácia bude totiž viaznuť. Jedna sa o druhú polovicu januára a prvé štyri februárové dni, potom dobu od 10. mája do 3. júna a do tretice ešte medzi 10. septembrom a 2. októbrom. Je zaujímavé, že v roku 2022 budete ľahšie nachádzať reč s mužskými príbuznými, než so ženami vo vašej rodine. Môže to súvisieť aj s tým, že ste teraz skôr orientovaní na svoju sebarealizáciu a projekty, ktorým sa venujete, a menej na budovanie útulného domáceho hniezdočka. Tým pádom s mužským elementom budete mať väčšinou viac spoločných tém, a to platí pre dámy aj pre pánov narodených vo Váhach. Ale veľmi v obľube vás budú mať aj deti, pre ktoré si vždy nájdete v zásobe nejakú zaujímavú zábavu.

Šťastný mesiac: február, apríl
Nepriaznivý mesiac: máj, október

Zdravie
Hviezdy majú pre vás skvelé správy i tu, milé Váhy! Zdravie vám bude slúžiť na jedničku po celý rok a fyzickej sily budete mať dostatok na všetko, do čoho sa chcete pustiť. Ale aj tak budete mať chuť to ešte viac zlepšiť a veľa Váh začne v tomto roku priamo magneticky priťahovať rôzne liečiteľské techniky, alternatívne terapie, bylinkárstvo a podobne. Máte veľký potenciál sa v tomto smere zdokonaliť natoľko, že pomôžete nielen sebe, ale ponúknete užitočné rady a pomoc aj ľuďom vo vašom okolí. Veď keď sa vám podarí nájsť niečo, čo skutočne funguje, celkom prirodzene to zatúžite zdieľať a rozdávať to pozitívne, čo je vo vašich možnostiach. A ktovie, pre niektoré Váhy sa možno otvára aj nová podnikateľská príležitosť do budúcnosti, aj keď o zárobok by vám šlo až na poslednom mieste. Pozor však, nech nezabúdate sami na seba a nevyčerpáte sa svojimi aktivitami až príliš. To by mohlo viesť, hlavne v druhej polovici roka, k menším ťažkostiam, hlavne čo sa týka trávenia a hmotnosti.

Šťastný mesiac: február, máj
Nepriaznivý mesiac: september, november


Oblasť šťastia v roku 2022:
Rok 2022 je pre Váhy rokom sebarealizácie, kedy si môžete splniť svoje sny, a tiež si do budúcna vysnívať ďalšie nové ambície a ciele. V živote sa vám bude celkovo veľmi dariť, a tak vám zostane dostatok času venovať sa aktívne novým projektom, ktoré vás možno aspoň zatiaľ neživí, ale o to viac vás bavia a napĺňajú!

Váš kameň pre zdravie na rok 2022:
OBSIDIAN – slúži k nájdeniu toľko potrebné vnútornej sily a otvára cestu až k najhlbšiemu vnútru človeka. Vďaka jeho moci môže v sebe Váha objaviť veľkú duševnú energiu a urobiť rozhodnutie pre ňu nebude tak vyčerpávajúce.

Amulet pre šťastie na rok 2022:
Symbol KRÍŽA

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!