Rok 2022 bude pre vás, milí Strelci, naplnený nachádzaním šťastia v drobných veciach. Pre úspech bude najdôležitejšie pamätať si skúsenosti z minula a riadiť sa nimi. A tiež to bude rok, kedy máte príležitosť napraviť chybné rozhodnutia z minulosti a ich dôsledky. Nejedná sa o žiadne vysoko dôležité záležitosti, takých otrasov budete tento rok našťastie ušetrení a skôr vás budú zaujímať každodenné otázky, napríklad ako čo najlepšie vyjsť s ľuďmi okolo vás, ako naložiť s financiami a rozpočtom, alebo či ísť na dovolenku do zahraničia alebo nie. Skrátka bežné veci, z ktorých sa však skladá mozaika krásneho a spokojného života, takže je dôležité urobiť je takým spôsobom, aby ste boli spokojní a všetko bolo v harmónii.

Do nového roka vstupujete z Marsom v Strelcovi, ktorý tu zostane do 24. januára a prináša vám veľmi aktívny začiatok roku 2022. Teda aspoň pokiaľ sa rozhodnete, že túto príležitosť využijete a pustíte sa do realizácie svojich plánov, či už v práci alebo vo voľnom čase. Ale pretože je Mars v kvadratúre s Neptúnom, najskôr si položte otázku, či vaše plány nie sú náhodou ilúzie – ak majú reálnu šancu uspieť, potom smelo do toho! Prvá polovica roka pre vás bude oveľa dynamickejšia a aktívnejšia ako tá druhá, kedy sa veci budú vyvíjať pomalšie a pokojnejšie. To sa totiž stretáva niekoľko planét v retrográdnom, teda spätnom pohybe po oblohe, a najmä váš vládca Jupiter, ktorý bude cúvať od 28. júla do 24. novembra. Od 11. mája až do konca októbra je však táto najväčšia planéta v znamení Barana, ktoré je vám spriaznené, rovnako ohnivé ako vy, Strelci. To vám prináša veľkú podporu vo všetkom, čomu sa budete venovať, ale ak je to niečo nové, mali by ste to stihnúť od mája do júla. Potom už bude čas skôr na to spomínané prehodnocovanie a naprávanie starých restov!

Celkovo však platí nedávať si tento rok predsavzatia príliš vysoko. Neptún, v nepríliš vám naklonených Rybách, a po veľkú časť roka s ním v rovnakom znamení aj Jupiter, totiž ukazujú, že si máte dávať pozor na vzdušné zámky a tiež sa môže objaviť precitlivenosť. Lepšie bude dopriať si pokoj a pohodové životné tempo. Napríklad namiesto náročného a stresujúceho cestovania zostať radšej doma. A všeobecne sa vyhýbať aktivitám, ktoré prinášajú nejaké riziko, aj keď zvyčajne ich, ako Strelci, máte celkom v obľube, no ale tiež nad tým môžete mávnuť rukou, povedať si, že nemusíte mať vždy všetko a radšej si užívať pokoj a svoje istoty. Hlavne pokiaľ sa bude jednať o nejakú záležitosť, ktorá vám už v minulosti priniesla veľa stresu, môžete sa z toho teraz poučiť a nevstúpiť druhýkrát do tej istej rieky. Rok2022vám prinesieväčšiusebaistotuavyrovnanosť,ktoré budúzdrojomvašej spokojnostiapocitu,žestešťastníaničvámnechýba!

Láska a partnerské vztahy
V láske sa môžete, milí Strelci, tešiť na krásny romantický máj, pretože planéta Venuša bude v priaznivo naklonenom Baranovi, kde sa navyše stretne s Jupiterom, planétou šťastia. Vďaka tomu si užijete vášeň a vzťahy sa budú vyvíjať rýchlo a bez otáľania! Tiež druhé dve dekády augusta a začiatok októbra budú s Venušou v Levovi stáť za to a druhá polovica leta vás krásne rozpáli! A nakoniec sa ešte dočkáte predvianočnej romantiky na prelome novembra a decembra s Venušou v Strelcovi. Celkovo bude rok 2022 v láske spokojný a šťastný. Mnohým Strelcom, ktorým v minulých rokoch šťastie na milostnom poli veľmi neprialo, sa teraz zadarí a konečne sa dočkajú toho, po čom túžili! A dôležité je práve vedieť, čo v láske chcete, a vďaka tomu si začnete viac veriť a budete pre nápadníka vďaka tomu príťažlivejší. A počas roka sa bude situácia len zlepšovať. Zatiaľ čo na jeho začiatku sa môžete ešte cítiť trochu rozpačito, alebo mať pocit, že sa partnerovi prispôsobujete aj v tom, v čom vlastne nechcete, postupne budú drobné trápenia miznúť a nahradí ich spokojnosť a šťastie!

Šťastný mesiac: máj, december
Nepriaznivý mesiac: január, apríl

Práca a financie
Vaša práca vás bude v roku 2022 baviť! Budete ju robiť s nadšením a entuziazmom a potešia vás i úspechy, o ktoré sa podelíte s celým tímom. A dokonca aj úlohy, ktoré sú pre vás inokedy celkom otravné, budete zvládať robiť ak nie priamo s radosťou, potom aspoň v pohode a nebude vám chýbať motivácia. Na úspešné obdobie sa môžete tešiť hlavne od mája do októbra, kedy máte na svojej strane podporu Jupitera. Pôjde však skôr o existujúce projekty, ako o niečo nové. S novými plánmi tento rok opatrne, a než sa do niečoho pustíte, najskôr zvážte, či vám to za to stojí, alebo to bude len zbytočný stres. Veľmi perspektívny je pre vás čas od 25. mája do 5. júla, kedy sa k priaznivému vplyvu Jupitera pridá ešte Mars v Baranovi a bude pre vás oveľa jednoduchšie ako inokedy sa presadiť. Tak to využite! Po finančnej stránke na tom budete dobre, vaše príjmy budú stabilné a postupne sa to bude zlepšovať. Nie, že by vás čakali nejaké veľké zázraky, ale rozhodne to poteší!

Šťastný mesiac: jún, august
Nepriaznivý mesiac: január, november

Domov a rodina
Hviezdy ukazujú, že na rodinnom poli sa zrejme dočkáte zmien, a ich podoba závisí od toho, v akých znameniach sú narodení vaši blízki a čo majú vo svojich horoskopoch. Rozhodne ale môžete očakávať udalosti, ako je napríklad sobáš v rodine, odchod potomka z domu, zmena zamestnania niektorého z príbuzných, odchod člena domácnosti na dlhšiu dobu do zahraničia a podobne. Pokiaľ naopak plánujete potomka, bude lepšie ešte s tým chvíľu počkať, teda ak sa samozrejme neprihlási sám, ale to nie je zvlášť pravdepodobné. Vzhľadom na prebiehajúce zmeny pochopiteľne vo vašich rodinných vzťahoch vzniknú obavy a možno si uvedomíte, že máte o niekoho až príliš strach. Nesnažte sa však vnucovať vašim blízkym, nech robia to, čo považujete za najlepšie vy. Radšej im namiesto toho dajte najavo svoje pochopenie a podporu. Najšťastnejšia bude pre vašu rodinu druhá polovica roka, a ak plánujete nejaké rodinné stretnutie, najlepšie bude naplánovať ho až na druhý polrok 2022.

Šťastný mesiac: október, december
Nepriaznivý mesiac: január, marec

Zdravie
V roku 2022 sa nemusíte obávať žiadnych závažnejších problémov, ale podmienkou udržania stopercentného zdravia je nepreťažovať sa a dopriať si pravidelný odpočinok. A to nielen fyzický, ale tiež ten psychický. Skrátka dopriať si život bez zbytočných stresov a naučiť sa umenie psychohygieny – vo voľnom čase skrátka pustiť z hlavy to, čo nie je nutné aktuálne riešiť. Je to dôležitá súčasť relaxácie nevyhnutná na to, aby bola nielen vaša myseľ, ale i telo, v najlepšej kondícii. K upokojeniu mysle a relaxácii môžete vyskúšať meditáciu, aromaterapiu alebo bylinky, napríklad medovku alebo kozlík. Vaše plány si vyžadujú veľa energie, a to bude pre vaše telo náročné najmä v druhej polovici roka, takže je absolútne nevyhnutné udržať v živote rovnováhu práve tým, že si dovolíte občas úplne vypnúť. Čo sa týka životosprávy a stravovania, držte sa toho, čo sa vám osvedčilo v roku 2021 a radšej príliš neexperimentujte! Ak by si vaše zdravie nevyhnutne vyžadovalo zmeny v jedálničku, choďte na to postupne a najlepšie po konzultácii s odborníkom.

Šťastný mesiac: marec, september
Nepriaznivý mesiac: apríl, november

Oblasť šťastia v roku 2022:
Rok 2022 prinesie Strelcom veľa drobných radostí, z ktorých sa skladá mozaika krásneho a spokojného života. Všetko sa vám bude dariť lepšie ako v minulosti, budete si veriť a budete so sebou spokojní. Pochopíte, že človek sa nemusí snažiť urobiť dieru do sveta, aby bol skutočne šťastný a úspešný.

Váš kameň pre zdravie na rok 2022:
ŠEDÝ ACHÁT – má, okrem ochrannej moci, aj silu navracať Strelcovi telesnú energiu a odbúravať stresové situácie.

Amulet pre šťastie na rok 2022:
Symbol MOTÝĽA

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!