Milé Rybky, tento rok je vo vašom znamení planét veľmi požehnane, takže stojíte na prahu významného a dôležitého roka nielen pre váš osobnostný rast, ale vo vašom živote celkovo. Váš nebeský vládca Neptún prechádza dlhodobo vaším znamením Rýb, kde je, ako sa hovorí, doma, a tento jeho pozitívny vplyv pociťujete už od roku 2012 a potrvá až do roku 2025. V roku 2022 bude Neptún pôsobiť najsilnejšie na Rybky narodené okolo polovice marca. A čože to znamená? Je to planéta snov a pocitov, intuície, ale tiež ilúzií, na to pozor! Je čas plniť si svoje sny a premieňať ich na skutočnosť, aby vám priniesli šťastie, ale na druhej strane hrozí, že si budete až príliš stavať svoje vzdušné zámky. S Neptúnom sa po veľkú časť roka 2022 stretáva v Rybách ďalšia veľmi dôležitá planéta Jupiter, a ich konjunkcia prinesie do vášho života veľa zaujímavých príležitostí, ale tiež výziev a nástrah. Celé to bude o tom, ako premeniť svoje sny na reálne hmatateľnú skutočnosť, zachovať si u toho všetkého krásneho snívanie, zmysel pre realitu a zostať nohami na pevnej zemi. A to chce samozrejme veľa tvrdej práce, nech sa vám to páči alebo nie.

Po cely rok budete nabití pozitívnou energiou a motiváciou, aj keď praktické okolnosti nebudú vždy úplne najružovejšie. To vás však nemôže nijako odradiť. Keď sa chcete v živote posunúť dopredu, najlepšie bude pustiť sa do toho ešte v prvej polovici roka, pretože v tej druhej bude Neptún retrográdny, a vaša pozornosť sa bude obracať skôr dovnútra vašej duše, k vášmu bohatému a farebnému vnútornému svetu. Nastane čas sa tak trochu obzrieť za minulosťou a doriešiť si v sebe veci, ktoré vám pocitovo ešte zostávajú ako resty. Od konca júla sa k Neptúnovi pridá aj retrográdny Jupiter, a do priameho smeru sa obe tieto planéty obrátia až v poslednom mesiaci roka, konkrétne Jupiter 24. novembra a Neptún 4. decembra. Do tejto doby sa budú diať veci vo vnútri vašej duše, a až tesne pred záverom roka sa vaša pozornosť opäť obráti do vonkajšieho sveta.

Hviezdy naznačujú, že to, čo sa teraz deje vo vašom živote, sú behy na dlhé trate, takže sa v roku 2022 nenechajte odradiť, keď sa výsledky nedostavia na počkanie. Teraz sejete to, čo budete neskôr s radosťou žať, na to nezabúdajte! Vytrvalosť sa oplatí a dobrá správa je, že máte našliapnuté správnym smerom, a teraz už vám zostáva len dotiahnuť to do konca a nenechať sa ničím odradiť. Viete, po čom túžite, tak to skúste pretaviť do skutočných činov a praktických krokov. Planéty vám v tom budú určite pomáhať!

Láska a partnerské vztahy
Ak sa vám bude v niečom v roku 2022 skutočne mimoriadne dariť, potom sú to vzťahy a citový život! Tu máte priamo na ružiach ustlané vďaka tomu, že ste v hlbokom kontakte s hlasom svojho srdca, takže presne cítite, kadiaľ sa majú ďalej uberať kroky vášho milostného života. A navyše sa môžete tešiť na nádhernú zamilovanú jar, pretože budete miláčikmi Venuše prakticky po celý rozkvitnutý mesiac apríl. Tak si to užite naplno a nezabudnite na romantiku, ktorú máte toľko radi! To vám bohato vynahradí možno trochu nudný začiatok roka. I nezadané Rybky majú konečne šancu to ešte pred príchodom mája zmeniť! Leto a jeseň budú v láske premenlivé a občas sa budete cítiť trochu ako na hojdačke, ale väčšinou to bude dobré! Na konci roka sa potom môžete tešiť na pokojnú harmóniu a spolu so skracujúcimi sa dňami sa budete mať ku komu pritúliť pre zahriatie. A ak bolo niečo počas roka trochu v neporiadku, budú tieto drobnosti rýchlo zabudnuté!

Šťastný mesiac: apríl, november
Nepriaznivý mesiac: január, september

Práca a financie
Na začiatku roka bude najlepšie držať sa starých a osvedčených zabehnutých koľají a nešpekulovať nad nejakými zmenami. Skrátka choďte s prúdom a bude sa vám dariť! So zmenami kariéry alebo hľadaním ideálneho zamestnania počkajte až do jari a skôr sledujte, čo sa okolo vás deje, než aby ste do toho zasahovali. A tiež si viac ako inokedy strážte financie, aj keď sa možno nevyhnete nejakým neplánovaným výdajom. Karta sa začne obracať vo váš prospech počas apríla, a Šťastena bude v ďalšej časti roka obzvlášť priať podnikateľom. Pokiaľ o podnikaní uvažujete, je práve teraz ideálny čas sa do toho pustiť a rozbehnúť skvelý biznis – nie je na čo čakať! Veď pamätáte, čo sme si na začiatku povedali o napĺňaní vašich snov? Mars vám bude priať od polovice apríla a po takmer celý máj, tak vyťažte z jarných príležitostí maximum, nech si potom môžete dopriať peknú dovolenku a užívať si vlnu úspechu. Ale pozor, nech nezaspíte na vavrínoch, dobrý štart nestačí, a je potrebné pracovať systematicky, nenechať sa uniesť prvými úspechmi!

Šťastný mesiac: apríl, máj
Nepriaznivý mesiac: január, október

Domov a rodina
Rodinné zázemie pre vás bude v roku 2022 zdrojom podpory a motivácie a bude vám oporou vo všetkom, čo vás v živote stretne. Tiež vám vaši blízki pomôžu držať sa nohami na zemi a neuletieť až príliš do vašich snových výšin. Aj to je občas potrebné! Veľmi dôležitá bude podpora rodiny v súvislosti s financiami a nehnuteľnosťami, tu urobíte oveľa lepšie, keď vsadíte na spoluprácu, než sa snažiť zvládnuť všetko len vlastnými silami. Bolo by to len zbytočne ťažšie. Spoločné investovanie môže byť perspektívne, a zaujímavá je aj možnosť rozbehnúť nejaký projekt spolu so súrodencami. Zložitejšie to bude s voľným časom, ktorého sa vám na rodinu príliš zostávať nebude. Predsa len budete po väčšinu roka dosť vyťažení a mať veľa plánov. Len pamätajte na to, že pre váš rodinný život je to celkom stresová situácia, a niekedy im to skrátka musíte vynahradiť! Čo napríklad spoločná dovolenka? Ani to nemusí byť nikde ďaleko, najdôležitejšie je dopriať si naozajstný pokoj a užiť spoločný čas bez starostí!

Šťastný mesiac: marec, júl
Nepriaznivý mesiac: január, september

Zdravie
Dobrá správa pre vás, milé Rybky, je, že v roku 2022 sa budete tešiť pevnému zdraviu a nepríjemnosti sa vám budú po celú dobu vyhýbať. Budete sa tešiť skvelej kondícii a užívať si, že máte dostatok síl na všetko, čo potrebujete alebo chcete v živote zvládať. Len nezabúdajte na to, že aj teraz potrebujete občas odpočívať a nemôžete ísť stále na maximum, telo zvláda preťaženie len do určite hranice, a nemusíte nutne zisťovať, kde sa tá vaša nachádza! Takže starajte o svoje telo a doprajte si zdravú životosprávu a dostatok odpočinku. V zdravom tele zdravý duch, a pozitívne myslenie tiež prispeje nemalou dávkou k tomu, že sa budete cítiť aj fyzicky skvele. Ak vás niečo na vašom zdraví trápi, ideálne je začať s tým niečo robiť v apríli. Zaraďte do jedálnička veľa čerstvého ovocia a zeleniny a nezabúdajte na cvičenie. Ideálna pre vás bude v tomto roku predovšetkým joga, ktorá vám pomôže lepšie prepojiť a upokojiť telo i dušu.

Šťastný mesiac: apríl, júl
Nepriaznivý mesiac: február, november

Oblasť šťastia v roku 2022:
Rok 2022 vám ukáže, že vaše možnosti môžu byť takmer neobmedzené, ale nestačí len snívať, je potrebné si vyhrnúť rukávy a pustiť sa do práce. A tešiť sa z toho, že môžete radosť z naplnenia svojich snov zdieľať s vašimi blízkymi a láskou!

Váš kameň pre zdravie na rok 2022:
ZELENÝ AVENTURÍN – je polodrahokam, nazývaný tiež kameňom šťastia, a odvracia od Rýb nešťastné náhody.

Amulet pre šťastie na rok 2022:
Symbol SVIEČKY
Symbol PRSTEŇA

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!