Milí Býci, rok 2022 pre vás bude rokom pozitívnych zmien! Ponesie sa v znamení nových nápadov, skúšania iných prístupov a spôsobov, ako veci robiť, skrátka dovolíte si príjemne vybočiť zo zabehnutých koľají. Hoci ako Býci máte stereotyp celkom radi, pretože vám ponúka istú stabilitu, ktorú máte toľko radi, teraz už predsa len cítite, že čo je veľa, to je príliš, a už by to chcelo svieži vánok do vášho života. Tento pocit však nie je zas tak úplná novinka roku 2022, ale sprevádza vás už tri roky, pretože Urán vo vašom znamení sa hýbe po oblohe pomaly a jeho vplyvy sú dlhodobé. A Urán, to je práve planéta zmien a prekvapení! A pretože je v znamení Býka, značí to, že tieto zmeny pre vás budú veľmi prospešné a oslobodzujúce! Rok 2022 je rokom, kedy sa môžete pozrieť na svoj život a položiť si otázku, v čom chcete pokračovať a čo túžite zmeniť. Nebojte sa mať odvážne sny, dozrel čas na to posunúť sa dopredu!

Okrem Uránu nasvedčuje zmenám aj priaznivo postavené Pluto v Kozorožcovi, ktoré bude tento rok pôsobiť najsilnejšie na májových Býkov. Pluto je vládcom vnútornej transformácie a našepkáva vám, že keď túžite zmeniť svoj život, najlepšie je začať zvnútra, vnútri svojej mysli. A keď sa niečo zmení vo vašom prístupe k životu, potom už tie vonkajšie zmeny budú iba otázkou času! Trochu komplikovanejší je Saturn vo Vodnárovi, ktorý je s Uránom v nepriaznivej kvadratúre, takže príde na otázky zmeny verzus zodpovednosti a povinnosti. Radi by ste si udržali nejaké materiálne istoty, ale zároveň vás láka skúmať nové myšlienky a nápady. Skĺbiť to dokopy bude trošku oriešok, ale iste to dokážete!

Tento rok sa môžete spoľahnúť na svoju Šťastenu, ktorá vám do cesty bude prinášať len tie dobré veci spolu s Jupiterom v Rybách. Výnimkou je doba od 11. mája do 28. októbra, to bude Jupiter v Baranovi trochu razantnejší a v živote budete mať o niečo menej príležitostí na vyjadrovanie a prežívanie pocitov. Ale naozaj len o kúsok, pretože tu stále ešte máme magický Neptún v Rybách, ktorý vám po celý rok podporuje intuíciu a uľahčí načúvanie vlastným pocitom. A práve tie vás na tohtoročné ceste životných zmien budú navigovať správnym smerom! Tak si tento výnimočný rok užite, ako sa patrí!

Láska a partnerské vztahy
V láske sa tento rok, milí Býci, máte na čo tešiť! Hviezdne konštelácie roku 2022 vám sľubujú, že vzťahy sa prehĺbia a zintenzívnia! Už žiadne povrchné partnerstvo, kde sami cítite, že len tak naoko hráte hru na to, ako si skvele rozumiete, ale pritom sa vlastne ani veľmi nepoznáte a žijete si svoje životy pekne vedľa seba. To už vás skrátka nebaví a niečo s tým urobíte! V dlhodobých vzťahoch dostanú oveľa väčšie miesto hlboké rozhovory o živote, no a ak ste nezadaní, určite sa najprv budete s novou známosťou dlho rozprávať, než spolu hupnete do postele! Planéta lásky Venuša vám bude najviac naklonená v júni, septembri a decembri. To sú najlepšie obdobia či už pre romantickú dovolenku vo dvojici, alebo pre rozhodenie zoznamovacích sietí! Venuša zaistí, že o vášnivé iskrenie nebude núdza! Ak ste však nezadaní, skôr vás láka dlhodobý vzťah, a nie iba povyrazenie si, aj keď i to si radi užijete, ak sa nebude na obzore rysovať niečo vážnejšieho. Každopádne sa tento rok máte na čo tešiť a rok 2022 má pre váš milostný život v zálohe veľmi pekné prekvapenie!

Šťastný mesiac: jún, december
Nepriaznivý mesiac: marec, august

Práca a financie
V kariérnej oblasti sa vám tento rok postupne rysujú rôzne zmeny, ktorým sa spočiatku budete trochu brániť a najradšej by ste boli, keby všetko zostali pekne po starom. Ale čoskoro pochopíte, že nie je dôvod lipnúť na zažitých zvyklostiach len kvôli tomu, že vám to prináša akýsi pocit stability, keď nové možnosti vám pomôžu zarábať si efektívnejšie a posunúť sa profesionálne dopredu. Rok 2022 vám Býkom otvára príležitosť začať sa živiť tým, čo vás naozaj baví a povýšiť nejaký váš koníček na perspektívne zárobkovú činnosť. Samozrejme to nepôjde zo dňa na deň, ale keď sa rozhodnete ísť týmto smerom, budete oveľa šťastnejší a spokojnejší. Ideálne obdobie pre začiatok nových projektov čakajte hneď vo februári, Mars v Kozorožcovi vám prinesie potrebnú priebojnosť a cieľavedomosť. Ďalšie sľubné obdobie vás poteší v júli a auguste, kedy je bojovný Mars priamo vo vašom znamení Býka. Hlavnú sezónu letných prázdnin preto bude snáď aj lepšie zasvätiť skôr práci než odpočinku – na dovolenku ostane čas inokedy! A po stránke financií by ste nemali mať žiadny problém si ju dopriať tiež!

Šťastný mesiac: február, august
Nepriaznivý mesiac: marec, november

Domov a rodina
Vaše domáce zázemie bude tento rok príjemne harmonické, vždy si tu oddýchnete a načerpáte novú energiu. Konflikty sa vám budú vyhýbať, jediné kritické obdobia sú počas retrográdneho Merkúra, teda v druhej polovici januára, v druhých dvoch dekádach mája a septembra. Práve v týchto obdobiach je najlepšie sa vyhýbať riešeniu akýchkoľvek komplikovanejších záležitostí. Silnejšie tento rok pocítia vplyv Merkúru tí Býci, ktorí sa narodili v máji, a to v poslednej dekáde tohto znamenia. Takže pozor, nech na oslave narodenín nezačnete rozoberať nejaké životne dôležité témy! A hlavne, prípadnú kritiku z úst svojich blízkych si neberte príliš k srdcu. Veľmi dôležité budú tento rok vo vašom živote deti – niektorí Býci začnú vážne premýšľať o obstaraní si nového potomka! Ak máte už väčšie deti, veľa času a energie, v roku 2022 sa viac zameriate na ich vzdelávanie a budete radi, že máte konečne viac času sa im venovať. Deti, nielen vaše vlastné, ale napríklad aj synovci, netere či vnúčatá, budú po celý rok vaším veľkým zdrojom radosti a dobrej nálady.

Šťastný mesiac: apríl, august
Nepriaznivý mesiac: január, september

Zdravie
Po zdravotnej stránke sa vám budú problémy našťastie vyhýbať. Nemusíte sa obávať žiadneho väčšieho trápenia, len čas od času sa ozve nejaká banálnejšia záležitosť. To vám však vždy pripomenie, že zdravie je veľmi dôležité a je potrebné sa o neho starať. V tomto roku plnom priaznivých zmien sa nebojte trochu si zaexperimentovať so svojím jedálničkom. Veľmi pomôže, keď ho trochu odľahčíte, napríklad keď obmedzíte mäso a tučné jedlá. Základom dobrého zdravia je tiež pravidelné cvičenie a šport, tak na to nezabúdajte! Celkovo je teraz ideálna doba na zmenu životného štýlu k lepšiemu, zapadne to tak nejako prirodzene do celého väčšieho rámca noviniek vo vašom živote. Takéto zmeny síce neprinesú efekt zo dňa na deň, ale zdravší životný štýl vás bude baviť, takže u neho zotrváte a potom sa budete cítiť viditeľne lepšie. Budete mať i sklony robiť si starosti o zdravie vašich blízkych, a pokúsite sa ich inšpirovať k tomu, nech tiež niečo aktívne robili pre to, aby sa cítili lepšie. Je otázka, ako to prijmú, každopádne so svojimi skúsenosťami sa vždy radi podelíte o dobrú radu.

Šťastný mesiac: február, jún
Nepriaznivý mesiac: marec, august

Oblasť šťastia v roku 2022:
Tento rok prináša Býkom veľa skvelých zmien v živote a oslobodíte sa od starých stereotypov, ktoré vás spútavali. Vo vašom živote zafúka svieži vánok, dáte priechod svojej fantázii a tajným prianím, a začnete si maľovať obrázok svojho vysnívaného nového života!

Váš kameň pre zdravie na rok 2022:
RUŽENÍN – je pre Býka ideálnym kameňom. Lieči totiž jeho bolestivé rany na duši, ktoré mu môžu veľmi dlho krvácať. Navyše dodáva istotu a sebadôveru.

Amulet pre šťastie na rok 2022:
Symbol YIN YANG

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!