Milí Barani, máme pre vás skvelé správy, v roku 2022 budete skutočnými miláčikmi zverokruhu! Máte pred sebou extrémne úspešný a činorodý rok, ktorý je ako stvorený pre vaše plány a nové projekty! Jupiter so Saturnom vám svieti priaznivým svetlom a pomôžu vám spojiť nadšenie s vytrvalosťou, takže hravo zvládnete všetko, čo si len zaumienite! Počas roka 2022 sa vám budú otvárať nové možnosti ako na bežiacom páse, už len chytiť sa tej správnej príležitosti a vyťažiť z nej maximum! Prichádza rok činov, nie dlhého premýšľania, a pripraveným bude Šťastena priať vskutku mimoriadne!

Najlepšie obdobie z celého roka očakávajte od 11. mája do 28. októbra. Kráľovská planéta Jupiter bude touto dobou prechádzať vašim znamením Barana a urobí z vás tých najúspešnejších a najšťastnejších ľudí pod Slnkom! Do nových plánov sa však pustite ešte pred koncom júla, pretože od 28. júla až do 24. novembra je Jupiter retrográdny, teda cúva, a to je skôr vhodná doba pre sebarozvoj, doplnenie vzdelania a osobnostný rast, nie pre ambiciózne pracovné alebo tvorivé projekty . Jupiter totiž v spätnom chode obráti vašu pozornosť skôr dovnútra, než do vonkajšieho sveta. Ďalším vaším mocným planetárnym spojencom je Saturn vo Vodnárovi, ktorý vám prináša vynikajúce nápady, ale zároveň aj zodpovedný a cieľavedomý prístup k práci, takže vďaka nemu budete excelovať. Saturn sa však počas roka takisto otočí na čas do protismeru, a to konkrétne od 4. júna do 23. októbra. Touto dobou si dávajte väčší pozor na nezhody s autoritami, k nim predsa len ako horkokrvní Barani mávate občas sklon.

Za pozornosť stojí tiež priaznivý vplyv Marsu, planéty bojovníkov, ktorý bude od 20. augusta až do konca roka v priaznivo pôsobiacich Blížencoch. Možností budete mať toľko, že by ste sa najradšej pustili hneď do niekoľkých vecí naraz, ale našťastie vám Saturn pomôže zjednať si v tom poriadok. V novembri a decembri je však Mars retrográdny, pred Vianocami už teda nič nové nezačínajte, rovnako toho už budete mať viac než dosť, takže nudiť sa rozhodne nebudete. Ako v pracovnom živote, tak aj vo voľnom čase, bude váš program nabitý a pestrý a bude vás to baviť! Mohlo by to takmer až vyzerať, že pre samú prácu vám nezostane ani štipka času na vzťahy a osobný život, ale opak je pravdou. Verte alebo nie, aj v súkromnej sfére vám tento rok planéty zasvietia priaznivým svetlom. Tak si tento krásny rok 2022 užívajte a vychutnávajte naplno!

Láska a partnerské vztahy
Na to, koľko toho máte na rok 2022 v pláne, vám zostane na lásku až prekvapivo veľa času. Možno tiež preto, že si ho jednoducho chcete nájsť, takže možnosti sa vždy nájdu! Aj v dlhoročných vzťahoch si budete po dlhej dobe užívať romantiku plnými dúškami! Na vašej pohodovej nálade, ktorú prenesiete aj do svojho partnerského života, sa bude podieľať v prvom rade sebaistota, ktorú konečne v živote nachádzate. Už sa nemusíte stále pred svojím partnerom na niečo sťažovať, a o to viac si spolu môžete s optimizmom a radosťou vychutnávať všetky krásy života! Najlepší mesiac pre lásku a zoznamovanie je suverénne máj, ale nielen preto, že je to mesiac lásky! Venuša i Jupiter sa totiž touto dobou stretnú vo vašom znamení Barana a môžete sa tešiť na veľmi veľa vášne a iskrenia! August s Venušou v Levovi však bude tiež stáť za to a môžete si dopriať letné romániky – samozrejme, len ak ste voľní! A v predvianočnej dobe, v druhej polovici novembra a prvej tretine decembra, to s Venušou v Strelcovi bude tiež stáť za to!

Šťastný mesiac: máj, august
Nepriaznivý mesiac: január, október

Práca a financie
V roku 2022 budete mať cestu dláždenú úspechmi a žiadna prekážka pre vás nebude príliš veľká! Je veľa vecí, ktoré túžite zrealizovať, a rok 2022 je ako stvorený na to premeniť vaše sny na skutočnosť! Sebavedomie vám chýbať skutočne nebude, a nájdete v sebe ohromnú priebojnosť – len pozor, nech nejdete za svojimi cieľmi zas až príliš ako tank! Občas nie je od veci obzrieť sa trochu aj na záujmy ostatných, nič s tým nestratíte. Čo vás skôr môže pozdržať v postupe vpred, a je dobré si to ustrážiť, je neistota. Teraz nie je čas špekulovať a váhať, ale pustiť sa do toho! Hviezdy počítajú s tým, že už máte z vlaňajška jasno v tom, kadiaľ chcete ísť, teraz už to zostáva len zrealizovať! Výnimočne dobrý čas pre vaše plány bude medzi 25. májom a 5. júlom, a to s Marsom vo vašom znamení Barana. Zárobky budete mať v tomto roku viac než slušné, ale na jednu vec by ste si mali, milí Barani, dávať pozor. Čo že to je? Predsa nadmerné míňanie! Rok 2022 je skvelý pre zarábanie, ale pri finančných výdajoch už zas až toľko šťastnú ruku mať nebudete, tak pozor na to!

Šťastný mesiac: jún, júl
Nepriaznivý mesiac: február, november

Domov a rodina
Na to, aký hektický rok vás čaká, bude váš rodinný a domáci krb až prekvapivo pokojný. Vždy vám pomôže nabiť sa novou energiou a vaše hniezdočko pre vás bude znamenať naozaj veľa. Je to skrátka také bezpečné miesto a pevný bod, s ktorým môžete vždy počítať. Veľmi vás teraz bude baviť všetko, čo nejako súvisí s deťmi, či už sú to vaše vlastné, alebo deti niekoho z vašej rodiny či priateľov. Spoločnosť najmenších, a ich radosť zo života, pre vás bude mimoriadne inšpiratívna. S dospelými to bude predsa len o malý kúsok ťažšie, pretože nebude vždy ľahké im vysvetliť, ako to, že nemáte na rodinný život toľko času ako predtým. Práca je však práca, a to aj tá neplatená, pretože možno bude platená niekedy budúcnosti – také sú teraz vaše priority, nič sa nedá robiť. Ale keď už si nejaký ten čas na rodinu nájdete, bude váš spoločne prežitý čas stáť za to a nuda vašim blízkym s vami rozhodne nehrozí! Užijete si spolu nezabudnuteľné zážitky, a to vás všetkých nabije množstvom energie!

Šťastný mesiac: máj, november
Nepriaznivý mesiac: január, september

Zdravie
Po stránke zdravia na vás svietia hviezdy priaznivým svetlom a po celý rok sa budete tešiť plnej sile a skvelej kondícii. Nie je tu žiadne riziko, ktorého by bolo potrebné sa obávať, ale samozrejme nezabúdajte sa o seba náležite starať, tak ako vždy. Je ľahké sa cítiť ako hrdina, keď vám nič nie je, ale ak by ste sa dlhodobo vykašlali na zdravú životosprávu a zakaždým prežívali na obedoch z fast foodu, časom sa to skrátka prejaví, nemyslite si, že nie! Budete toho síce mať naozaj veľa, ako v práci, tak aj vo voľnom čase, ale určite sa vždy nájde spôsob, ako si dopriať zdravé jedlo a nezabudnite ani na pohyb a šport. Najväčšou komplikáciou pre vás, energických a nedočkavých Baranov, môže byť, že sa preťažíte a príliš vystresujete. A to sa na inak skvelom zdraví samozrejme môže odraziť, tak si na to dávajte pozor. Nezabúdajte odpočívať a relaxovať, pokojne aj aktívne a športovo, ale ide o to vypustiť z hlavy nahromadený stres a napätie!

Šťastný mesiac: máj, august
Nepriaznivý mesiac: január, december

Oblasť šťastia v roku 2022:
Práve teraz prichádza ten správny čas konať, milí Barani! Všetko, o čom ste doteraz premýšľali, plánovali si to a snívali, sa vám teraz začne vašim vlastným pričinením zhmotňovať. Tak von z čakárne a smerom hore za príležitosťami – nebudú na vás čakať donekonečna!

Váš kameň pre zdravie na rok 2022:
AMETYS – je kameňom čistoty. Vďaka svojej pozitívnej energii chráni Barana pred zlou mocou závistlivcov a lieči jeho duševné zranenia z každodenných bojov.

Amulet pre šťastie na rok 2022:
Symbol PIERKA
Symbol KRÍŽA

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!