Rak – prechod znamenia

Objavil sa vo vašom živote človek, ktorý je na prvý pohľad uzavretý, plachý aj citlivý a pritom je výborným spoločníkom? To bude určite Rak. Žiadne iné znamenie zverokruhu nemá silnejší cit pre rodinu, tvorbu tepla domova a lásku k blízkym ľuďom ako Rak.

Slnko sa práve dnes, 21. júna o 11:14 hod, presúva do znamenia Raka a treba povedať, že kúzlu a nezištnosti Raka ľahko podľahnete, ale aj od neho ľahko utečiete. Sú síce nesmelí a citliví, ale v živote sa dokážu presadiť. Vďaka svojej nevyrovnanej povahe podliehajú náladám, ktoré bývajú v partnerskom vzťahu veľkým orieškom. Raky hľadajú vo svojom živote človeka, o ktorého sa môžu v ťažkých chvíľach oprieť a bezhranične mu veriť. S nevyrovnaným partnerom sa cítia ako na hojdačke a majú sklony k nevere. Raky nekritizujú, neohovárajú, sú sympatickí a vedia si zarobiť veľa peňazí. Ako povedal Lev Nikolajevič Tolstoj: „Rodina je jednou z nevyhnutných podmienok šťastia.“

Znamenie Raka je zložité a nevyspytateľné. Aj keď má veľmi citlivú dušu, dokáže si ostatných omotať okolo prsta. Rak miluje svojich blízkych, rodinu a kamarátov. Neznesie žiť zo dňa na deň, potrebuje cítiť pevnú pôdu pod nohami. Možno je niekedy až veľmi ustarostený a obetuje sa pre druhých viac ako je zdravé. Zbožňuje teplo domova, praktické darčeky a naplánovanú budúcnosť. Aj keď miluje, nechce byť závislý na iných. S Rakom sa budete cítiť niekedy ako na horskej dráhe, ale keď milujete, stojí to za to! Ako kedysi povedal Robert Burns: „Láskyplný človek radšej sám prežíva bolesť, než by ju iným pôsobil.“

Muž Rak

Ste zamilovaná do muža Raka? Pokiaľ nie ste dominantná, silná, všestranná žena, ktorá si nevie poradiť v každej situácii, radšej naň zabudnite. Nebude nič namietať proti vašej inteligencii a schopnosti zarobiť viac peňazí ako on. Rak však potrebuje cítiť od partnerky dôveru, lásku a vernosť. Nehľadá uplakanú maminu v domácnosti, ale cieľavedomú ženu. Rak je rád stredobodom pozornosti, zbožňuje chválu a často trpí výkyvmi nálad. S tým sa musí jeho partnerka zmieriť. Odmenou jej bude pocit bezpečia a ochranné krídla pre celú rodinu.
 
Žena Rak


Oslnila vás žena narodená v znamení Raka? Niet divu, veď je stelesnením šarmu, slušnosti, tolerancie a vrelosti. Račice majú veľkú fantáziu a dokážu ju skvele realizovať. Nemajú vzdušné zámky, sú pracovité a v profesijnom živote bodujú na vyšších postoch. Od muža požadujú vernosť a bezhraničnú lásku. Čas od času vybuchnú a budú neznesiteľné svojimi náladami. Na všetko rýchlo zabudnete, keď zistíte, aká je Račice výborná matka. Všetko si dokáže skvele naplánovať, aj keď nie je typickým vzorom matky v domácnosti. Navyše vie skvele manipulovať, preto býva schopnou a spoľahlivou obchodnou partnerkou. Nenávidí posmech a odmietnutie.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 6.png