Prechod znamenia – Blíženci

Stretli ste človeka, ktorý vie pochváliť a je priateľský? Áno, svojím správaním Blíženec doslova uhranie. Už 21.5. vstúpi Slnko práve do tohto znamenia zverokruhu, ktoré je obdarené komunikačnými schopnosťami a skvele sa vám prispôsobí.

Blíženec je obľúbený v kolektíve, rád pomáha a neustále prekvapuje novými nápadmi. Ľahko si vás omotá okolo prsta, ale odpudí svojimi nevyspytateľnými výkyvmi nálad. Ako povedala Marilyn Monroe, slávna žena narodená v znamení Blížencov: „To, že zlyháš raz, ešte neznamená, že zlyháš zakaždým. Musíš to skúšať, vytrvať a vždy, vždy, vždy veriť sám v seba. Pretože keď v seba nebudeš veriť TY, kto potom áno?”

Muž Blíženec

Zoznámili ste sa s vtipným, spoločenským zvedavým mužom, ktorý rád hovorí? Bude to určite Blíženec. Ak si myslíte, že si vás nahovára, hneď sa neradujte. Možno vás oslní svojim sexi vzhľadom, láskyplnými pohľadmi a lichôtkami, ale väčšinou nemyslí na vážny vzťah. Rád flirtuje a neznáša samotu. Blíženec je expert na nezáväzné vzťahy.

Zamilovali ste sa do Blíženca? Dajte mu voľnosť! Nesťažujte sa pred ním, v partnerskom vzťahu to nerád počuje. Ak nie ste sčítaná, nemáte rada spoločnosť, všemožné aktivity a sex, radšej naň zabudnite. Akonáhle sa vás nabaží, prestane mať záujem. Pokojne sa môže stať, že sa k vám po čase zase na chvíľu vráti, potom už záleží len na vás, či túžite po jednorazovom milostnom vzplanutí.

Blíženec má strach zo záväzkov. Rodinný život je spojený s poriadkom, a to mu jeho voľnomyšlienkárska povaha príliš nedovoľuje. Pokiaľ sa do niekoho zamiluje, je to vážne. Ale pozor milé dámy, ak čakáte od Blíženca prísun financií, majetku a nalinkovanú budúcnosť vo dvojici, hlboko sa pomýlite. Skvele si bude rozumieť so ženou, ktorá bude rovnako múdra, aktívna a bystrá ako on a odpustí mu neskoré návraty domov a častú potrebu voľnosti.

Žena Blíženec

Ako si získať nevyspytateľnú povahu ženy narodenej v znamení Blížencov. Určite nie parfémami, predraženými darčekmi, dovolenkami a šperkami. Potrpia si na praktické dary. Pochváľte jej postavu, vlasy a názory. Pokiaľ si myslíte, že máte jej city na svojej strane, radšej zabrzdite. Rada flirtuje a zoznamovanie jej nie je cudzie. Žena Blíženec má problémy s vyjadrením svojich pravých citov, aj keď vás miluje. Ak túžite po deťoch, pekne si počkáte, kým si urobí kariéru.

Mladistvo vyzerajúce ženy Blížencov vyhľadávajú dobrodružstvo, rady sa venujú zvieratám a dokážu pomôcť starším ľuďom. Ich najväčšou chybou je častá zmena nálad. Ženy v Blížencoch sa vedia prispôsobiť, sú priateľské a vtipné, ale? Pokiaľ nemáte nervy na nepochopiteľné výkyvy nálad a neviete tolerovať flirtovanie, radšej to vzdajte. Hádať sa s vami nebude, ale zažijete, čo je tichá domácnosť aj niekoľko dní.

Blíženci sú tvoriví, vytrvalí a plní inšpirácie. Radi hovoria a ešte radšej sa počúvajú. Pokiaľ prahnete po ich náklonnosti, pochváľte ich prácu a snažte sa zaujať zaujímavými námetmi. Blíženec je plný lásky a citov, ktoré nevedia dosť dobre vyjadriť a hlavne sa ich boja. Neponáhľajte sa a nedivte sa, niekedy to trvá celý život.