Pracant podľa znamenia zverokruhu

Niekto vykazuje vysoké pracovné nasadenie, iný to s plnením úloh veľmi nepreháňa, ďalší sa doslova ulieva. Pozrite sa, ako to vidí s vašim pracovným elánom hviezdy!

Baran
Zamestnanec v znamení Barana nie je rozhodne žiadny leňoch. Občas je tvrdohlavý a presadzuje za každú cenu svoje názory, ale dokáže prísť aj s inovatívnou myšlienkou. Spolupráca s ním vyžaduje veľa energie, pretože Baran je plný vitality. Nadovšetko miluje tie najzložitejšie úlohy.

Býk
Býk patrí k najspoľahlivejším znameniam zverokruhu, čo platí v tomto prostredí hneď dvakrát. Veľmi dobre vie, že bez práce nie sú koláče. Splní všetko na jedničku, rutina mu nerobí ťažkosti. Len nemá rád zmenu. Pokiaľ zadanej a náročnej úlohe plne nerozumie, zneistí.

Blíženci
Blíženci patria medzi kvalitnú pracovnú silu, pretože sa ničoho nezľaknú. Milujú zmeny, ale tiež dokážu pekne zmätkovať. Akonáhle sa cítia pevne v tom, čo robia, bývajú úplne sebaistí. Blíženci potrebujú zamestnanie, ktoré by ich bavilo, inak tam veľmi dlhú nevydržia a ich kreativita začne vädnúť.

Rak
Raky nie sú práve najväčší pracanti, pretože radi odpočívajú. Pokiaľ nemusia niečo nutne urobiť, pokojne to odložia. V zamestnaní sú spoľahliví, ale nemožno od nich očakávať plynulé a nápadité výkony, pretože sú často precitlivení. Nevedia si poradiť s kľúčovými rozhodnutiami a niekedy im chýba fantázia.

Lev
Zamestnanci narodení v znamení Leva sa práce neboja a patria k dravým zamestnancom. Domáce práce im nie sú cudzie, pretože budujú svoje dokonalé hniezdočko. Sú cieľavedomí, preto im padne vedúca pozícia. Neusnú na vavrínoch a tvrdo makajú ďalej, preto potrebujú častejšiu dovolenku, aby sa zregenerovali.

Panna
Pre Pannu je vysoké pracovné nasadenie poslaním. Bývajú skvelými zamestnancami a ako šéfovia sú na seba ostrí ako britvy. Panna dokáže vyvíjať fyzickú aj psychickú podstatu, a to všetko s precíznosťou a sebavedomím. Panna sa nikdy nevyhovára, jej absencia má vždy jasný dôvod.

Váhy
Váhy radíme k pracovitým znameniam zverokruhu. Stále lietajú a niečo zháňajú. V zamestnaní patria k obľúbeným, vyžaruje z nich harmónia. Nemajú rady hlasné rozkazy a konflikty, hádky sú im cudzie. Ženy nie sú stvorené pre náročnú fyzickú prácu, zato muži sú pravým opak a drú.

Škorpión
Pre Škorpióna je práca veľmi dôležitá, ale dobrovoľne sa nezodrie z kože. Skôr si vyhľadáva zamestnanie, kde mu nehrozí ťažká fyzická práca. Akoby sa chcel dostať do vyšších spoločenských kruhov. Škorpión nie je lenivý, dokonca v ňom tkvie neskromné ​​presvedčenie o svojich schopnostiach, len potrebuje nakopnúť.

Strelec
Strelci sa práce rozhodne neboja, ale občas si potrebujú dosť oddýchnuť. Je to preto, že zo seba vydávajú všetku energiu. Neuspokojí sa s polovičato vykonanou úlohou a vždy si s ňou poradí, aj keď je to stojí mnoho síl. Nechýba im optimizmus, úsmev na tvári a úprimnosť.

Kozorožec
Kozorožce si zaslúžia titul najpracovitejšieho znamenia zverokruhu, pretože sú si vedomí toho, že bez peňazí nič nevybudujú. Práca je im životným poslaním a spoľahlivosť a cieľavedomosť hrajú prím. Ako zamestnanci sú na nezaplatenie. Osvedčia sa aj ako spravodliví šéfovia a domáci majstri.

Vodnár
Vodnár je dobrý pracant, hýri veselosťou a vitalitou. V každom prípade musí mať všetko dobre vykonané, inak nezaspí. Jeho životná energia je neúnavná, len nesmie chýbať originalita, tá ho tlačí k vyšším postom. Vodnár sa sústredí na moc vecí naraz, je lepšie ho nasmerovať na jedinú cestu.

Ryby
Pre Ryby je práca predovšetkým zdrojom obživy, ale občas majú problémy vyjsť so svojimi kolegami. Nie je im cudzie podnikanie, dokážu drieť až do polnoci. Keby nemuseli Ryby pracovať, pokojne by sa váľali niekde pri mori. Nemajú potrebu sa predvádzať pred ostatnými, akí sú spoľahliví pracanti.