Poznáte svoj kameň pre šťastie podľa znamenia zverokruhu?

Sila drahých kameňov je magická. Každé znamenie zverokruhu má ku klenotom iný vzťah. Ako je to s vami? Drahé kamene môžu doplniť energiu, harmonizovať, mierniť depresie, podporovať vnútornú silu aj posilňovať vytrvalosť a trpezlivosť.

Nájdite si svoj kameň podľa znamenia a objednajte hneď teraz! OBJEDNAT → KLIK!

Baran

Pre Barana sa hodí hematit, pretože ho zásobuje energiou, ktorá je rozptýlená, a zároveň mu pomáha k trpezlivosti. Rubín zjemňuje mocnú vitalitu, rozvíja inšpiráciu a tvorivosť. Granát ho posilňuje červeným ohňom. Vďaka nemu bude viac sebavedomý a podporí jeho sexuálny apetít či intenzívnejší zážitok.

Býk
Pomocou achátu sa Býkovi dostane pevnej pôdy pod nohami a tiež zvýšenie ambícií, ktoré vyžadujú trpezlivosť, výdrž a zmysel pre realitu. Malachit ovplyvňuje rast a dôveru. Vďaka nemu prehĺbi svoje city k blížnym aj sebe samému. Trvalé šťastie a cestu k dokonalosti prináša dych vyrážajúci zafír.

Blíženci
Tigrie oko je svetlom duševnej flexibility a intelektu. Blíženci ukazuje pohľad do najtajnejšieho vnútra. Vďaka citrínu dokáže Blíženec vstrebať a pochopiť citové problémy a vziať si cenné životné skúsenosti. S krištáľom uvidia zrodenci tohto znamenia mnohotvárnosť a premenlivosť života, ktorý vedie k pravde.

Rak
Drahým kameňom Raka je určite jaspis, pretože ho ochraňuje a podporuje jeho zmysel pre realitu. Koral je povestný svojou stabilitou a sebaistotou, čo je pre citlivého Raka mocná zbraň. Smaragd dodáva Rakovi energiu a stará sa o jeho regeneráciu. Je kľúčom k jeho osobnému blahu a spokojnosti.

Lev
Tigrie oko posilňuje pružnosť a otvorenosť Leva a prísnym prstom poukazuje na jeho nedostatky. Otvára mu tak cestu do jeho duše. Citrín je znakom sebavedomia, tepla a kreativity. Rubín pomáha Levovi nežne milovať bez predsudkov, výkonov a prístupu k úspechu a moci. Zastáva duševnú cestu.

Panna
Zdravý rozum posilňuje jaspis, Pretože je kameňom múdrosti a otvoreného srdca. Vďaka nemu Panna dôjde k vyššiemu stupňu duševného rozvoja. Pokojné myslenie a koncentrácia je skrytá v sile sodalitu. Modrý zafír zaisťuje Panne obnovu a ukazuje cestu k duchovnému vedeniu, bezpečiu a viere.

Váhy
Pre Váhu je najdôležitejší chryzokol, ktorý jej dodáva harmóniu, mier v duši a radosť z ľudskej krásy. Ružový koral formuje stálosť v citoch a poukazuje na pochopenie a otvorenie srdca blížnym. Perla je s Váhami spätá vďaka harmónii, rozpoznaniu myšlienkových pochodov, dokonalosti a kráse.

Škorpión
V červenom jaspise sa skrýva sústredenie, sila, dôvera i múdrosť vychádzajúca z Matky Zeme. Obetavosť a súcit sú samozrejmosťou. Achát vedie Škorpióna k poznaniu vnútornej sily, čistoty a jasu. Vďaka nemu lepšie porozumie svojmu poslaniu. Čierny opál súvisí s prázdnotou. Pomocou jeho kúzla sa uvoľní a otvorí.

Strelec
Vďaka chryzokolu sa Strelcovi podarí prijímať energiu sveta rovnomerne. Pochopí silu prírody v kontraste moderného sveta. Ametyst zosilňuje Strelcovu vieru v život a učí ho využiť vlastnú silu nesebeckým spôsobom. Modrý topaz inšpiruje, plní myseľ fantázií a otvára jeho smutné srdce.

Kozorožec
Čierna perla robí Kozorožca otvorenejším a pomáha pochopiť krásu jeho bytosti. Zelený a čierny turmalín dodáva Kozorožcovi sebavedomie a cieľavedomosť. Zaisťujú blahobyt a reálne videnie zodpovednosti. Diamant pomáha k sústredeniu na podstatné a vedie k bohatstvu života i viere.

Vodnár
Tyrkys Vodnára zásobuje inšpiráciou, pokojom a dodáva vnútornú silu zdolávať ťažké prekážky. Akvamarín sa stará o harmóniu, čistotu duše, vyrovnanosť a slobodný prístup k pravde. Svetlomodrý zafír posilňuje poznanie o vyšších bytostiach. Plní ho fantáziou a vedie až k dokonalosti pri pochybnostiach.

Ryby
Jadeit značí skromnosť, láskyplný charakter a pokoj. Vďaka nemu sa Ryby naučia vnímať radosti života. Tyrkys pomáha udržať spojenie s nebom a zemou, dodáva energiu z vesmírnych diaľok. Ametyst posilňuje vieru vo vlastné rozhodnutie a správanie. Ryby si vďaka ametystu podrobia svoje sebavedomie.