Podnikanie podľa hviezd

Máte podnikateľského ducha? Vymýšľate neustále nové nápady? Ste vedúci typ alebo sa bojíte inovácií? Pozrite sa na svoje šance podľa znamenia zverokruhu a vkročte do sveta podnikania ako praví bossovia.

Baran
Len málokto má také skvelé vodcovské sklony ako Baran. Jeho nadšenie, kreativita a zápal pre vec ho vystreľujú do výšin. Baran nemá v láske rutinnú prácu, preto býva úspešným a inovatívnym podnikateľom. Svedčí mu obchodné a reklamné pole.

Býk
Býky sú taktiež pre podnikanie ako stvorení. Najmä im sedia technické a staviteľské odbory. Býk je trpezlivý, uvedomelý a dokáže tvrdo pracovať. Nevadí mu samostatná práca, kolektívu sa skôr vyhýba.

Blíženci
Zatvorte Blížencov do kancelárie a bude trpieť ako zviera. Podnikanie mu prináša voľnosť a slobodu, ktorú k životu jednoducho potrebuje. Blíženec sa výhodne uplatní ako remeselník vlastniaci prosperujúcu firmu alebo ako prekladateľ na voľnej nohe.

Rak
Mohlo by sa zdať, že sa Rak do podnikania príliš neženie, ale opak je pravdou. Rak je zodpovedný, dôsledný a spoľahlivý, preto býva úspešným podnikateľom. Rozhodne mu padne do noty remeselníctva a umeleckej oblasti.

Lev
Snáď nikto nemôže pochybovať o tvorivosti a výkonnosti Leva. Niet divu, že mu podnikanie nie je cudzie. Lev sa dokonale uplatní ako majiteľ realitnej kancelárie a reštaurácie. Miluje zmenu a výslnie, preto mu svedčí pohyb v reklame a zábavnom priemysle.

Panna
Svedomitosť, inteligencia a užitočnosť Panny sa výborne dopĺňa s podnikateľskými zámermi. Panna rada poučuje a organizuje, preto ju padnú ako uliate odbory finančníctva, bankovníctva, hodinárstva i analytikov.

Váhy
Váhy sa nerady podriaďujú, napriek tomu sa do podnikania nevrhajú nohami dopredu. Váhy sú síce tímovými hráčmi pokojnej povahy, ale nedokážu dosť dobre vzdorovať stresu, preto sa im podnikanie neodporúča.

Škorpión
Škorpióny majú podnikanie v krvi, pretože sa len tak niečoho nezľaknú. Škorpióny sú v práci starostliví, vytrvalí a dôslední. Zle sa prispôsobujú a neznesú nad sebou kontrolu, preto sa im podnikanie do života hodí.

Strelec
Strelec zbožňuje pozornosť, preto býva kreatívnym podnikateľom. Jeho vodcovské schopnosti sú jasne dané, dokáže rozoznať závažnosť situácie. Strelec môže viesť reštauráciu, veterinárnu stanicu aj tlmočnícku firmu.

Kozorožec
Aj keď je Kozorožec spoľahlivým hráčom tímu, vedúce miesta mu príliš nesvedčia. Do podnikania sa príliš nehrnie, zastáva tradičné postupy. Pokiaľ sa rozhodne podnikať, potom jedine v administratíve, účtovníctve alebo literárnej sfére.

Vodnár
Podnikanie a znamenie Vodnára? To je dokonalá kombinácia kreativity, fantázie a správneho presvedčenia. Vodnár sa rád pohybuje v spoločnosti, preto mu padnú ako uliate obchodné, vedecké a informatívne odbory.

Ryby
S Rybami je to ako na hojdačke. Keď nájdu svoje sebavedomie a prestanú pochybovať o svojich schopnostiach, môžu sa stať dobrými podnikateľmi. Často si vyberajú odbory umenia, remesiel, ale aj účtovné práce ši analytiku.