Planéta Zem je v aféliu!

V pondelok, 4. 7. o 4:44, bude naša Zem v odslní a ocitne sa tak najďalej od Slnka za celý rok. Dosiahne maximálnu vzdialenosť 152,1 miliónov km. Aký má tento úkaz vplyv na naše telo a dušu? Využite maximálne vesmírnych síl!

Každoročný kolotoč

Afélium je astronomický jav označujúci najvzdialenejší bod, v ktorom sa naša planéta pohybuje po elipse okolo slnka. V tomto bode sa jeho putovanie stáva rovnako najpomalším. Na začiatku januára prechádza Zem naopak príslním = perihéliom a je o 5 miliónov kilometrov bližšie k Slnku, než v súčasných dňoch.

Duša bez slnka

Pohybujeme sa s našou Zemou v centrálnom gravitačnom poli Slnka, ktoré na nás neustále pôsobí všetkými svojimi silami. Dobíja nás energiou a ovplyvňuje našu náladu. V momente, keď je trajektória našej planéty najďalej od tejto mocnej hviezdy, sme najzraniteľnejší, najmenej chránení, najmenej dobíjanie pozitívnou energiou. Vopred sa preto pripravte na menší príliv vesmírnych síl a nájdite si včas iný motivátor. Aby ste deň aj napriek tomu prežili s radosťou a efektívne!


Splní sa vám prianie!

Pred slnečným aféliom prišlo aj Novolunie v Rakovi, ktoré nastalo v stredu (29.6.). Na oblohe sa nám teda stratil aj Mesiac a pomaly nám začne dorastať. Nenechajte sa tým ale zmiasť. Práve okolo Novu sa naozaj plnia priania! Ako na to?

Lunárny cyklus sa uzavrel a znova začal Novoluním. Snažte sa, aby vo vašom živote nezostalo nič otvorené a zbavte sa všetkých záťaží, aby ste si pripravili príjemný štart do ďalšieho lunárneho cyklu. Urobte si očistný deň a skoncujte so svojimi zlozvykmi! Snažte sa deň využiť na odpustenie, dokončenie záležitostí a splatenie dlhov, a to nielen finančných. Vyvarujte sa agresivity, venujte sa láske a rodine a doprajte si výlety. Upracte si doma, vo vzťahoch, v práci aj medzi priateľmi. Dom potom opatrite ochranným talizmanom, ktorý má dnes obrovskú silu.

Duchovnej očiste sa venujte najlepšie cez oheň. Zapáľte si sviečku alebo krb a pozerajte sa do plameňa. Myslite na všetko, čoho sa túžite zbaviť a odovzdávajte to ohňu. Ten spáli všetku negativitu. Odpúšťajte, premiešajte, čistite veci z minulosti. Akonáhle si takto očistíte dušu, nastáva najlepšia príležitosť na vizualizáciu vášho priania, kedy sa zhmotňujú všetky vaše túžby, ktorým veríte. Preto dbajte na to, aby ste mysleli len na to, čo naozaj chcete a potrebujete v živote!