Panna – prechod znamenia

Mocný vládca Slnko sa dnes ráno, 23.08.2022 o 05:17 hod, na svojej nebeskej púti posunie do ďalšieho znamenia zverokruhu, ktorým bude práve Panna. Ženy a muži narodení na konci augusta a v septembri potrebujú prežívať usporiadaný naplánovaný život bez pretvárky. Na prvý pohľad vás zaujme ich cieľavedomosť, zmyl pre metodiku a viera sama v seba.

Zamilovali ste sa do osoby, čo má hlavu v oblakoch a pritom stoja nohami pevne na zemi? To bude určite romantická a praktická Panna.

Ľudia v znamení Panny mieria vysoko, ale neštvú sa zbytočne. Akonáhle spoznajú, že je niečo nad ich sily, vycúvajú. Muži a ženy tohto znamenia nedávajú na babské rady a ohováranie, ale spoliehajú sa výhradne na svoj rozum. Panna veľmi dobre vie, čo chce. Pre svoju rodinu požaduje bezpečie, istotu finančného zabezpečenia a pre seba skvelú prosperujúcu prácu. Pokiaľ žijete s týmto zemským znamením, snáď vám niekedy príde život až príliš naprogramovaný. Panna je zručná, usilovná, vytrvalá, pracovitá. Akonáhle vnikne do spoločnosti, pokiaľ nemá práve nejakú prácu, je zábavná, inteligentná, ale pozor, môže niekedy až nevhodne presadzovať svoje názory. Žije niekde medzi mottom: „Jedni šetria, ako by mali žiť večne, druhí míňajú, ako by mali hneď zomrieť.“

Muž Panna

Páči sa vám pohľadný muž s jemnými spôsobmi, ktorý presne vie, čo v živote chce? Pozor, aby vás to neomrzelo. Zabudnite na tokanie a dvorenie. Muž Panna nie je žiadny Casanova. Na začiatku vzťahu môže očariť drobnými darčekmi, zmyselnými úsmevmi a vybraným správaním, ale viac pravdepodobne nepocítite. Nebude sa s vami vodiť za ručičku a možno vycítite aj chladné správanie. To je jednoducho on. Predsa nenechá vyhrať nekontrolovateľnú vášeň a túžbu nad realitou dní. Nebojte sa, nie je to tak horúce. Tento muž sa dokáže svojej partnerke plne venovať, chodiť s ňou na nákupy, počúvať jej túžby a s úspechom ich plniť.

Akú ženu Panna hľadá? Poriadnu, pekne upravenú, inteligentnú, oddanú a sporivú. Pokiaľ nie ste zvyknutá počuť len, že vie všetko najlepšie, radšej sa Panne vyhnite. Poučuje, často sa uráža a rád si stráži svoje bankové konto. Život s týmto mužom je praktický, vyrovnaný a plný istôt. Možno sa vám to zdá ako nuda, ale Panna je obetavá, citlivá, rada pomáha. Verte, že každé výročie, narodeniny a sviatky vás obdaruje kyticou ruží alebo rovno kúpi nový spotrebič do domácnosti, pretože je to užitočné.

Žena Panna

Chcete za manželku usilovnú, pracovitú, úspešnú, pôvabnú a múdru ženu? Vydajte sa hľadať dievča v znamení Panny. Poznáte ju ľahko. V spoločnosti pôsobí skôr uzavrete a chladne. Zabudnite na to, že vám hneď podľahne, svoje city si chránia ako oko v hlave a tiež ich dokáže znamenite ovládať. Najskôr si preklepne vašu finančnú situáciu, predsa nebude strácať čas s mužom, ktorý nezabezpečí budúcu rodinu.

Myslíte si, že je to zvláštne, ba nie, reálne! Panna chce mať všetko jasne nalinkované. Neznesie neistotu a dlhé čakanie. Táto vždy upravená a nalíčená žena vám bude stáť vždy pri boku a plne so všetkým pomôže. Nič pre ňu nie je nedosiahnuteľné. Neženie sa za kariérou, na prvom mieste sú pre ňu deti, manžel, domácnosť a potom až práca. Ak vám nevadí ukecanosť, častá kritika na vašu osobu a riešenie životov iných ľudí, snáď to s pôvabnou a citlivou Pannou ustojíte.

Čo ešte vedieť?

Myslíte si, že je Panna až príliš realistická? Občas sa dokáže aj odpútať, najmä na dovolenke, kde s obľubou rozpráva o svojich úspechoch a ostatným radí, ako a čo najlepšie urobiť. Možno vás udiví, že sa Panna zaujíma o astrológiu, vedu alebo filozofiu, veď to k nej predsa nejde? Má to ľahkú odpoveď, potrebuje si rozšíriť svoje zručnosti vo všetkých odboroch, aby v živote obstála ešte lepšie. Niet divu, že sa títo zrodenci pohybujú vo finančníctve, zlatníctve, zdravotníctve či stavebníctve. Keď potrebujete mať vykonanú prácu do posledného detailu, pozvite si k tomu puntičkársku Pannu.

Snáď by mohlo vyznieť, že sú až veľmi veľkými realistami, ale čo je na tom vlastne zlé. Milujú vybrané spôsoby, vždy chodia pekne a čisto oblečené, nemajú rady vulgarizmy. Ak potrebujete radu či pomoc, bežte k Panne, vždy vás poučí a dovedie k najlepšej možnosti. Láska s Pannou je obetavá, verná, priateľská. Ako povedal neznámy autor: „Láska a priateľstvo nikdy nesklame, sklame vždy človek.“

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 6.png