Panna – praktická a vždy dokonalá

Prázdniny sa pomaly blížia ku svojmu koncu a včera v noci, 22. augusta 2021 o 23:35, sa Slnko vo zverokruhu posunulo z Leva do znamenia Panny. Čo vám do života prinesie vláda očarujúcej Panny?

Oblohu včera pred polnocou ovládlo znamenie Panny. Ľudia narodení v tomto znamení potrebujú pevný poriadok a bordel je im proti srsti. Najsilnejšie stránky Panny sú metodická myseľ a praktický pohľad na okolitý svet. Medzi tie slabšie stránky môžeme zaradiť veľkú túžbu po dokonalosti. Ale priznajme si, kto by aspoň niekedy nezatúžil po vlastnej dokonalosti!

Koho si vybrať?

Ako to vidí znamenie Panny? Hľadá chytrého, realistického, ale zároveň citlivého jedinca. Najviac si porozumejú s Býkom a Kozorožcom, len s nimi je manželský život zmysluplný. Tieto dve znamenia vedú pre svoju zodpovednosť, jasný pohľad na vec a poriadok. S Blížencami tvorí Panna zaujímavý pár, len pozor na veľkú žiarlivosť!

Panny sa pri bozkávaní dokážu len ťažko uvoľniť, boja sa totiž straty kontroly. Pusinky od Panny preto môžu byť často bez vášne.
Sex je pre Panny záležitosť príjemná a životne dôležitá. Seriózne Panny berú spálňové radovánky veľmi vážne, preto sú občas stereotypné a požadujú stále to isté. Chcelo by to viac vzrušenia a príliv zakázaného ovocia. Keď cítia problémy, radšej si všetko zakážu.

Motivácia na prvom mieste!

Akonáhle na Panny doľahnú zlé myšlienky, potrebujú sa motivovať. Svoje duševné dojmy potrebujú zvládať a prahnú po istote. Panny nepotrebujú darčeky, len duševnú podporu a porozumenie. Hlavu si skvele vyčistia pri upratovaní domácnosti.

Ak hľadáte prácu, kde je potrebný perfekcionizmus, v tom vynikajú Panny. Navyše sú zodpovedné, spoľahlivé a majú zmysel pre detail. Ich komunikačné schopnosti sú tiež pozoruhodné. Uplatnia sa ako hodinári, úradníci, zdravotníci, veterinári, starožitníci, daňoví poradcovia, asistenti, remeselníci alebo kaderníci.

Ak ste boli na návšteve u Panny, určite ste si všimli akvária. Panny sú puntičkárske, vyberavé a čistotné, preto neznesú neporiadne zvieratá. Rybičky v akváriu nepredstavujú hluk, špinu ani zápach, a sú pre Panny najlepšími tichými spoločníkmi.

Dokonalosť sama!

Vždy upravená a očarujúca Panna neodolá pohľadu na ľaliu, ktorá je spojená s čistotou. Ľalia je vznešená, neodolateľná a magická, ale pritom skromná ako Panna. Perfekcionizmus tohto znamenia skvele vystihujú i astry, ktoré sa pyšnia nádherným sfarbením.

Pre Panny sú drahocenné chvíle voľna vzácnosťou. Keď už si nájdu čas pre rodinnú pohodu, zamieria do prírody alebo za kúpaním. Nesmie chýbať ubytovanie v peknej horskej chate. Panna dbá na svoj zovňajšok, a preto dáva prednosť pešej turistike, plávaniu aj jazde na bicykli.

Znamenie Panny sa ale neustále niečoho bojí. Či už je to neúspech, bezmocnosť, sklamanie či choroba. Panny chcú byť za každú cenu vždy dokonalé, preto im nikdy nehovorte opak, inak pocítia silné sklamanie a uzavrú sa do seba!