Osloboďte svoje srdce a zbavte sa strachu! Prichádza spln v Levovi

Vo štvrtok 25. januára o 18:53 nastáva spln v znamení Leva, ktorý významne ovplyvňuje srdce. Vaše srdce teraz maximálne potrebuje mesačnú očistu od strachov. To vám pomôže začať s tým, čo bolo pre vás doteraz ťažké zmeniť! Lev navyše rozprúdi vašu túžbu po romantike, ktorú bude nutné ukojiť, preto naplánujte výnimočný láskyplný okamih!

Ohnivé znamenie Leva pod vládou Slnka a v moci splnu posilňuje vašu energiu vôle, kreativity, tvorivosti a plodnosti. Preto splodiť potomka alebo vytvoriť niečo významné a krásne teraz bude pre vás jednoduchšie ako inokedy! Je čas plodiť a tvoriť a mali by ste to urobiť, len vám dodnes bránil strach. Zamyslite sa preto, čo vám bráni oslobodiť svoje srdce od strachu. Po čom túžite a čo potrebujete zmeniť?

S Levou odvahou to dokážete!

Lev je synonymum úspechu. Preto za pomoci splnu vedome zdvihnite práve teraz svoje sebavedomie a pracujte na svojom úspechu a na odstránení strachov, ktoré vám bránia v zmene!

Leví spln je silný a pomôže všetkým, ktorí ešte nezačali s tým, čo potrebujú alebo je pre nich ťažké urobiť niečo konečne inak. Pomôže vám zbavovať sa starých neodpustených zážitkov, neistôt a zlých skúseností. Robte, čo cítite, že vám robí dobre a už sa nehoňte za preludom!Vaše srdce potrebuje ochranu a očistu

Doprajte si meditáciu na prečistenie mysle a hlavne svojho srdca. Predstavte si, ako sa kúpete v mesačnom svetle, ako toto nádherná splnová žiara odnáša bolesť, zlé návyky, strachy a bloky. Máte pokojnú myseľ aj dušu a harmonická mesačná energia prestupuje celou vašou telesnou schránkou. Nič nechcite, len buďte.

Predstavte si, aké nádherné mesačné svetlo napĺňa vaše srdce, prečisťuje ho od všetkých negatívnych myšlienok a iných usadenín. Akonáhle bude dokonale čisté a žiarivé, nechajte toto svetlo, nech žiari z vášho srdca do celého tela a ešte ďalej. Nech prežiari celú vašu auru. Nabijete sa tak silou k zmene. Odvahou opustiť všetko staré a nefunkčné.

Získajte všetko, po čom túžite!

Po dôkladnej očiste srdca i mysle zrazu zistíte, o koľko je všetko vo vašom živote jednoduchšie. Že sa vám zrazu darí. Vaše vzťahy sú o toľko lepšie, vytúžené bábätko môže byť počaté, získavanie nových zákaziek ide ako po masle, finančná stabilita už pre vás nie je utópia, už veríte v nájdenie svojej osudovej lásky, pretože ste vo vnútri zistili, že problém má vždy každý sám v sebe .

Všetko bolo len o strachu. Strachu, že sa niečo nepodarí. Strachu, že zase niečo nedopadne dobre. Nechajte úplnkové svetlo posilnené Levou mocou, aby vás očistilo od všetkých strachov! Všetko potom môže fungovať, ako má.