Novembrový Spln v znamení Býka

Jeseň sa prehupla do svojej druhej polovice a s ňou prichádza Spln v Býkovi, ktorý nastane presne dnes, 8. novembra 2022 na poludnie o 12:01. Aký bude?

Neviditeľné zatmenie

Len výnimočne sa stane, že je niektorý Spln spojený so vzácnym úkazom zatmenia Mesiaca, ktorý inokedy, než práve o Splne, nastať nemôže. Tento rok sme mohli pozorovať zatmenie 16. mája a teraz v novembri nastáva ešte druhé z dvoch zatmení Mesiaca roku 2022 v celosvetovom meradle, ktoré však z Českej republiky absolútne nebude viditeľné. Stačí sa pozrieť, že presný čas Splnu, teda k vrcholu zatmenia pripadá na pravé poludnie, a je jasné, že máme skrátka smolu – Luna je v tom čase niekde na druhej strane Zemegule! Pokiaľ by ste však mali cestu na Nový Zéland, Aljašku, do Japonska alebo na Sibír, bola by to iná káva! My ostatní sa musíme uspokojiť s vedomím, že aj keď zatmenie nevidíme, predsa len na nás svojou mocnou a výnimočnou silou pôsobí!

Spln spojený so zatmením, aj tým na opačnej strane Zeme, je výnimočný a jeho energia sa oproti bežným splnom ešte znásobuje. Zároveň nám umožňuje nahliadnuť hlbšie do podstaty dejov v našom živote, a to predovšetkým pre znamenia ktorých sa to priamo týka. To je teraz Býk a tiež Škorpión v opozícii k Býkovi, pretože tu sa teraz nachádza Slnko.

Býk a Škorpión proti sebe

Každý spln vyťahuje z hlbín našej duše témy, ktoré patria práve vládnucim znameniam, a ten novembrový nie je výnimkou. Preto ho budú najsilnejšie prežívať všetci ľudia narodení v znameniach Býka a Škorpióna? A spoločne s nimi aj tí, ktorí majú v týchto znameniach ascendent alebo mesačné znamenia pri svojom narodení!

A čo sú to za témy? Veľmi zložité a občas aj ťažko stráviteľné! Býk nám pripomína naše materiálne potreby, pohodlie, majetok, praktické záležitosti, ale Škorpión, ten tomu dáva grády! Hovorí k nám totiž o vášni, skrytých a tajných túžbach, a to všetko je často celkom v rozpore s vecami, ktoré nám radia prakticky založený Býk. Nech už ste sa narodili v akomkoľvek znamení, najskôr sa vo vašom živote nejakým spôsobom tieto otázky ozvú a zarezonujú. Pomôcť nájsť správny smer vám môžu vykladacie karty, horoskop, kyvadlo, ale často aj vaše vlastné intuície. Niekedy však nie je ľahké ju rozlíšiť od iných pocitov!

Pozor na prechladnutie a zuby

Aby toho nebolo málo, Spln v Býkovi dá zabrať aj nášmu telu a zdraviu. Býk totiž robí citlivejšími dýchacie cesty a krk, takže sa na nás môžu lepiť najrôznejšie prechladnutia a chrípky. Nie je potrebné vždy hneď rovno podozrievať onen neslávne známy vírus, veď november je klasická sezóna respiračných chorôb, ale to neznamená nedávať si pozor. Dôležité je dopriať si teplo, piť veľa teplých bylinkových čajov a nosiť na krku v týchto chladných dňoch šatku či šál, ani čiapka nie je na zahodenie. Studený jesenný vietor nám ľahko môže „ofúknuť“ aj zuby, ale tu pozor, pretože náročnejšie zubárske zákroky je potrebné načasovať na kedykoľvek inokedy ako Spln v Býkovi – to by ste si priamo hovorili o komplikácie!

Ale Býk a Škorpión vás tiež potešia – obaja totiž želajú zmyselné vášni! Takže sa môžete tešiť na krásne a erotické chvíľky, ktoré budú určite stáť za to! Aj chladný november dokáže mať svoje kúzlo!

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 6.png