Nov v Býkovi je o láske i bohatstve

Nov, čiže Čierna Luna, sa v máji odohrá dnes – 11.5.2021 o 20:59, a dominovať mu bude znamenie Býka. Býci sú, ako je známe, najlepší milovníci zverokruhu, ale tiež trochu povrchní v tom, aký vzťah majú k majetku!

Pozor na mamon!

Rozum býka môže byť zatemnený smerovaním k peniazom a k vlastneniu nehnuteľností. V tieto dni nemusia byť ochotný deliť sa o majetok tam, kde by podľa práva mal, alebo si chce jednoducho ulúpiť viac zo zisku, ktorý mu nepatrí. Tieto tendencie môžu byť dané aj úzkosťou z finančného nedostatku, ktorá sa vlastne tvári ušľachtilo, ako starostlivosť o rodinu a blízkych a ich zabezpečenie. Týmto bude ovplyvnené nielen znamenie Býka, ale do značnej miery to môžeme na sebe pozorovať všetci. Nesadajte Novu na lep a kontrolujte sa! Však nie nadarmo sa hovorí, že chudobný je ten, kto sa chudobný cíti. Vesmír počuje vaše myšlienky, a ak sa budete báť núdze, spojí si ju s vami a dá vám ju. Strach je brána, a preto túto bránu neotvárajte týmto prízemným pudom. Naopak, kto si uvedomí, že žije v dostatku a prepychu oproti iným kútom sveta, múdry vesmír mu nadelí oveľa viac.Láska s nami zamáva!

Každého jedinca, viac či menej, posadne milostná túžby. Býci sú jasní, budú si nahovárať aj uschnutú vŕbu. Aj ďalšie znamenia, ktoré tiahnu k milostným hrám a sú oveľa citovejšie a budú mať zapálené lýtka. Zaiste si to užite, ale dajte pozor, aby ste si na seba nepripútali niekoho, kto by vám priniesol samé problémy. Pozor nech si dajú najmä vášniví Škorpióni, hraví Strelci, citoví Raci a neusporiadaní Blíženci. Ak žijete v stabilnom partnerstve, môžete chytiť druhý dych, a to jak v posteli, tak aj na cestách prírodou. Ako by sa vo vás prebudilo nové ja a láska sa javí atraktívna, ako v období medových týždňov. Neváhajte teda a užite si druhú svadobnú cestu so všetkou romantikou, ktorá k tomu patrí. Nezadaní môžu stretnúť hneď viacerých, atraktívnych ľudí naraz a bude to ťažký výber. Okrem citov a vášní skúste použiť aj trochu rozumu.

Zdraví ako Býk

Áno, tak zdraví budeme všetci v období májového Novu. Budeme nabití energiou a svoje plány budeme zdarne posúvať k cieľu. V športe aj v láske budeme schopní nadpozemských výkonov a jediné, čo je potrebné si strážiť, je krk a všetko v ňom – hlasivky, pažerák, hrtan. Pozor, nech vám pri jedle nezaskočí kosť či kus chleba, ak budete spievať, neprepínajte hlasivky a nepite pivo z nižšieho, než siedmeho schodu. Krásny májový Nov prajeme!