Nie je Ryba ako Ryba, nie je Rak ako Rak!

Ste typický Býk, Rak, Strelec či iné znamenie? Nestíhate prikyvovať, ako sa váš horoskop trafil do čierneho? Alebo práve naopak – ste Baran a pritom vám chýba priebojnosť, ste Panna a do poriadkumilovnosti máte ďaleko? Niekoho vystihuje horoskop viac a iného menej – ako je to vôbec možné? Kde sa stala chyba?

Čo je to slnečné znamenie

Slnečné znamenie je jednoducho iný názov pre znamenie, v ktorom ste sa narodili. Keď poviete, že ste Lev, Škorpión alebo Ryba, máte na mysli vaše slnečné znamenie. Znamená to, že Slnko pri vašom narodení prechádzalo príslušnou časťou hviezdneho neba. Zem obieha okolo Slnka jeden rok, preto trvá Slnku jeho púť zverokruhom tiež jeden rok. Rok má dvanásť mesiacov, zverokruh dvanásť znamení, takže v každom z nich sa Slnko zdrží presne mesiac.

Existujú však aj iné znamenia. Trebárs čínske znamenie, ktoré zdieľajú ľudia narodení v rovnakom roku, a opakuje sa vždy po dvanástich rokoch. Alebo lunárne znamenia, ktoré závisia od toho, ktorú častí zverokruhu prechádzal Mesiac v čase vášho narodenia. Všetkých dvanásť lunárnych znamení sa vystrieda vždy za 29 dní.

Slnečné znamenie je však niečím výnimočné. Vystihuje veľmi podstatnú časť vašej povahy, prezrádza, čo je pre vás niekde hlboko vnútri dôležité, odhaľuje to najtypickejšie jadro vašej osobnosti. Asi preto je zo všetkých znamení najpopulárnejšie. Ale napriek tomu o vás nevypovedá úplne všetko! Veď to by muselo byť na svete len dvanásť typov úplne rovnakých ľudí! A to nie je!

Ľudská povaha je kombináciou slnečného, lunárneho, čínskeho znamenia, ascendentu a ďalších astrologických síl! Preto je vždy jedinečná!

Deň, hodina a miesto rozhodujú

Každý z nás je jedinečný, na Zemi nenájdete dvoch úplne rovnakých ľudí. Dokonca aj jednovaječné dvojčatá, akokoľvek sú si podobné, sa od seba vždy v niektorých drobných detailoch líšia. Nieto potom ostatní ľudia! Keď ste Váha a stretnete inú Váhu, určite nájdete veľa vecí, ktoré máte spoločné. Úplne rovnakí však nikdy nebudete!

Aby sme nahliadli do hlbín ľudskej povahy a zistili o nej všetko, je nevyhnutné vypracovať presný osobný horoskop na mieru. Pripravte si tieto údaje: Deň, rok, miesto, hodinu a najlepšie aj minútu narodenia! To všetko totiž robí rozdiel! A veľký! S človekom, ktorý sa narodil v rovnaký deň, ale v inom roku, budete mať niečo spoločné, ale podstatne menej, než s tým, ktorý sa narodil v rovnakom roku, ale je o deň alebo dva starší či mladší.

Vďaka osobnému horoskopu zistíte, aký je váš ascendent, ktoré planéty sa vo vašom horoskope navzájom podporujú a ktoré sa “bijú” – z toho potom vznikajú vnútorné konflikty a ruku na srdce, každý z nás nejaké má! Zároveň vám pomôže odhaliť vaše schopnosti a povie vám, v ktorých oblastiach môžete vyniknúť. Odhaľuje jadro vašej osobnosti, je to niečo, čo máte hlboko vnútri a určuje vaše motivácie a priania. Navonok však môžete pôsobiť inak – o vašom vystupovaní a o tom, ako sa prejavujete, rozhoduje ascendent, a k jeho určeniu je nevyhnutné poznať hodinu svojho narodenia!

Magické pôsobenie Luny a planét

Lunárne znamenie vie tiež pekne zamiešať horoskopom! Mesiac vládne ľudským citom, pocitom a emocionálnemu životu. Vaše mesačné znamenie teda vypovedá o tom, aké je vaše citové prežívanie života, aké sú vaše inštinkty. Ak máte Lunu napríklad v Panne, budete sa vo všetkom podvedome snažiť robiť si systém a analyzovať to, vrátane lásky. To môže byť v rozpore s vaším slnečným znamením a byť príčinou, prečo na vás vaše slnečné znamenie nemusí tak úplne sedieť.

Podobne, len v iných oblastiach života, pôsobia planéty ako je Venuša, Mars, Jupiter a tak ďalej. Venuša napríklad vypovedá o vašom vkuse a správaní v láske. Mars prezrádza, v čom sa chcete najviac presadiť.

Záhada je vyriešená!

Možno máte Slnko v Panne, ale ascendent, Lunu a treba ešte Mars napríklad vo Vodnárovi. To spôsobí, že vám horoskopy pre Vodnára budú dokonale sedieť, zatiaľ čo tie pre Pannu skoro vôbec. A vy pritom nebudete tušiť prečo!

A čo ľudia, ktorým ich slnečné znamenie naopak bezvýhradne sedí? Hádate správne – sú to väčšinou tí, ktorí majú napríklad Slnko v Strelcovi, Lunu tieež v Strelcovi a ascendent – kde inde ako v Strelcovi! Ovšem takých ľudí nie je veľa.

Jednoduchý horoskop podľa slnečného znamenia dosť presne sedí i ľuďom, u ktorých sa viackrát opakujú znamenia rovnakého živlu – treba Rak s ascendentom v Rybách, Lunou v Škorpiónovi a Venušou opäť v Rakovi – všetko vodné znamenia.

ROČNÝ, OSOBNÝ, PARTNERSKÝ ALEBO DETSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia! OBJEDNÁVAJTE HNEĎ TERAZ!