Nestrácajte na jeseň sexuálny apetít! Prírodné afrodiziaká pre vás a partnera!

Jesenné počasie nepôsobí iba na náš psychický stav, ale aj sexuálny apetít. Ako k sebe v čase ranných hmiel a nízkych teplôt zase nakloniť bohyňu lásky a rozdúchať plameň vášne? Nemusíte hneď navštíviť špeciálny obchod s erotickými pomôckami. Úplne vám postačí navštíviť najbližší obchod.

Ovocie a zelenina nielen pre vaše pevné zdravie, ale aj lepšie milovanie!

Nedostatok vitamínov môže veľmi nepríjemne ovplyvniť naše zdravie, ale aj chuť na milovanie. Už od nepamäti je za jedno z najvýznamnejších afrodiziak považované rajské jabĺčko, veď už jeho názov napovedá, že sa jedná o plodinu, ktorá otvára cestu k rajskej rozkoši. Nie nadarmo sa mu hovorí jablko lásky. Podobne účinný je aj banán, ktorý už len svojím tvarom pripomína mužský sexuálny orgán, a tak navodzuje príjemné sexuálne predstavy. Významným afrodiziakom sú aj datle alebo granátové jablká, ktoré navyše majú aj vysoký obsah cukru, takže dodávajú toľko potrebnú energiu.

Sex je korením života a korenie vám vráti do života sex

Váš vášnivý večer vám môže zariadiť aj aromatické korenie, myslite na to pri varení. Najlepšie pôsobí zázvor, kajenské korenie a škorica, pretože dokážu človeka zahriať a zlepšujú prekrvovanie orgánov. Ale pomôcť vám môže aj vanilka, kardamóm, rozmarín a bazalka. Tie majú totiž dokonalé antistresové účinky a navodzujú relaxačnú náladu, ktorá môže prerásť až v romantické koketovanie.

Nepodceňujte silu vône ani pri sexuálnom vábení

Viete, že sexuálnu vášeň môžete navodiť už len obyčajnou vôňou, preto nepodceňujte výber vhodných aromatických sviečok, masážnych olejov alebo parfumu. Za symbol vône lásky sa odjakživa považovala ruža. Jej zmyselná vôňa totiž dokáže navodiť tú správnu milostnú atmosféru a evokuje romantické predstavy a túžby, ale aj orchidea alebo orgován dokážu s miláčikom divy, zvlášť, keď sa spoja s rafinovanou a dráždivou vôňou pižma môžete skoro s istotou počítať s tým, že vás čaká dlhá a vzrušujúca noc.