Naučte sa vnímať auru

Farby na nás pôsobia až zázračne. Dokážu ovplyvniť naše správanie, a predovšetkým našu náladu. Každá na nás pôsobí trochu inak. Červená nás nabíja energiou, zatiaľ čo zelená má schopnosť upokojiť nás. Pokiaľ chceme vidieť auru, uvidíme práve farby a každá má svoj vlastný význam.

Vidieť auru nie je ničím zložitým

Vidieť auru nie je také ťažké, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Musíte sa otvoriť svetu okolo vás a vidieť ho vo všetkých jeho farbách. Pokiaľ sa chcete naučiť vidieť auru, je dobré začať po malých krôčikoch. Buďte trpezlivý! Všetko si žiada svoj čas. Všetko okolo nás má svoju auru, nemusí ísť vždy len o auru ľudskú. Začnite trénovať na farbách, aj tie samotné totiž majú svoju vlastnú auru. Najmä u tých základných a jasných, je aura hustá a ľahko rozpoznateľná. Jednoducho sa chvíľu na určitú farbu sústreďte a potom pozrite na biele pozadie. Farbu aury by ste mali mať priamo pred sebou. Ak sa vám to nedarí, nevešajte hlavu a vytrvajte.

Prejdite k tvrdšiemu oriešku

Darí sa vám uvidieť auru farieb? Ak áno, prejdite k niečomu ťažšiemu, napríklad rovno k ľudskej aure. Môžete si k tomu vziať niekoho na pomoc, napríklad svojho priateľa alebo priateľku. Avšak to môžete skúsiť rovno na sebe. Ak však využijete nejakú osobu, ktorej dôverujete, môže to byť pre vás jednoduchšie. Poproste ju, či by si mohla stúpnuť k bielej stene. Potom sa na zamerajte na jej obrys a sledujte ju asi 10 sekúnd. Potom presuňte svoje oči na bielu stenu za postavou. Najlepšie nad úroveň ich paží. Tu je aura totiž väčšinou najsilnejšia. Môžete uvidieť jemný náznak aury, alebo dokonca uvidíte nejakú farbu jasne.

Podľa niektorých názorov môžete človeka spoznať práve podľa jeho farby aury. Napríklad ak zbadáte jasne červenú farbu, jedná sa o človeka vitálneho a energetického. Ak uvidíte farbu oranžovú, jedná sa o človeka emočne založeného. Toto je však veľmi zjednodušený výklad. Auru nemožno takto ľahko klasifikovať. Ľudská aura je tvorená neustálymi tokmi energií, preto sa jej farba môže veľmi ľahko meniť. Pokiaľ sa vám však pri prvom pokuse nepodarilo auru vidieť, nevešajte hlavu a skúste to znova. Uvidíte, že sa vaše snahy raz oplatia.