Myslite na partnera. Vieme, čo sa mu páči!

Márne premýšľate, ako vzrušiť svojho miláčika? Rozpálite ho maznaním ušných lalôčikov, vášnivým bozkom alebo snáď príjemným hladením vo vlasoch? Pozrite sa, čo sa páči jednotlivým mužom podľa horoskopu, a zaistíte si cestu k istému úspechu!

Baran

Ohnivé znamenie Barana zbožňuje vášnivý a sex, ktorý sa môže odohrávať na akomkoľvek mieste. U milostných hier nesmie byť nuda. Baran je pyšný na svoju tvrdohlavú hlavu, preto sa zamerajte na ušné lalôčiky, ústa a hladenie po vlasoch. Len máloktoré znamenie miluje bozkávanie tak, ako kreatívny Baran.

Býk
Máte v posteli Býka? Očakávajte nekonečné spálňové radovánky so zaslúženým vyvrcholením. Áno, máte sa na čo tešiť, ale pozor! Možno po vás bude chcieť sex častejšie, ako je vám po chuti. Pokiaľ chcete Býka uspokojiť, sústreďte sa na jeho krk a šiju. Nepohrdne príjemnou masážou celého tela – je to náročný a hravý milenec.

Blíženci
S Blížencom sa vyhraje dychtivá žena túžiaca po splnení svojich sexuálnych vášni. Zabudnite, že zostanete s Blížencom len pri jednej polohy. Zbožňuje rozmanitosť a hravosť, nebráni sa erotickým hračkám a svoje uspokojenie často odďaľuje. Láskajte ho u zadočku, na ramenách i pažiach a máte našliapnuté k blahu.

Rak
S Rakom je ťažké obstaranie, to platí aj v posteli. Nesmiete na neho zhurta, prahne po romantickom milovaní. Preferuje uspokojenie svojej osoby, ale po očku sleduje, ako ste na tom vy! Raka hladkajte po bruchu a vydajte sa až k bradavkám. Keď zabrúsite k zadočku a ušným lalôčikom, otvorí sa vám brána do raja. Je to maznáčik.

Lev
Zbožňuje bozkávanie a parádnu masáž, po ktorej sa roztopí ako ľad. Pusinkujte mu celé telo a hladkajte ho vo vlasoch. Dávajte mu neustále najavo svoju náklonnosť a vášeň. Pokojne buďte dominantné, škrabkajte a predvádzajte akrobatické kúsky. S Levom sa nemusíte báť nezvyklých sexuálnych polôh a milovania v prírode. Hlavne buďte vždy sexi!

Panna
Máte niekedy pocit, že sa Panny nerady milujú? To je obyčajný klam. Venujte sa ich brušku a lakťom. Nebojte sa zájsť ešte ďalej a sústreďte sa na ich prirodzenú vášeň. Panny nie sú hanblivé, len nedávajú na obdiv svoju pýchu každej žene, ktorá sa práve vyskytne.

Váhy
Muž v znamení Váh patrí k najlepším. Je úžasný milenec, zbožňuje vášeň a kreativitu. Žene necháva voľnú ruku a nakoniec ju privedie do raja. Potrpí si na pohárik šampusu, dokonalé prostredie i vášnivý striptíz. Doprajte mu masáž chrbta aj kostrče a padne k vám na kolená. Miluje upravené ženy!

Škorpión
Teraz a tu – to je Škorpión! Milovanie má v krvi a tak nečakajte, že príde ako prvé vyznanie lásky a potom sex. Je to práve naopak. Pekne si vás vyskúša. Najradšej by ochutnal všetky ženy naraz a nehanbí sa za to. Zamierte rovno k zadočku a na prirodzenie, nemá cenu otáľať! Proste si to užívajte!

Strelec
Toto vzdušné znamenie má potrebu sa stále niekoho dotýkať. Rýchlo ho chyťte za stehná alebo boky. Vyberá si zaujímavé a nevšedné partnerky, s ktorými túži po dlhej predohre a ešte dlhšom milovaní. S žiadnou rýchlovkou nepočítajte. Tešte sa na atypické sexuálne pozície a nové poznatky v erotike.

Kozorožec
S Kozorožcom nemáte šancu na vášnivý románik, možno tak na vrelú a vernú lásku. Len potom sa vám dostane originálneho sexu s plnou vášňou. Kozorožec je vytrvalý a zbožňuje dotyky na kolenách. Potrebuje vás vidieť poníženú? Neberte to tak, čaká na vás rozkoš s úžasným vyvrcholením.

Vodnár
Zmyselnosť sa vo Vodnárovi nezaprie. Sexuálne radovánky dokáže okoreniť rôznym spôsobom, hlavne strieda polohy a experimentuje. Zabudnite na to, že budete ležať ako doska. Rozmaznávajte jeho nohy a odvážte sa až k chodidlám.

Ryby
Pripadajú vám Rybky skôr odmerané? Zdanie klame! S Rybou pocítite nehu, vášeň a blaho v dlhom a temperamentnom milovaní. Doprajte im pestrú predohru a pokojne sa zaujmite iniciatívy, vynesú vás za to do neba! Venujte sa ich chodidlám, tiež masáž ich skvele rozpáli.