Magické nápoje lásky!

Aké afrodiziakum vám ešte pred Valentínom pomôže uloviť muža podľa vašich predstáv? Každá žena je iná, ale každá žena môže svojej príťažlivosti pomôcť a zosilniť jej účinky. Ešte máte dostatok času privolať si to pravé. Vyskúšajte naše tipy a zvýšte kúzlo svojej osobnosti!

Láska privolaná vôňou kávy

Na prebudenie túžby a rozpálenie muža skúste nápoj lásky kráľa Ľudovíta XIV., ktorý sa pripravuje zo 150 ml čiernej zrnkovej kávy, lyžice medu a 1 g mletého kardamómu. Ten je vhodné zaliať vriacou vodou. Med rýchlo zvyšuje energiu vďaka ľahko stráviteľným cukrom a kardamóm povzbudzuje a osviežuje organizmus. Presne toto často lenivé mužské telo potrebuje, aby dostalo chuť na ženu, ako ste vy! V spálni vás po pár dúškoch zaručene čaká vášnivý oheň!

Láska skrytá vo víne

Túžite po nežnej láske a jemných citoch? Pripravte si 0,7l fľašu bieleho vína a vnorte do nej struk vanilky. Fľaše starostlivo upchajte hrdlo a nechajte najlepšie 9 dní vylúhovať. Naopak vášeň v mužovi prebudíte štipkou žihľavových semienok v pohári bieleho vína. Ale pozor! Obe vzniknuté afrodiziaká svojmu idolu nenápadne podstrčte maximálne ako aperitív. Keď to s podaným množstvom preženiete, pripravte sa na hotovú smršť!

Nekompromisný nápoj lásky

Dychtivú túžbu v mužovi vyburcujete nápojom z 50 ml whisky, 50 ml červeného vína, 300 ml čaju a vylisovanej šťavy z čerstvo nastrúhaného zázvoru. Všetky ingrediencie priveďte do varu so 4 klinčekmi a luskom škorice. Po odstavení nechajte 5 minút odstáť, potom preceďte a ihneď podávajte. V tele svojho vyvoleného zapálite plameň, ktorému sa oplatí byť nablízku! A sama! Predstavte si tú smolu, keby boli jeho nohavice po pohári tohto nápoja v prítomnosti inej krásnej ženy – to nemôžete dopustiť!Bylinkové kúzlo

Najznámejšie rastliny povzbudzujúce sexuálnu túžbu sú Ženšen (tradičná čínska medicína ho používa na udržanie sexuálnej rovnováhy) a výťažok zo stromu Alkaloid Yohimbin (používa sa ako liek v bežnej sexuologickej praxi), ktorý zvyšuje prívod krvi do panvovej oblasti. Sú ale v našich končinách ťažko dostupné a vo väčších dávkach môžu byť nebezpečné. Vyskúšať by ste ale určite mali napríklad kučeravý petržlen, ktorý budí sexuálnu túžbu a jej odvar je silne afrodiziakálny. Vďaka nej so svojim miláčikom prežijete nezabudnuteľný večer. Obzvlášť keď využijete jej účinky aj na sebe! Kučeravý petržlen zlepšuje sťahy maternice a tým ti zaistí naozajstný orgazmus!

Jedlo robí zázraky

Veľmi účinné afrodiziakum pre mužov je zeler. Na prípravu pokrmov na tento účel použite všetky jeho časti: vňať, semeno i buľvu (tá je najúčinnejšia v surovom stave). Afrodiziakálne účinky majú tiež chren, špargľa, chilli papričky, med, sladké drievko, banán a kokosový orech. Pusťte z reťaze svoj kuchársky um a ukážte svojmu vyvolenému, za čo je toho “láska prechádza žalúdkom” lakeť. Potešíte jeho tráviacu aj hormonálnu sústavu, získate si tým jeho telo i dušu a uvidíte, ako vám bude zobať z ruky!

Valentínska radosť

Ak pripravíte akýkoľvek nápoj či pokrm s láskou, verte, že láskou budete tiež odmenená. Myslite pri príprave na svojho vyvoleného a láskyplná energia, ktorú do suroviny vložíte, bude nepochybne poznať. Nebojte sa experimentovať. Afrodiziakálna pomoc vám pomôže veriť a dôvera vo vaše schopnosti pritiahne toho pravého partnera!