Lev – prechod znamenia

Hovoríte si, čo je to tam za človeka, ktorý je na sto percent stredobodom pozornosti a svieti ako slnko. Všetci ho upäto pozorujú a pozerajú sa naňho ako na svätý obrázok? To bude určite Lev! A práve do tohto znamenia zverokruhu sa nám Slnko dnes, 22.7.2022 o 22:07, presúva.

Závidíte mu jeho energiu a sebaistotu? Lev je jednoducho taký – podnikavý, vznešený, veľkorysý a spoločenský. Riadi sa mottom: “Buď cestu nájdem, alebo si urobím vlastnú.”

Muž Lev

Ste zamilovaná do muža narodeného v znamení Leva? Dajte si pozor, aj on je rád stále zamilovaný. Akonáhle ho toto štádium lásky prejde, už vás nebude potrebovať a nájde si rýchlo náhradu. Ak sa Lev skutočne zamiluje, spoľahnite sa na to, že bude verný a veľkorysý. Aj keď má tento muž úspech u žien, v skutočnosti po romániku na jednu noc netúži a prahne po vernej romantickej láske. Akonáhle ho upútate, zahrnie vás luxusom a zmyselnými pohľadmi. Bude vám nosiť kytice ruží a kupovať drahé darčeky.

Počítajte s tým, že musíte byť svojmu Levovi úplne oddaná. Neuspokojí sa s priemernou ženou a požaduje od nej, aby mu venovala všetok svoj čas. Pokiaľ túžite po tom, aby váš vzťah rozkvital a neupadal, nezabudnite ho neustále obdivovať a podporovať. Lev nelačný po úspešnej a dominantnej dievčine, ktorá by myslela na svoju kariéru viac ako na neho samotného. Žena milujúca Leva musí rozoznať jeho prehry a nenápadne mu pomôcť, Lev totiž nevie požiadať o pomoc, na to je príliš hrdý. Pozor na jeho domýšľavosť a pýchu, to sú jeho negatívne vlastnosti. Šťastný život s týmto mužom? Áno, existuje. Zahrňte ho obdivom, buďte vždy upravená a za žiadnych okolností ho neponižujte. Akosi si ho nenápadne omotáte okolo prsta, bude vrnieť ako malý kocúrik.Žena Levica

Ako spoznáte ženu narodenú v znamení Leva? Vždy je sexy, pôvabná, zmyselná a očarujúca. Nerada sa mračí, radšej sa na svet smeje. Ak ste si vyhliadli túto ženu, zabudnite na to, že sa vám úplne oddá a prispôsobí sa. Ide si svojou cestou a nevie prehrávať. Levice pôsobia ako inteligentné ženy, ktoré vedia, čo chcú. Nestojí o muža, ktorý by sa jej podriaďoval. Levice milujú chválu, luxus a drahé veci. Áno. Myslí si o sebe, že sú celebrity a žiadajú od svojho partnera úplnú vernosť a úctu.

Myslíte si, že ustojíte maniere tejto ženy, ktorá vás tak uchvátila svojou sebaistotou a príťažlivým zjavom? Ak ste tiež cieľavedomý, pripravte sa na časté strety pováh. Akonáhle sa do vás Levica zamiluje, požaduje absolútnu vernosť. Pozor, je prudko žiarlivá a neznesie konkurenciu v láske. Nemyslite si, že vám ženy narodené v Levovi odpustia zradu a poníženie, to sa stáva len zriedkakedy. Dokonca čakajte pomstu. Pomôžte Levici nájsť ideálnu prácu, kde sa môže skvele uplatniť a zrazu budete mať doma spokojnú mačku, ktorá sa dokonale postará o rodinu.

Slnečné znamenie Leva je zrodené byť stredobodom pozornosti a vo všetkom vynikať. Akonáhle ho ponížite alebo o neho stratíte záujem, vyparí sa ako para nad hrncom a tiež to ťažko nesie. Lev prahne po víťazstve, žije si nad pomermi a neuspokojí sa s priemernosťou. Ak sa stretnete s Levom, budete mu závidieť jeho sebaistotu a cieľavedomosť. Ak túžite so svojim Levom či Levicou stráviť zvyšok života, buďte tolerantní, verní a zahrňujte ich neustále chválou i lichôtkami. Ako povedal Voltaire: „Láska je zo všetkých vášní najsilnejšia, lebo útočí súčasne na hlavu, srdce i telo.“