Letný tarotový horoskop lásky

Snívate o letnej vášni a romantike? Tarotové karty vám prezradia, ktoré znamenia budú mať najväčšie šťastie v láske! 

Baran

Karta Obesenec (Viselec) ukazuje, že žiadne prevratné zmeny sa na vás nechystajú. Skôr naopak veci ustrnú v mŕtvom bode aj v prípade, že by ste sa radi posunuli vo svojom milostnom vzťahu vpred. Nezadaní Barani teraz nemôžu od randenia čakať zázraky, ale aj single život má svoje výhody a budete mať aspoň dostatok času si ujasniť, aký by váš vysnívaný nápadník mal byť. Osobnému rastu praje aj situácia, keď s partnerom prežijete dovolenku oddelene, aj keď to asi nebude váš pôvodný zámer, ale výsledok situácie. Ak u vás prebieha partnerská kríza, bude dobré počkať, ako sa veci utriedia, a zatiaľ je príliš nerozoberať. Aj to má svoj čas, ale letné mesiace želajú skôr pokoju, aj keď nie v situácii, ktorá by bola práve vaša vysnívaná, ale tiež má svoje pozitíva a nie je ich málo. Ide len o to, ako sa na veci pozriete. Využite čas k tomu, aby ste sa venovali sami sebe, potom budete aj pre vášho partnera oveľa atraktívnejšie a zaujímavejšie! 

Býk

Karta Päť mincí ukazuje, že šťastie v láske a materiálna spokojnosť v živote sú dve rôzne veci a ich prepojenie je možno trochu iné, než by ste čakali. Ako Býk dáte na to, aby bol váš partner materiálne zabezpečený, aby bol šikovný, vedel dobre zarobiť a postarať sa o praktické záležitosti. Dôležité však je aj to, ako sa k vám partner chová vtedy, keď jeho alebo vaše finančné okolnosti nie sú práve ideálne, pretože práve to naznačuje, ako veľmi je láska skutočná. Je ľahké byť veľkorysý, keď má človek na rozdávanie, ale až v čase núdze spoznáte, komu na vás skutočne záleží. A to platí nielen pre priateľstvo, ale aj v láske. Takže práve táto doba, poznačená ekonomickou krízou, toho môže o vašom vzťahu alebo novej známosti veľa prezradiť. Možno si nemôžete, i kvôli covidovej situácii, dopriať vysnívanú dovolenku, ale skutočnú lásku si predsa užijete, aj keby ste išli len stanovať k blízkemu jazeru a miesto exotických špecialít mali len chleba a špekáčiky!       

Blíženci

Karta Desať mincí vám veští, že si vo vašom partnerskom vzťahu budete užívať spokojnosť, pokoj a hojnosť všetkého! A to je skvelá správa! Hlavne dlhodobé a manželské zväzky budú priamo prekvitať, a vďaka tomu, že si budete skvele rozumieť, sa vám bude dariť nielen na romantickom poli, ale tiež vo finančnej a majetkovej sfére. Ľahko sa totiž s partnerom dohodnete na spoločných cieľoch, a potom už to bude len otázka času a vhodnej príležitosti! Nezadaní Blíženci zohľadňujú pri výbere nového partnera čisto praktické hľadiská, napríklad ako dobre je finančne zabezpečený – a oplatí sa to, pretože len z čistej lásky sa predsa nenajete. Partnerským vzťahom bude vládnuť stabilita a pokoj, a budete si to užívať, aj keď občas by vám urobila radosť tiež trocha vášne alebo viac romantických prekvapení. No ale človek nemôže mať zas úplne všetko! Skrátka, môžete sa tešiť na príjemné a pohodové leto v znamení stability a celkového dostatku!   

Rak             

Karta Sedem pohárov vám na jednej strane ukazuje veľa lákavých možností, ale zároveň vás upozorňuje, že nie je všetko zlato, čo sa blyští. A to platí aj pre lásku, hlavne teraz v lete. Možno budete mať pocit, že záujemcov by bolo veľa a môžete si vyberať, lenže ak stojíte o niečo viac, než len krátky románik, tento zoznam sa veľmi prudko zúži. Skrátka sa vám pripomenie, že skutočná láska je viac, než len lákavé trblietko. V niektorých chvíľach budete v pokušení premýšľať o potenciálnych nápadníkoch v štýle: tento alebo táto je viac sexy, ale s tým druhým alebo druhú zas budem mať pohodlnejší život. Lenže partnerstvo nie je výber tovaru v obchode, ale niečo oveľa hlbšieho, a na to nezabúdajte! Zvlášť to potom platí pre zadaných Rakov, keď budú v pokušení zapliesť sa do nejakého nového letného romániku. Nestálo by to za to, a dlhodobé vyhliadky od toho už vôbec nečakajte. Vaša skutočná láska je doma!       

Lev

Karta Smrť so svojím zlovestným názvom vás možno môže trochu vydesiť, ale nebojte sa, jej posolstvo nie je ani náhodou doslovné. Jedná sa tu o symbolickú smrť niečoho starého a nefunkčného, aby sa mohol otvoriť priestor novým veciam a posunuli ste sa dopredu. Je ťažké sa lúčiť s niečím, čo vám už neslúži, ale zvykli ste si na to a stalo sa to už súčasťou vášho života. Táto karta prináša dôležitú veštbu hlavne tým Levom, ktorí žijú v nefunkčnom partnerskom zväzku, ale snažia sa ho umelo naťahovať a udržiavať, či už z akýchkoľvek dôvodov. Nastáva čas, aby ste to prehodnotili, či nebude náhodou lepšie ísť každý svojou cestou. Aj na ďalšie Levy môže dopadnúť partnerská kríza, alebo naopak kríza z osamelosti. To ale nemusí znamenať, že k sebe s partnerom nepatríte, ani že zostanete navždy single. Je to len výzva pozrieť sa na veci hlbšie a zmeniť niektoré svoje očakávania a predstavy, aj keď sa vám s nimi bude lúčiť neľahko.       

Panna

Karta Tri mince ukazuje, že ste v láske na správnej ceste. Úspech na milostnom poli alebo vylepšenie vášho partnerského zväzku sú len otázkou času a trpezlivosti. Ale už teraz v lete sa postupne bude ukazovať, že na vzťahy idete zo správneho konca a váš prístup vám prináša sladké ovocie. Len tak ďalej! Budete si uvedomovať, že láska nie je zadarmo, ale človek musí na vzťahu pracovať a systematicky ho budovať. Pokiaľ ste zatiaľ sami, je veľmi pravdepodobné, že vaša nová láska sa vyvinie z priateľstva s človekom, ktorého už nejakú dobu poznáte. A o to pevnejšie bude mať základy! Zadané Panny sa vo svojom vzťahu budú cítiť skvele, a každým dňom sa budú veci vyvíjať k lepšiemu, aj keď by ste to možno nečakali. Trebárs vás prekvapí, aký veľký význam môžu mať pre váš partnerský zväzok napríklad aj drobné gestá a prejavy pozornosti a lásky. Ukáže sa ako dôležité, že už máte základy, na ktorých môžete spoločne stavať váš vzťah.      

Váhy

Karta Svet patrí medzi najkrajšie tarotové karty a veští vám veľkú spokojnosť a šťastie v láske! Toto leto bude pre vás akýmsi uzatvorením predchádzajúceho obdobia aj s jeho problémami a ťažkosťami, ktoré budú konečne s úspechom vyriešené. Vďaka tomu sa vám otvorí pole pre nové spoločné plány a nápady, a budete sa môcť začať pozerať s nádejou do budúcnosti, pretože minulosť je uzavretá kapitola a všetko, čo sa vám nepodarilo, zostalo za vami. Pre nezadané Váhy to bude znamenať, že konečne nájdete spokojný a krásny vzťah s človekom, s ktorým si budete skvele rozumieť. Ak ste zadaní, potom sa váš vzťah posunie na novú a lepšiu úroveň a konečne si vyriešite záležitosti, ktoré medzi vami predstavovali prekážku. A do tretice, ak vás zatiaľ spútava nešťastný a nefunkčný vzťah, potom sa vám podarí konečne sa z neho oslobodiť a s gráciou to v dobrom ukončiť, nech sa môžete poobzerať po niekom, s kým vám to bude klapať!          

Škorpión

Karta Rytier pohárov je pre lásku a všetko, čo s ňou súvisí, mimoriadne priaznivá. Naznačuje totiž veľkú lásku a hlbokú zamilovanosť. Otvorte svoje srdce a budete mať vedľa seba človeka, ku ktorému budete cítiť mimoriadne silné puto. Pre ženy Škorpiónky, hlavne pre tie nezadané, táto karta sľubuje silnú a láskyplnú mužskú osobnosť, niekoho, kto si vás bude vážiť a rozmaznávať vás. Čo viac by ste si ešte mohli priať! Páni narodení v tomto znamení by zas mali mať na pamäti, že dáma ich srdca potrebuje vedľa seba skutočného gentlemana, ktorý vie dať najavo svoje city a vie, že je to prejav sily a nie slabosti. Skutočný rytier nie je ten, ktorý sa vie oháňať siláckymi slovami, nie je to žiadny macho, ale naopak citlivý muž, ktorý svoju dámu ochraňuje a miluje. A na to by mali pamätať všetky Škorpióny, ako páni, tak aj dámy, nech viete, ktorý muž vám skutočne stojí za to a ktorého môžete v pokoji nechať ísť, pretože príde lepší rytier!    

Strelec

Karta Tri poháre vám sľubuje veselé, spokojné a šťastné leto bohaté na zážitky a milostné iskrenie! Či už to znamená, že si so svojím zákonitým náprotivkom konečne doprajete trochu si vyraziť z kopýtka a osláviť život a leto, alebo vás čaká romantika a vášeň po boku novej známosti, isté je, že si to báječne užijete! Môžete sa tešiť na krásnu letnú atmosféru plnú erotiky, ale tiež spoločnú zábavu a užívanie si života so všetkým. Šťastie vás odmení a budete jeho miláčikom, ale do istej miery je to aj vaša zásluha. Pozitívne myslenie totiž veľmi pomáha k tomu, aby sa veci, po ktorých túžite, stali skutočnosťou! Niekedy stačí vďačnosť za to, čo od života dostávate, miesto hľadanie nedostatkov a problémov. Keď budete veľmi hľadať, vždy sa nejaké objavia, ale to predsa nebráni tomu, aby ste si užívali všetko to, čo je dobré a pekné, a čím vás bohyňa lásky Venuša obdarila. Myslite na to a krásne zážitky na seba nenechajú dlho čakať!   

Kozorožec

Karta Cisárovná vám prináša veľmi krásnu a šťastnú veštbu, hlavne ak túžite po vážnom vzťahu a rodine. Je to totiž najsilnejšia karta materstva a rodičovstva, takže letná vášeň vám sľubuje nový prírastok, alebo aspoň partnera, s ktorým si budete istí, že spoločne chcete založiť rodinu a vychovávať deti. Pokiaľ už rodinu máte a ďalšie deti neplánujete, sľubuje vám Cisárovná krásne leto v rodinnom kruhu, ale zároveň vám zostane aj dostatok času byť len vo dvojici a užívať si spoločne radosti partnerského života. Užijete si pokojnú rodinnú dovolenku v domáckej atmosfére napríklad na chalupe, bez stresu zo zbytočného cestovania, vďaka tomu budete mať menej starostí a užijete si viac partnerskej harmónie a romantiky. Ženy tohto znamenia, ktoré túžia po dieťati, veští Cisárovná úspešné otehotnenie a bezproblémový pôrod, samozrejme všetko po boku toho pravého partnera, ktorý vám bude oporou!   

Vodnár

Karta Eso mincí je veľmi šťastná a prináša vám krásne vyhliadky, aj keď to nebude zas až tak veľmi o romantike, ako skôr o tom, že vám to s partnerom bude skvele klapať vo všetkých praktických záležitostiach nevyhnutných pre spokojné spolužitie. Či už ste spolu dlho alebo sa ešte len zoznámite, bude skvelé zistiť, že ste naladení na rovnakú vlnu, čo sa týka vašich aktivít a prístupu k životu. Ľahko sa dohodnete na spoločnom bývaní a práca na ňom vám pôjde neuveriteľne ľahko, ani s financiami spoločne nebudete mať žiadny problém. Skrátka budete skvelý team! Leto pre vás ako pár bude skôr o tom, že zapracujete na splnení vašich snov a predstáv, než aby ste zbytočne strácali čas ničnerobením. Bude sa vám dariť a Šťastena vám prihrá presne tie príležitosti, ktoré potrebujete. To všetko vďaka tomu, že ako dvojica viete, čo chcete, a viete si za tým spoločne a cieľavedome ísť!     

Ryby

Karta Tri meče vás varuje, že príliš veľa starostí a premýšľania láske nesvedčí! Máte totiž sklon si robiť zbytočné obavy, a potom všetko vyzerá oveľa černejšie, než to vo skutočnosti je. A tak zatiaľ, čo vy si v myšlienkach maľujete čierne scenáre, v skutočnosti je možno všetko v najlepšom poriadku, aj keď samozrejme málokedy je všetko ideálne. Táto karta však vypovedá o zbytočnom trápení sa a v skutočnosti by ste si mohli užívať života a lásky. Môže to mať rôzne podoby. Je dosť možné, že vás trápi neopodstatnená žiarlivosť, alebo strach zo straty partnera. Možno máte pochybnosti o sebe a myslíte si, že pre svoj vysnívaný idol nebudete dostatočne dobrí. Možno sa vo vašich myšlienkach nejaká vaša partnerská nezhoda nafúkla do obrích rozmerov, aj keď je to v podstate banalita. Skúste na to prestať myslieť a jednoducho si len užívať chvíle po boku milovaného partnera. Leto predsa nie je časom pre starosť, ale pre radosť!