Kyvadlo – ľahké veštenie pre každého

Kto by netúžil získať odpoveď na všetky svoje otázky? Nebolo by krásne poznať dopredu vývoj udalostí, vedieť, či je vaša láska obojstranná alebo odhaliť hroziace zdravotné problémy? To všetko je možné pomocou kyvadla!

Tento jednoduchý a osvedčený nástroj nás aj dnes fascinuje presnosťou svojich odpovedí. Naučte sa s ním pracovať a odhaľte nový rozmer života!

Čo je kyvadlo a na čo slúži

Princíp fungovania kyvadla je jednoduchý – drobné závažie, upevnené na retiazke, držíte nehybne v ruke a vyslovíte svoju otázku. Kyvadlo sa samočinne rozhýbe bez toho, aby ste ho ovplyvňovali svojou vlastnou vôľou, a smer jeho pohybu odpovedá na vašu otázku stručne a priamo: „Áno“ alebo „Nie“. Čo viac by ste si mohli priať?

Možnosti využitia kyvadla sú skutočne široké. Možno ho použiť na predpovedanie blízkej budúcnosti, veľmi užitočné je pri zdravotnej diagnostike, hodí sa v prípade, že sa neviete rozhodnúť, a pri troche praxe je dokonca možné naučiť sa prostredníctvom neho komunikovať s dušami zomrelých.

Oproti iným vešteckým metódam má kyvadlo množstvo výhod. Jeho pomoc je neoceniteľná všade tam, kde potrebujete rýchlu, stručnú a jednoznačnú odpoveď, čím sa líšia napríklad od tarokových kariet, ktoré naopak situáciu rozoberú do hĺbky a odhalia vám skryté aspekty problému. Tarokové a ďalšie vykladacie karty sú dôležité na riešenie komplikovanejších otázok, ale keď chcete rýchlo a jasne vedieť, na čom ste, kyvadlo je tá pravá voľba. Ďalšou výhodou kyvadla sú jeho drobné rozmery – môžete ho ľahko mať stále poruke napríklad v kabelke, a navyše je jeho obstaranie finančne nenáročné. No a v neposlednom rade, naučiť sa pracovať s kyvadlom je hračka!

Ako správne začať pracovať s kyvadlom?

Než sa pustíte do pokladania otázok, je dôležité ujasniť si, ktorý pohyb kyvadla znamená „Áno“ a ktorý „Nie“. Existujú rôzne možnosti pohybu kyvadla – krúživo doľava alebo doprava, tam a späť horizontálne alebo vertikálne. Ako im porozumieť? Najlepšie je vziať pred začiatkom práce svoje kyvadlo do ruky, ako keby ste sa už chystali veštiť, a opýtať sa „Ktorý pohyb znamená áno? Ktorý pohyb znamená nie?“ Nič nerobte, len pozorujte pohyby kyvadla a hneď budete mať jasno v tom, ako čítať skryté posolstvá.

Ďalšou možnosťou je umiestniť kyvadlo nad nejaký predmet a opýtať sa naň. Ak máme napríklad na stole položené pravítko, držíme kyvadlo nad ním a spýtame sa „Je toto pravítko?“. Pohyb kyvadla nám ukáže jeho variantu pre „Áno“. Držte kyvadlo na rovnakom mieste nad pravítkom a zaklamte. Spýtajte sa napríklad „Je toto ceruzka?“. Pohyb kyvadla bude znamenať „Nie“. Týmto spôsobom môžete zistiť význam pohybov kyvadla samozrejme nad akýmkoľvek predmetom. Dôležité je sústrediť sa a potlačiť potrebu do pohybu kyvadla akokoľvek zasahovať. Každé kyvadlo je iné. Niektoré kyvadlo hovorí „Áno“, krúživým pohybom v smere hodinových ručičiek, iné sa hýbe rovnako pre „Nie“. Niektoré nám hovoria svoje „Áno“ kývavým pohybom spredu dozadu, iná zase zľava doprava a späť. Pre správny výklad je potrebné najskôr porozumieť vlastnému kyvadlu.

V niektorých prípadoch je užitočné vymedziť si aj pohyb pre odpoveď „Možno“, prípadne „Neviem“ – závisí od charakteru otázok. Keby bol pohyb kyvadla nejednoznačný, pridajte radšej aj túto možnosť.

Teraz sa môžete pustiť do veštenia! Vezmite kyvadlo medzi palec a ukazovák a nehybne ho držte nad podložkou, alebo v prípade liečebného použitia nad telom človeka, nad orgánom, ktorý potrebujete preskúmať. Dobrou pomôckou je položiť si pod kyvadlo papierik, na ktorý si šípkami vyznačíte pohyby „Áno“ a „Nie“ – alebo si kúpte špeciálnu vykladaciu podložku, ktorá vám čítanie pohybov kyvadla ešte viac uľahčí. Teraz položte svoju otázku a nič nerobte – kyvadlo sa samo uvedie do pohybu a odpovie vám! Zázrak? Nie! Len práca síl, ktoré nás obklopujú neustále, ale svojimi zmyslami ich nevnímame…

Pri použití kyvadla je dobré dať si pozor na niekoľko vecí. V prvom rade, do veštenia sa púšťajte len v prípade, že sa cítite pokojne a vyrovnane – v opačnom prípade by mohli byť odpovede nepresné. Oplatí sa dať si pozor, aby ste kyvadlo neovplyvňovali vlastnými prianiami – môže to byť ťažké, ale pri samotnom veštení je nevyhnutné odosobniť sa a nemyslieť na to, či by ste radšej počuli kladnú alebo zápornú odpoveď! Chce to len tréning!

Výber vhodného kyvadla

Teraz už viete ako na to – chýba vám iba kyvadlo! Kyvadiel existuje nepreberné množstvo typov a zorientovať sa v širokom výbere môže byť náročné, my vám však poradíme!

Pri výbere toho pravého kyvadla pre vás je zo všetkého najdôležitejšie riadiť sa vlastnou intuíciou. Vaše podvedomie a pocity vám prezradia, ktoré sa najlepšie hodia k vašej osobnosti a na účely, ktoré potrebujete. Pevné pravidlá tu neexistujú, ale určité zákonitosti platia.

  • Jednoduché kovové kyvadlo – je úplne univerzálne a hodí sa pre každého záujemcu o prácu s kyvadlom, či už ste začiatočníci alebo pokročilí. Veľkou prednosťou tohto typu kyvadiel je ostrá špička, čo vám umožní veľmi presne sledovať smer aj tých najjemnejších pohybov vášho vešteckého nástroja.
  • Milujete drahé kamene? Energia vášho obľúbeného drahokamu vám pomôže lepšie sa naladiť na veštenie a zbaviť sa negatívnych energií. Vyskúšajte napríklad nádherne vybrúsené krištáľové kyvadlo, ktoré prečisťuje energiu.
  • Alebo napríklad kyvadlo s jaspisom, kamienkom, ktorý dodáva životnú energiu a rozhodnosť. Riaďte sa svojimi inštinktmi a vyberte si kameň, ktorý vás najviac osloví svojim vzhľadom a farbou, alebo sa môžete poradiť s horoskopom a vybrať si kamienok, vhodný pre vaše znamenie – je to len na vás!
  • Prajete si niečo štýlovejšie? Niektoré kyvadlá sú skutočnými skvostami a umeleckými dielami, a budú nielen skvelou vešteckou pomôckou, ale aj krásnym doplnkom vášho imidžu.

Niektoré kyvadlá sú pre posilnenie účinku doplnené rôznymi magickými symbolmi. Ochranný pentagram, symbol čarodejníc, je nielen štýlový, ale má aj ochrannú silu pred negatívnymi energiami a vyjadruje vašu duchovnú cestu.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!