Kontaktujte zosnulých pomocou automatického písania

Hovoriť s duchmi nemusíte len cez tretiu osobu alebo drahé pomôcky. Stačí ceruzka a papier. Metóda obľúbená v 19. a 20. storočí však dovoľuje hovoriť s duchmi cez vlastnú osobu, vďaka automatickému písaniu.

Nechajte duchov hovoriť cez vás

Funguje na rovnakom princípe, ako použitie metódy automatického písania na zodpovedanie otázok. Rozdiel spočíva v tom, že neotvoríte svoju myseľ sami v sebe, ale dovolíte spirituálnym bytostiam, aby ju prevzali a hovorili skrze vašu ruku.

Zdá sa to ľahké? Vo svojej podstate áno. Osobne ale neodporúčam s touto metódou začínať osamote, na prvé pokusy je lepšie požiadať o pomoc profesionála, ktorý vám všetko vysvetlí do posledného detailu. A tiež postráži, aby ste sa nestali obeťou zlých duchov.

Pre vlastnú potrebu je automatické písanie výborná a bezpečná metóda. Stačí dodržať primárne zásady pre každú meditáciu a rituály. Kontakt so zosnulými vyžaduje duchov pozvať priamo do vašej mysle. Iste si viete predstaviť, že to je už trochu riskantnejšie. Akonáhle ale túto metódu ovládnete, môžete sa kedykoľvek spojiť so svojimi milovanými pre radu a pomoc, či sa s nimi čo i len priateľsky porozprávať.

Správne zvolená chvíľa

Pre spojenie s duchmi zomrelých si ako obyčajne pripravte pokojné prostredie a zvoľte spôsob zápisu. Klasicky je najlepší blok a obyčajná ceruzka, môžete ale použiť aj počítač a písať na klávesnici. Pri zaisťovaní pokoja buďte však o niečo dôkladnejší. Vytipujte chvíľu, keď ste doma sami, zamknite dvere, alebo rodinu pošlite na aspoň dvojhodinový výlet.

Uvoľnite sa a nechajte z mysle odplávať všetky negatíva, stres a duševné nečistoty prilepené na vás cez deň. Túto časť nepodceňte. Je dôležitejšie ako inokedy, aby ste z hlavy naozaj vypustili všetky negatívne vibrácie.

1. Dôkladne pripravte miestnosť a zaistite si pokoj
2. Starostlivo vyčistite myseľ
3. Pozvite duchovnú bytosť a dovoľte jej cez vás písať


Profesionál je istota bezpečia

Nadviazať spojenie s duchovnou bytosťou nie je ťažké. Spojiť sa s vami však môžu len tie na približne rovnakej duševnej úrovni alebo nižšie. Preto sa stala pomoc média tak vyhľadávanou. Ich spirituálne schopnosti sú vytrénované a umožňujú im spojiť sa aj s tými najsilnejšími. Zároveň ale majú rovnako vycvičené aj obranné mechanizmy.

Negatívne vibrácie sú neodolateľnou pozvánkou pre záporné bytosti. Dnešná doba bohužiaľ priamo podporuje slabôstky a podliehanie túžbam, čo je veľmi príťažlivé pre škodlivých duchov. Tí čakajú na každú príležitosť sa prejaviť a otvorená zraniteľná myseľ je obrovským lákadlom.

Pri využití metódy automatického písania dodržujte dôležité zásady a chráňte svoju myseľ. Pokiaľ si nie ste istí, využite služby profesionála, ktorý vás tento spôsob naučí.