Jupiter vstupuje do Býka a prináša rok plný úspechov!

Planéta šťastia a úspechu Jupiter vstúpi dnes, 16. mája 2023, do znamenia Býka a zostane v ňom jeden celý rok. Vieme, aký bude a na čo sa môžete tešiť!

Vládca všetkých planét

Jupiter sa nazýva kráľom planét a nie je to len tak náhodou! Okrem toho, že sa jedná o najväčšiu zo všetkých planét Slnečnej sústavy, tiež nesie meno kráľa bohov z mytológie antického Ríma. Možno ho však, skôr než ako Jupitera, poznáte pod jeho starým gréckym menom Zeus. Každopádne však planéta Jupiter robí česť svojmu mytologickému menovcovi!

V astrológii symbolizuje Jupiter úspech, prosperitu, šťastie, rast, rozvoj a optimizmus. Jej postavenie v horoskope nášho narodenia určuje, v čom sa nám bude v živote najviac dariť, čo nám bude prinášať pocity spokojnosti a sebarealizácie. Je to teda skutočne kráľovská planéta!

Šťastné návraty Jupitera

Obeh Jupitera okolo Slnka trvá približne dvanásť rokov, a z toho vyplýva, že v každom z dvanástich znamení zverokruhu sa vždy zdrží zhruba jeden rok.

Jupiter sa teda vráti do rovnakého znamenia, kde bol pri vašom narodení, prvýkrát okolo vašich 12. narodenín, a potom približne okolo 24, 36, 48, 60, 72, 84 rokov veku. Tieto takzvané „návraty Jupitera“ znamenajú šťastné obdobia v živote, kedy môžete zažiť veľké príležitosti, životný rozvoj, úspechy, posun dopredu a tiež finančnú hojnosť!

A teraz sa Šťastena usmeje na všetkých, ktorí mali Jupiter pri svojom narodení v Býkovi! Takže ročníky narodenia 1940/41, 1952/53, 1964/65, 1976/77, 1988/89, 1999/2000 a 2011/12. (Overte si to však podľa vášho presného dátumu narodenia, pretože niektorí ľudia narodení v týchto rokoch majú Jupiter v Baranovi alebo Blížencoch).

Rok plný úspechov

Jupiter opúšťa znamenie Barana a vstupuje do Býka presne 16. mája 2023 o 19:21 večer. V Býkovi zotrvá celý rok, až do 26. mája 2024, kedy sa o 1:15 v noci presunie do Blížencov. Po celú túto dobu na nás bude svietiť svojim priaznivým svetlom, prinášať nám do života stabilitu, prosperitu a pohodu.

Najväčšími miláčikmi Šťastena sú, ako už vieme, tí z nás, ktorí oslavujú návrat Jupitera, ale kráľ planét nie je skúpy a praje aj mnohým ďalším! Skvele sa bude dariť všetkým Býkom, a aby toho nebolo málo, úspechy si budú užívať aj ďalšie dve znamenia zemského živlu, a to sú Panny a Kozorožce. Zaujímavý pre vás tento rok bude aj v prípade, že máte v Býkovi svoj ascendent!

Práca, bohatstvo a radosť zo života

Energia Jupitera v Býkovi však sľubuje úspechy úplne každému z nás! Znamenie Býka totiž praje majetku, peniazom a hmotným statkom. Vďaka tomu máme v roku Jupitera v Býkovi šancu si finančne prilepšiť, zaistiť sa, úspešne si vybudovať zázemie. A to platí pre všetkých bez výnimky, nech už ste sa narodili v ktoromkoľvek znamení zverokruhu! Tak to využite!

S Jupiterom v Býkovi budeme taktiež viac oceňovať pohodlie, komfort a drobné radosti každodenného života. Čas Býka navyše praje praktické a konštruktívne činnosti, takže keď si veci dobre naplánujete, v tomto roku sa vám ľahko podarí odviesť veľký kus práce, ktorú za vami bude vidieť!

Najväčšie úspechy vám prinesie trpezlivá a poctivá práca, ale nezabúdajte si pri tom dopriať aj dostatok pohodlia a radosti z príjemných stránok života. Tomu všetkému totiž Jupiter v Býkovi mimoriadne praje! Tak si užívajte tieto jeho dary naplno, máte na to celý rok!