Jesenný tarotový horoskop lásky

Užijete si jesennú romantiku, alebo vám dajú na jeseň vzťahy zabrať? Tarotové karty vám prezradia, na čo si dať pozor v milostnom živote!

Baran
Karta Kráľovná palíc vám prináša radosť zo života, ktorá sa odrazí aj vo vašom partnerskom vzťahu alebo známosti. Na svojho partnera budete pôsobiť veľmi optimisticky a veselo, a o to príťažlivejší pre neho budete. Bude z vás vyžarovať dojem, že všetko v živote hravo zvládate a netrápia vás žiadne problémy, aj keď v skutočnosti možno máte starostí až nad hlavu, ale vidieť to na vás nebude! Pre nezadaných Baranov je preto skvelý čas pre nové a perspektívne zoznámenie. A pritom si vlastne ani nie ste istí, či máte niekoho k sebe hľadať, pretože ste spokojní a šťastní, aj keď ste singles. Ale to je práve ideálna pozícia pre začiatok nového a skutočne šťastného vzťahu! Zadaní zas hravo vyriešia všetko, čo sa im postaví do cesty, a do svojho partnerstva či manželstva vnesiete dobrú náladu a pocit pohody. Jeseň si teda užijete naplno a môžete sa tešiť aj na romantické chvíľky a krásne zážitky vo dvojici! Práve vďaka tomu, že na partnerovi nebudete za každú cenu visieť, vám spolu bude ešte lepšie!

Býk
Karta Deväť mečov prezrádza, že máte v láske nejaké trápenie, ktoré vás nenechá v kľude spať. Stále nad tým musíte premýšľať a hlavou sa vám naháňajú rôzne pesimistické myšlienky, aj keď k nim v skutočnosti asi nie je žiadny dôvod. Možno podozierate svojho partnera z nečestnej hry, možno vás trápi nejaká vzťahová kríza, alebo si v láske neveríte a máte strach, že toho druhého môžete stratiť. Alebo ak ste nezadaní, zožierate sa kvôli človeku, ktorý vám dáva najavo nezáujem, alebo sa trápite, že sa nemáte kde zoznámiť a snáď si i pripadáte neatraktívne. Či už vás trápi čokoľvek, čierne myšlienky rozhodne nezaženiete tým, že ich budete ďalej rozvíjať a rýpať sa v nich. Oveľa lepšie je proste hodiť to za hlavu a nechať byť, aj keď sa to ľahšie povie ako urobí. Skutočnosť je oveľa príjemnejšia ako vaše obavy, a je škoda zbytočne si kaziť náladu maľovaním čertov na stenu. Tak už sa netrápte a pozrite sa na všetko to krásne a dobré, čo vo vašom živote určite máte!

Blíženci
Karta Rytier pohárov má pre vás v láske len samé dobré správy, a možno aj nejaké ešte lepšie! Môžete sa teda tešiť na nádhernú romantickú jeseň plnú vášne a zamilovanosti! Do vášho partnerského vzťahu sa vráti niekdajšia iskra a budete po sebe navzájom veľmi túžiť. V milostných vzťahoch bude vládnuť láskyplná atmosféra bez ohľadu na to, či trvajú niekoľko týždňov alebo polovicu života! Skrátka vo všetkom, čo sa týka lásky, budete mať Šťastenu na svojej strane. A nezadaní Blíženci sa konečne dočkajú vytúženej zamilovanosti, ktorá bude opätovaná, ale len v prípade, že sa jej otvoríte naplno a dáte veciam priechod! V partnerskom živote väčšiny Blížencov však nebude hrať úlohu len vášeň, ale veľmi dôležité bude zdieľať s partnerom podobné predstavy o rodinnom živote. To vás zblíži najviac zo všetkého a dá to vášmu vzťahu krásne vyhliadky do budúcnosti. Ale u toho všetkého si nezabudnite užívať krásnu prítomnosť, pretože plánovať si spoločné veci je krásne, ale prežívať spolu krásne zážitky je ešte lepšie!

Rak  
Karta Svet je mimoriadne priaznivá a optimistická, takže sa tento rok na jeseň máte na čo tešiť! Tato tarotová karta vám sľubuje, že sa konečne definitívne doriešia a uzavrú všetky staré problémy, a vďaka tomu sa vám vyčistí priestor pre nové plány spolu s vašou láskou, alebo pre nezadaných Rakov pre začiatok nového a krásneho vzťahu! Karta Svet totiž značí uzavretie jedného životného obdobia a začiatok nového, a to v tom najlepšom zmysle slova. Budete mať teda veľa dôvodov na radosť! Pre väčšinu Rakov to znamená, že váš partnerský vzťah konečne získa stabilitu a úplné porozumenie. Uzavrú sa najrôznejšie menšie i väčšie nezhody, ktoré sa s vami dlho tiahli, alebo sa vám možno konečne podarí niečo, o čo sa spolu už dlho snažíte, možno si konečne dokončíte svoje vysnívané hniezdočko lásky. Pre nezadaných Rakov znamená táto karta sľubnú novú známosť, do ktorej vstúpite s čistým štítom a trápenie z minulých sklamaní necháte za sebou. A nakoniec, pre niekoho to môže znamenať aj to, že konečne nájdete odvahu odísť z dlho nefungujúceho vzťahu!

Lev
Karta Mesiac vám prezrádza, že veci v skutočnosti nie sú také, ako vám na prvý pohľad pripadajú. A to našťastie v tom lepšom zmysle slova! Pod vplyvom jesenných udalostí si uvedomíte, že ste v láske mali zbytočné obavy, že ste si maľovali scenáre, ktoré nie sú pravdivé. Mesiac je karta ilúzií a preludov, takže je potrebné si všímať, kedy sú veci naozaj a kedy vás naopak iba klamú zmysly! Touto dobou máte sklon sa veľmi uzatvárať do seba a premýšľať o láske a vzťahoch, ale to je dvojsečná zbraň, pretože možno prídete na niektoré zaujímavé veci, ale zároveň vás to vzďaľuje od skutočnej reality. Hlavne nezadaní Levy by si mali dávať pozor na romantické snívanie, pretože objekt vášho záujmu vám najskôr nestojí za to, zatiaľ čo s niekým úplne iným by to šancu naopak malo! U zadaných Levov je zas dôležitá jasná komunikácia s partnerom. Dávajte si pozor, nech si jeho slová a činy nevysvetlíte po svojom, pretože hrozí nedorozumenie a nejasnosti. Všeobecne je teraz pre Levov v láske dôležité stáť nohami pevne na zemi a nerobiť si ilúzie, ani čierne, ani ružové.

Panna
Karta Páža mečov naznačuje, že viete, čo v láske chcete, a tiež že by ste si za tým radi išli. Chce to však odvahu a schopnosť jasne povedať, po čom túžite, čo potrebujete a čo vám naopak vadí. Možno vám to pripadá, ako že ste egoisti, ale nezabúdajte, že aj vy máte nárok na to, aby boli vaše potreby naplnené. Zrejme ste boli zvyknutí sa prispôsobovať partnerovi s myšlienkou, že na väčšine tých vecí zas toľko nezáleží, aby ste na nich museli trvať, a radšej nech je pokoj. Ale teraz si postupne uvedomujete, že potrebujete v láske viac nezávislosti a slobodného rozhodovania. Postupne si budujete sebavedomie a prestávate mať strach z výmen názorov, keď na nich príde. Naopak, je dôležité si veci konštruktívne vyjasniť. Pre niektoré Panny bude táto jeseň znamenať aj ukončenie nefunkčného vzťahu, ale nemusíte z toho mať obavy, bude to pre vás oslobodzujúce a pozitívne. Každopádne, aj vo fungujúcich vzťahoch budete mať potrebu si presadiť istú dávku nezávislosti!

Váhy
Karta Tri poháre je veľmi radostná a krásna, takže sa môžete tešiť na jeseň plnú spokojnosti a milostnej harmónie. Táto karta vám sľubuje šťastnú a plnohodnotnú lásku, a veští vám, že budete radosťou len žiariť a šíriť okolo seba dobrú náladu z toho, ako je vám krásne! Partnerské a manželské zväzky väčšiny Váh sa výrazne zlepšia, a to aj vďaka tomu, že budete mať celkovo v živote úspešné obdobie, takže do vášho spolužitia nebude negatívne zasahovať žiadny stres a vyčerpanosť. Bude sa vám skrátka ako páru skvele dariť po všetkých možných stránkach! A o vašu radosť a spokojnosť sa radi podelíte aj s vaším okolím – namiesto, aby ste si žili len sami pre seba, si radi urobíte čas aj na stretnutie s vašimi spoločnými priateľmi, na zorganizovanie večierku a podobne. Nezadané Váhy sa majú na čo tešiť, pretože tarotová karta vám veští, že konečne nájdete niekoho, s kým budete naozaj spokojní a po všetkých stránkach šťastní!

Škorpión
Karta Eso pohárov je nádherná veštba, ktorá vás doslova zaplavuje láskou a milostným šťastím! Karta vám sľubuje hlboký a naplňujúci partnerský vzťah a veľa radosti a porozumenia. V súčasných partnerských vzťahoch sa môžete tešiť na prekvapivo romantické udalosti, ktoré vás ešte viac zblížia a obnovia medzi vami iskru, aj keď ste spolu už dlhé roky. Užijete si nádhernú jesennú romantiku a láskyplné momenty, ktoré budú ako dar odniekiaľ zhora. Nezadaní Škorpióni sa môžu tešiť ešte viac, magická karta vám sľubuje, že do vášho života konečne vstúpi veľká láska a končí sa vám obdobie osamelosti. To, čo budete prežívať, bude čistá a nefalšovaná láska, bez žiadnych bočných úmyslov alebo egoizmu. Skrátka budete ohromne zamilovaní a budete si to veľmi užívať a vychutnávať. Dôležité je, aby ste si nezabudli tento dar lásky z nebies vážiť a byť zaň vďační, pretože to vôbec nie je samozrejmosť.

Strelec
Karta Hviezda je veľmi šťastnou kartou nádeje, inšpirácie a ideálov. V láske cítite hlboký zmysel a viete, čo túžite s vaším partnerom zdieľať, a hlavne kam chcete spoločne v živote smerovať. Pre vášho partnera to môže byť veľký dar, pretože spoločne môžete ísť za víziami a ideálmi o šťastnej budúcnosti, ktorých máte plnú hlavu a optimizmus z vás len tak svieti! Viete, čo v živote chcete a čo vás motivuje, a to sa premieta aj do vášho partnerského vzťahu. Svojmu miláčikovi budete vždy vedieť zlepšiť náladu a vrátiť chuť do života. Ak ste nezadaní, potom budete mať konečne šťastie a nájdete tú správnu spriaznenú dušu. Hľadajte medzi ľuďmi, s ktorými máte podobné názory, plány a životné ciele, nech môžete v živote spoločne kráčať rovnakým smerom. To je pre vás mimoriadne dôležité a plnohodnotné. Nie je nič krajšie ako zdieľať s milovaným človekom svoje ideály a túžiť po tých istých záležitostiach, či už vás baví a motivuje čokoľvek!

Kozorožec
Karta Kráľ palíc vám prináša vášeň, radosť zo života a optimistickú náladu, a o to všetko sa radi podelíte aj so svojím milovaným partnerom, či už je po vašom boku váš dlhoročný životný partner, úplne nová známosť alebo čokoľvek medzi tým. V milostnom vzťahu budete aktívni a budete sa snažiť ťahať veci tým smerom, ktorý sa vám páči a vyhovuje vám. Samozrejme, že načúvate aj svojmu milému a jeho želaniam, ale ruku na srdce, nakoniec sa väčšinou snažíte veci zariadiť tak, aby bolo po vašom. Jediné šťastie potom je, že máte v mnohých veciach rovnaký vkus, takže nevznikajú dôvody k hádkam, ale naopak ešte dostanete pochvalu za to, ako ste to pekne vymysleli! Táto jeseň vám ukáže, že sa oplatí byť v láske aktívny, či už ste nezadaní a zoznamujete sa, alebo partnera už máte a riešite, čo spoločne podniknete. Bude vás baviť vziať veci do svojich rúk, a váš miláčik bude často rád, že ho takto ušetríte zbytočných starostí.

Vodnár
Karta Desať mincí ukazuje, že na milostnom poli sa váš život odvíja spokojne a podľa vašich predstáv, takže v zásade si nemáte na čo sťažovať. Možno žijete v spokojnom partnerskom zväzku, možno máte vážnu známosť, ale bývate oddelene, a nakoniec niektorí Vodnári si užívajú výhod singles života a tiež sú s tým úplne spokojní. Možno, že ste si v minulosti neboli istí svojou voľbou, ale teraz si uvedomujete, že vám veci vyhovujú presne tak, ako sú, a že ste so svojim vzťahovým statusom spokojní. Vo vašom živote bude vládnuť pokoj a stabilita, konečne nastane príjemné a pokojné obdobie bez kadejakých drám a neistoty! Nemenili by ste – dokonca ani nezadaní Vodnári sa teraz nebudú príliš hrnúť do zoznamovacích peripetií. Je však pravda, že občas sa budete cítiť, ako keby vášmu životu chýbala tá správna iskra a vášeň, ale čoskoro vás tieto myšlienky zas prejdú a radšej si užívate pokoj a pohodu, ktoré máte!

Ryby
Karta Rytier palíc vám prináša do života novú energiu a nadšenie, ktoré túžite zdieľať aj s vaším partnerom. Máte veľa nápadov a chcete skrátka v živote niečo robiť, nie sa len tak flákať a oddávať ničnerobeniu. Preto aj jesenná romantika podľa vašich predstáv musí mať v sebe akčnosť a šťavu! Radi svoju lásku prekvapíte nejakým dobrodružným výletom, bude vás baviť ísť si spolu zašportovať alebo vás bude lákať aj spoločné cestovanie. Veď je toho toľko, čo by vás oboch bavilo, teraz už len urobiť si na to čas! Nezadané Ryby budú cítiť príťažlivosť k idolom, z ktorých akčnosť a činorodosť len tak vyžaruje! Máte podnikavú náladu a radi by ste s novou láskou v živote začali nový a zaujímavý smer a niekam sa posunuli. Dôvody k prípadným partnerským nezhodám tak budú prameniť z toho, keď s vami ten druhý nebude chcieť ísť alebo zvládať držať krok. Už ste čakali dosť dlho, a teraz sa konečne chcete začať realizovať, láska – neláska!