Jesenný tarotový horoskop lásky 2023

Čaká vás jesenná romantika? Budete si rozumieť s partnerom? Stretnete konečne toho pravého? Tarotové karty vám to prezradia!

Baran
Karta Šesť palíc
vám sľubuje výnimočné úspechy u opačného pohlavia, milé Barany! Vaša obdivuhodná energia a optimistická nálada rýchlo pripúta pozornosť nádejných náprotivkov! Ak ste nezadaní, budete si môcť vyberať, no a ak ste už zadaní, možno si aspoň doprajete nejaký ten nevinný flirt. Vždy je predsa príjemné si pripomenúť, že ste ešte stále príťažliví, hoci vás doma čaká zákonitá polovička. Dariť sa vám však bude aj v dlhodobých vzťahoch. Ľahko vyriešite každý problém, ktorý by mohol medzi vami nastať. A dokonca sa prekvapivo často dočkáte od partnera milých komplimentov! Nezadaných Baranov určite zaujíma, či nájdu toho pravého či tú pravú. To však závisí do značnej miery od vás! O príležitosti na zoznámenie núdzi mať nebudete, ale otázka je, či máte jasno v tom, aké vlastnosti má mať ten, koho hľadáte. Bude vás baviť spoznávať nových ľudí a vďaka tomu sa vám to možno ešte viac ujasní. Každopádne, možnosti tu budú a nebude ich málo!

Býk
Karta Eso pohárov
je pre lásku jedna z najpriaznivejších v celom tarote! Takže, milé Býky, vy budete tento rok na jeseň v láske miláčikov Šťasteny! Dariť sa bude ako zadaným, tak aj tým, ktorí svoju lásku ešte len hľadáte. Ak ste nezadaní, môžete sa pomaly začať lúčiť so single životom, pretože už čoskoro stretnete niekoho, s kým vám to bude spolu skvele ladiť! Možno to dokonca bude aj láska na prvý pohľad! A ak svoju polovičku už máte, môžete sa tešiť na veľmi príjemnú jeseň plnú harmónie a porozumenia. Bude vám to spolu výborne klapať po všetkých stránkach a užijete si spolu skvelé zážitky. Ak boli medzi vami nejaké partnerské nezhody, môžete sa tešiť, že do konca jesene sa to všetko vyrieši a utrasie. K tomu prispejú aj spoločné zážitky a príjemne strávené chvíle. Takže vám, milé Býky, teraz nie sú potrebné v láske žiadne rady, všetko pôjde ľahko a hladko!

Blíženci
Karta Kráľovná mincí
vám sľubuje domácu pohodu po boku milovaného človeka. Teraz na jeseň, milí Blíženci, zo všetkého najviac oceníte pokoj a harmóniu, keď budete cítiť od svojho náprotivku pocit opory a zázemia. To isté na oplátku poskytnete aj vy jemu. A to bez ohľadu na to, či ste spolu dlho alebo len krátko, a či zdieľate spoločnú domácnosť alebo nie. Bude vás baviť starať sa o vášho miláčika a rozmaznávať ho rôznymi milými pozornosťami. Napríklad že uvaríte jeho obľúbené jedlo alebo pripravíte obľúbený sladký dezert. A nebojte sa, ani vy neprídete skrátka, bude to vzájomné a môžete sa tešiť na dokonalý partnerský súlad! Nezadaní Blíženci si budú hľadať takého partnera, s ktorým by ste si vedeli predstaviť spoločný život. To znamená aj zdieľať podobné predstavy o tom, kde a ako by ste chceli bývať. Taký súlad v predstavách je totiž veľmi dôležitý, aby vám to klapalo, takže je dobré sa o tom najskôr porozprávať. Stojíte predsa o vážny vzťah, takže si to postrážite!

Rak
Karta Viselec
naznačuje, že táto jeseň nebude na zaujímavé udalosti vo vašom milostnom živote ktovieako bohatá. Skôr naopak, veci zostanú pri starom aj tam, kde by ste naozaj už uvítali zmenu. Napríklad vás ubíja samota, alebo partnerský stereotyp a nuda, prípadne večné hádky o malichernostiach. Teraz však nie je vhodná doba veci riešiť a snažiť sa čokoľvek meniť, milé Raky! Ak máte chuť byť iniciatívna, venujte sa radšej svojmu vlastnému osobnému rozvoju a sami sebe, a nesnažte sa tlačiť náprotivok do akejkoľvek akcie. To by sa totiž stretlo akurát tak s nevôľou. Všetko má svoj čas, takže aj také nudné a zaseknuté obdobie má svoj zmysel. Napríklad preto, aby ste sa viac zamerali sami na seba a na svoje vlastné priania, potreby a záľuby. Nemusíte predsa očakávať všetko od partnera, možno si mnohokrát vystačíte aj vy sami, alebo napríklad môžete vyraziť von v spoločnosti priateľov a otázky lásky na chvíľu hodiť za hlavu. Na všetkom zlom je niečo dobré, a to platí aj teraz, tak využite možnosti, ktoré máte!

Lev
Karta Osem palíc
sa nesie v znamení rýchlosti a dynamickosti. A presne taký teraz bude váš milostný život, milé Levy! Nuda vám rozhodne nehrozí, práve naopak! Nezadaní Levy budú moje bohaté príležitosti na zoznámenie a patrične si užijete flirtovanie a randenie! Chvíľami možno ani nebudete vedieť, komu skôr odpísať! Ale pripravte sa na to, že všetko bude mať rýchly spád a prebiehať v závratnom tempe. Niekedy budete musieť pri zbližovaní radšej šliapnuť na brzdu, pokiaľ to vôbec pôjde! Nezabudnite u všetkých tých vzrušujúcich zážitkov na to, ako si vlastne predstavujete svojho ideálneho partnera a koho vlastne hľadáte. To vám určite pomôže v správnom rozhodovaní! A ako na tom budú zadaní Levy? Ani vy sa nemusíte obávať, že by ste sa s náprotivkom na jeseň nudili! Práve naopak, doprajete si množstvo krásnych spoločných zážitkov a vášne. Baviť vás budú aj spoločné výlety a šport. A čo je najlepšie, rýchlo a ľahko vám pôjde aj riešenie problémov. Takže všetky partnerské nezhody si bez problémov vysvetlíte!

Panna
Karta Pustovník
naznačuje, že v láske by ste si teraz nemali robiť ktovieaké nádeje, milé Panny! Tarot vám pripomína, že človek občas potrebuje stráviť nejaký ten čas osamote, aby sa viac ponoril do svojho vnútra a mal príležitosť ujasniť si životné ciele a priority. Je to šanca byť skutočne sám sebou a nie sa stále prispôsobovať, ako to už vo vzťahoch býva. A čo to pre vás teda znamená? Ak ste zadaní, zrejme budete spolu z nejakého dôvodu teraz tráviť menej času. Môžu to byť potrebné pracovné povinnosti, dlhšia služobná cesta alebo stáž, a podobne. Ak ste mali partnerské problémy, možno bude stáť za to dať si dočasne pauzu a dopriať si odlúčenie, vďaka tomu sa vám mnoho vecí ujasní. A ak ste nezadaní? Potom je to jasné, teraz na jeseň asi radšej zmenu nečakajte. Ale aj slobodný život má predsa svoje výhody, a nie je ich málo! Tak si to užívajte, venujte sa svojim záľubám, robte čo vás baví a tešte sa zo života sami za seba. Až raz budete mať partnera, možno vám taká sloboda ešte bude aj chýbať!

Váhy
Karta Slnka
vám prináša do milostného života radosť a sľubuje veľmi príjemné zážitky! Je to jedna z najkrajších kariet tarotu, ktorá veští, že sa budete tešiť zo života a užívať si ho plnými dúškami! Pokiaľ ste zadaní, znamená to, že si s partnerom budete výborne rozumieť a budete naladení na rovnakej vlne. Skrátka bude vám to obdivuhodne klapať! Pokiaľ máte medzi sebou nejaké nezhody, uvedomíte si, že možno tieto veci nakoniec nie sú zas také dôležité, prestanete to riešiť a problémy sa nakoniec samy vytratia alebo vyriešia. Kľúčom k úspechu je bezstarostnosť a optimistický pohľad na život! Nezadané Váhy si budú užívať zoznamovanie, flirtovanie a kamarátstvo s opačným pohlavím, ktoré môže prerásť aj do niečoho viac. Nebudete sa snažiť za každú cenu ísť do vážneho vzťahu, aj keď nakoniec sa to môže podariť, ale nebudete na to tlačiť. A vďaka tomu si užijete krásnu jeseň plnú romantických zážitkov, radosti, milostného iskrenia a dobrej nálady! Takže sa rozhodne máte na čo tešiť!

Škorpión
Karta Posledný súd
má možno trochu desivý názov, ale jej posolstvo pre váš milostný život je rozhodne priaznivé, milé Škorpióny. Prezrádza totiž, že sa konečne vyriešia niektoré staré záležitosti, a tiež že sa dozviete celú pravdu o veciach, v ktorých ste dlhú dobu nemali jasno. To možno bude spočiatku prekvapivé, možno aj šokujúce, ale keď sa nad tým potom zamyslíte, v podstate ste to tušili. A keď si nalejete čistého vína, môžete sa oveľa ľahšie posunúť vo vzťahových záležitostiach dopredu, ujasniť si čo treba a už sa ďalej kvôli tomu netrápiť. Takže vás čakajú naozaj zaujímavé jesenné mesiace. Ak ste nezadaní, vo vašom prístupe k láske a vzťahom nastane nejaký zásadný obrat. Niečo dôležité si totiž uvedomíte a pochopíte, vďaka čomu sa vám zmenia priority pri hľadaní partnera. Takže to bude veľmi dôležitá doba aj z hľadiska vášho osobnostného rastu. Kľúčom ku všetkému je poznanie, porozumenie súvislostiam a nové informácie o niečom, čo bolo utajené.

Strelec
Karta Šesť pohárov
vám prináša veľmi príjemnú veštbu, milí Strelci, čaká vás láskyplná a harmonická jeseň plná romantickej atmosféry. S partnerem si budete skvele rozumieť a doprajete si spoločne krásne a nezabudnuteľné zážitky. Tiež si trošku nostalgicky zaspomínate na časy, keď ste sa zoznámili, a možno si spoločne urobíte výlet na miesta, kde máte pekné spoločné spomienky. K pevnosti vášho vzťahu prispejú aj drobné darčeky a rôzne malé pozornosti, ktorými budete robiť tomu druhému radosť. A ako na tom budú nezadaní Strelci? Vy sa môžete tešiť na stretnutie so starou láskou, ktoré vás veľmi príjemne prekvapí! Možno to medzi vami bude stále ešte iskriť, ale aj keby nie, určite si aspoň pekne zaspomínate na to krásne, čo ste kedysi spoločne prežili. A kto vie, možno bude váš milostný príbeh ešte mať svoje pokračovanie! Každopádne bude pre vás táto jeseň veľmi pekná a bohatá na príjemné chvíľky a milé zážitky! Takže si ho určite užijete!

Kozorožec
Karta Kráľ mečov
ukazuje, že viete, čo v láske chcete, a to je dobre, milé Kozorožce! Navyše vám nebude chýbať pevná vôľa a sebaistota, ktoré budete potrebovať na to, aby ste si vedeli vo vzťahu stáť za svojím a povedať si o to, čo je pre vás dôležité. Kľúčom k úspechu v láske je otvorená a priama komunikácia, keď si s partnerom jasne a bez okolkov poviete svoje priority a priania. Predídete tak množstvu možných nedorozumení a neskoršej nespokojnosti. Pustiť sa do takého rozhovoru však chce určitú dávku odvahy a nemusí to byť vždy ľahké, bez ohľadu na to, ako dlho alebo krátko svojho partnera poznáte. Ale keď už sa odhodláte a začnete, uvidíte, že to nakoniec pôjde ľahko! Niektoré veci ste si možno doteraz nechávali skôr pre seba a tak trochu dúfali, že to váš partner prečíta medzi riadkami. Ale povedať veci na rovinu je oveľa férovejšia a množstvo záležitostí sa tým urýchli. V tom, čo chcete a čo je pre vás dôležité, máte určite jasno, stačí to len povedať nahlas a jednoznačne!

Vodnár
Karta Osem mincí
vám pripomína, že na fungujúcom vzťahu je potrebné pracovať, milí Vodnári. Akokoľvek dobre si s patnerem rozumiete, mali by ste venovať vášmu zväzku systematickú pozornosť a starať sa oň. Možno sa vašej nekonvenčnej duši prieči hovoriť o budovaní vzťahu, ale to predsa neznamená, že sa vytratí romantika a kúzlo, práve naopak. Stačí len myslieť na to, že niekedy je potrebné investovať do vzťahu energiu a urobiť pre partnera treba niečo, do čoho sa vám práve v tej chvíli príliš nechce, a nezabudnúť si na váš vzťah vyhradiť nejaký ten čas. Ak ste nezadaní, potom pre vás platí, že aj na zoznamovanie sa oplatí ísť systematicky a trpezlivo. Skrátka vedieť čo chcete a pracovať na tom, aby ste hľadali práve takýto typ partnera a vzťahu. Nemusí to byť hneď láska na prvý pohľad, možno sa hlbšie puto vyvinie na základe priateľstva, alebo sa postupne zblížite napríklad s niekým z kolegov v práci. Dôležité je dať vzniku nového vzťahu čas a dať tomu druhému najavo, že sa na vás môže spoľahnúť.

Ryby
Karta Deväť mečov
prezrádza, že sa v láske kvôli niečomu veľmi trápite, milé Ryby. Je de nejaká záležitosť, ktorá vám robí veľké starosti a stále na to musíte myslieť. Možno vás to dokonca aj budí zo spania! Ale nech už sa jedná o čokoľvek, v skutočnosti to nie je zďaleka tak čierne, ako to vo vašich predstavách teraz vyzerá. Vaša komplikovaná situácia v láske sa dá ľahko vyriešiť a možno by vám pomohlo si o tom s niekým, komu veríte, porozprávať, nech sa vám uľaví. A možno vám dobré rady iného človeka ukážu nový pohľad na vec. Možno vás trápi osamelosť, rozchod, partnerské hádky alebo napríklad nevera. Určite to nie je nič, čo by bolo vhodné brať na ľahkú váhu, takže vaše starosti sú oprávnené. Ale na druhej strane, donekonečna sa tým zožierať a živiť čierne myšlienky ničomu nepomôže. Je potrebné pozrieť sa na situáciu s chladnou hlavou a skúsiť ju nejako vyriešiť. A tiež spracovať emócie, ktoré vás ťažia na srdci. Uvidíte, že zďaleka nie je všetkým dňom koniec a všetko bude nakoniec dobré!