Februárový spln v znamení Leva

Tesne po svätom Valentínovi, v stredu 16. februára 2022, prichádza o 17:56 večer druhý tohtoročný spln. Romantike teda rozhodne ešte neodzvonilo!

Spln, ktorý sľubuje úspechy

Februárový spln v roku 2022 bude v znamení Leva, zatiaľ čo Slnko sa nachádza v protiľahlom znamení Vodnára. Práve pre narodených v týchto dvoch znameniach bude tento magický večer neobyčajne intenzívny, ale mimoriadne silne ho budú prežívať aj ľudia, ktorí majú v niektorom z týchto znamení svoj ascendent alebo mesačné znamenie. Pre vás všetkých to bude neobyčajný večer, kedy sa môžete hlbšie ponoriť do svojej vlastnej duše a napojiť na svoj vnútorný hlas – napríklad prostredníctvom veštenia či výkladu kariet, a podobne!

Levie a vodnárske témy sa však budú teraz objavovať v živote nás všetkých bez ohľadu na dátum narodenia. Lev ako princíp túži po sebarealizácii, úspechu a premýšľa o tom, ako sa presadiť. Naproti tomu nezbedný Vodnár mu pripomína, že by mal viac myslieť na záujmy ľudstva ako svoje vlastné, viac na ideály a princípy ako na to, čo je najlepšie ohodnotené. Medzi týmito dvoma typmi myslenia teraz v našich životoch môžu vznikať rozpory a objavovať sa otázky, na ktoré však správnu odpoveď musí už nájsť každý sám za seba – pokojne aj prostredníctvom spomínaných kariet, alebo vašej intuície a pocitov.

Šetrite si srdce

Luna v Levovi nám pôsobí po zdravotnej stránke na srdce, cievy a krvný obeh, teda životne dôležité záležitosti, patrí teda v starostlivosti o zdravie medzi tie najnáročnejšie splny. Ale zas taká veda to tiež nie je, len treba myslieť na to, že obzvlášť starší ľudia a srdciari by sa mali maximálne šetriť a vyhýbať námahe. Ostatným naopak prospeje trocha pohybu a mierneho cvičenia. Každopádne je vhodné sa vyhýbať stresu a dopriať si dostatok zdravého spánku.

Samostatnou kapitolou sú operácie a ďalšie zdravotné zákroky, ktoré sa o splnoch všeobecne vôbec neodporúčajú, pokiaľ nie sú úplne neodkladné. Môže sa totiž objaviť zvýšené riziko krvácania, horšie hojenie a iné komplikácie. A o splne v Levovi to platí dvojnásobne, každý zákrok na tele je teraz lepšie radšej odložiť, a operácie srdca by mali byť pre dni v okolí Levieho splnu úplným tabu. Samozrejme s výnimkou tých, ktoré zachraňujú život!

V znamení erotiky

Aby sme sa však vrátili k optimistickejším témam, februárový spln je krásna šanca dohnať to, čo ste nestihli na Valentína! Úplnky totiž posilňujú prežívanie sexuality a prinášajú zvýšenú vášeň a erotické iskrenie! To si okrem už spomínaných Levov a Vodnárov nečakane užijú aj zemské znamenia – Kozorožce, Býky a Panny. A tí prví najviac, pretože práve v Kozorožcovi sa teraz stretávajú v konjunkcii Venuše s Marsom, teda dve planéty lásky ženského a mužského princípu. A to hovorí samo za seba! Veľkou zaujímavosťou a vzácnosťou je, že k magickému spojeniu protipólov Marsu a Venuše dôjde takmer na chlp presne s splnom!

A to všetko dohromady sľubuje vskutku pozoruhodnú valentínsku dohru, tak využite príležitosť a urobte si nezabudnuteľný večer vo dvojici! Tak čo, viete už, s kým si tento romantický spln užijete?