Domov vytvorený podľa hviezd

Zariaďovanie domu je náročné na financie aj fantáziu. Niekto si potrpí na luxusné vybavenie, iný dáva prednosť praktickej domácnosti. Ako býva Baran, Panna alebo Býk? Poďte na návštevu.

Baran
Energická osobnosť Barana si potrpí na priestranné a vzdušné bývanie. Barani nemajú v láske malé byty. Potrebujú žiť v interiéri s mnohými oknami, krbom a doplnkami v prírodnom dychu. Milujú vôňu sviečok a väčšinou nájdete v ich dome posilňovňu alebo dielňu.

Býk
Nemusíme neustále zdôrazňovať, že si Býk potrpí na luxus a lesk. Aj on preferuje prírodné materiály a dekorácie v prepychovom duchu, porcelán, sklo, nádherné obrazy a keramiku. Jeho domov je naplnený kvetmi a obzvlášť si dáva záležať na skvelej vybavenosti a dizajne kuchyne.

Blíženci
Domov Blížencov je plný farieb, obrazov a ľahko udržiavaných materiálov. Blíženci neradi upratujú. Kombinujú prírodné materiály a kontrast moderného štýlu. Nesmú chýbať technické vymoženosti ani knižnica, a to najdôležitejšie? Pohodlná miestnosť pre návštevy!

Rak
Akonáhle vojdete do domu Raka, uvidíte rustikálny až starožitný štýl. Lipnú na tradičných hodnotách, preto si nepotrpia na moderných vymoženostiach. Stačí mu televízia, plne vybavená kuchyňa a pohodlná spálňa. Žiadne žiarivé farby a silné vône, Rak miluje pokoj a leňošenie.

Lev
Či už býva v byte alebo dome, vždy musí byť špičkovo zariadený, od kúpeľne až po spálňu. Levy si potrpia na prepychové vybavenie, drahý nábytok, výrazné farebné tóny, luxusné látky a riad. Za každú cenu sa potrebujú predviesť. Najobľúbenejšia miestnosť? Kúpeľňa, tam leňošia a relaxujú.

Panna
Vlastné bývanie je pre Panny veľmi dôležité, preto si ho rozmaznávajú a udržujú v čistote. Panny majú báječný vkus a dokážu zladiť interiér aj záhradu v dokonalosť. Sú to perfekcionisti, ktorí však nie sú nároční. Nepotrebujú mať všetko nové, len musí vládnuť harmónia a teplo domova.

Váhy
Dokonalé bývanie podľa Váh? Menší dom so všetkým, čo k tomu patrí. Váhy majú rady rôzne nevšedné kombinácie materiálov, orient, rustikálne aj tradičné. Váhy zbožňujú spoločnosť, preto u nich nechýba miestnosť pre hostí s moderným vybavením. Váhy rady pracujú na tvorbe svojho domova sami.

Škorpión
Škorpióny patria medzi ďalšie zaujímavé osobnosti, preto u nich nájdeme kombinácie hneď niekoľkých štýlov. Nechýba kov, drevo ani sklo. Najviac si dajú záležať na spálni a kúpeľni. Ich domovu chýbajú farebné odtiene, radi si zapália sviečku alebo vonnú tyčinku. A krb v dome? Ten nesmie chýbať.

Strelec
Bývanie podľa Strelca? Žiadny komfort, len útulnosť a čistota. Strelci nevydržia dlho na jednom mieste, preto do svojho bývania neinvestujú státisíce. Potrpia si na drobnostiach a dekoráciách a zbožňujú vôňu čerstvých kvetov. Ich dom sa môže zdať mnohým preplácaný.

Kozorožec
Mnohí by si povedali, že Kozorožcovi stačí kvalitná posteľ, veľká sedačka v obývačke, televízia a kuchyňa. Je to tak, Kozorožec je praktická duša. Nepotrpí si na módne vlny, jeho bývanie je triezve vo farbách zelenej a hnedej a v kuchyni nájdete moderné spotrebiče.

Vodnár
Bývanie podľa Vodnára? Komfort, množstvo okien a pekný výhľad. Vodnár nie je žiadny leňoch, rád upratuje a dbá na moderný tep domácnosti. Neobíde sa bez technických hračiek aj knižnice. Vo farbách nie je lakomý, nájdete u neho žltú, fialovú aj exotické kombinácie.

Ryby
Domov Rybičiek sa nesie v duchu jednoduchosti. Ryby neznesú neporiadok a zbytočné vybavenie, ktoré zaberá miesto. Aj keď sú plné inšpirácie, preferujú klasické bývanie s prírodnými materiálmi. Ryby majú rady farby, a preto sa vyhýbajú tmavým odtieňom. A kvety vo váze, to nie. Kvety patria podľa Rýb na záhradu.

Ryby     
Do nového roku 2023 ste vstúpili s nádejou, ale aj s odhodlaním, že veľa vecí vo vašom živote chcete zmeniť. Teraz sa ale ukazuje, že nie všetko pôjde splniť tak ľahko, ako ste si samozrejme predstavovali. Najmä zmena životného štýlu pre vás nie je jednoduchá.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 1.png