Decembrový spln v Rakovi

S rokom 2023 sa rozlúčime posledným splnom v noci na 27. decembra o 1:32, ktorý bude v znamení Raka. Medzi sviatkami nám veští krásny čas a pohodu domova v kruhu blízkych! Doslova idylické!

Žiarivý a výnimočný zimný spln

Ešte skôr, než otvoríme na Nový rok šampanské, nám Luna dopraje nádherný zážitok v podobe splnu v znamení Raka.

Tento zimný spln je na oblohe najvyššie z celého roka a okolo polnoci bude nad obzorom rovnako vysoko, ako býva horúce Slnko na vrchole leta. Na rozdiel od Slniečka, ktoré teraz len nesmelo vystúpi nad obzor, kým o niekoľko málo hodín opäť zapadne. Našťastie už je po zimnom Slnovrate, a dobrá správa je, že krátke dni sa už konečne predlžujú. Aj keď teraz o splne nám tma nehrozí, a jasné svetlo Luny bude žiariť nádherne – hlavne nad zasneženou bielou krajinou!

Rak vykúzli dokonalú pohodu v rodine!

Splnová energia k nám bude prúdiť zo znamenia Raka, a to je pre tento sviatočný čas vynikajúca správa! Rak je znamenie živlu vody a vďaka tomu podporuje naše city a lásku. Navyše je to znamenie zasvätené rodine, domovu a starostlivosti o blízkych ľudí, takže vykúzli presne takú atmosféru, akú si len môžeme pre zimné sviatky a ich domácu pohodu predstaviť!

Protiváhu k Rakovi prináša Slnko v protiľahlom Kozorožcovi, ktorý sľubuje pocit stability a bezpečia. A to je priam ideálne! Úplnková energia navyše začína pôsobiť už tri dni pred samotným splnom, a potom ešte aj tri dni po ňom, takže si krásnu atmosféru Mesiaca užijeme do veľkej miery už cez Vianoce. Vynikajúca správa!

Veštenie nového roku nielen pre Rakov

Tento spln v decembri bude najsilnejšie pôsobiť na ľudí narodených v znamení Raka. A tiež na Kozorožcov, predovšetkým na tých narodených v decembri. Tieto dve znamenia sa môžu tešiť na priaznivé životné udalosti a vývoj situácií. A možno sa vám podarí nahliadnuť pomocou intuície do tajomstva toho, ako urobiť najlepšie životné rozhodnutie na budúci rok!

Posledný spln v roku je okrem toho viac než ideálny na veštenie z kariet. A to platí pre všetkých dvanásť znamení! Spýtajte sa taroku, čo vás čaká v budúcom roku, a vytiahnite si postupne dvanásť kariet. Každá z nich bude symbolizovať jeden mesiac v roku. Prezradí vám, čo vás v danom mesiaci čaká a na aké udalosti sa pripraviť! Skúste to, je to veľmi zaujímavé!

Sviatočné maškrtenie s mierou

Čo sa týka zdravia, znamenie Raka nám ovplyvňuje žalúdok, ktorý teraz počas splnu bude o niečo citlivejší. Po Vianociach by sme si teda mali dať trošku pauzu v maškrtení a dopriať si medzi sviatkami ľahší jedálniček.

Obmedzte mastné, vyprážané a pikantné jedlá, a namiesto údenín si naložte na tanier porciu zeleniny. A ak ste ešte nezjedli všetko pečivo, nechajte si zvyšok na Silvestra. Trávenie si potrebuje po sviatočnom nápore oddýchnuť, a tak si pokojne doprajte aj jednodňový pôst, len s bylinkovým čajom alebo ovocnými šťavami. Tak čo, dáte tomu šancu? Nech privítate Nový rok v skvelej forme!