Čo vám zaručene zdvihne náladu podľa znamenia?

Čo si budeme vykladať, každý deň nie je posvietenie. Niekedy máme pocit, že je život proti nám. Ako si zdvihnúť náladu a uniknúť takým zlým myšlienkam? Mrknite sa, čo vám radia hviezdy!

Baran
Znamenie Barana je plné emócií a unáhlených rozhodnutí. Niet divu, že sa mu vždy všetko nevyplní podľa predstáv. Baran je bojovník a náladu mu zaručene zdvihne presadenie vlastnej osoby alebo dobývanie nových pozícií.

Býk
Ako odstrániť chmúrne myšlienky Býka? Upečte mu lahodný koláč, jeho vôňa sa rozprestrie po celom dome a zlepší jeho náladu. Býk je pôžitkár, skvele sa uvoľní v horúcej vani s pohárom kvalitného vína. Milo rád prijme pozvanie na výbornú večeru.

Blíženci
S Blížencami je to zložité. Buď sú ukrytí vo svojej ulite alebo sa radujú s priateľmi. Blížencom zdvihne náladu prísun novej práce, pretože si myslia, že dokážu zvládať niekoľko činností naraz. Páni sa odreagujú pri boxe v ringu, dámy siahnu po dobrej knihe.

Rak
Zlá nálada Raka sa premieta najviac do rodinných vzťahov. Akonáhle začne byť posadnutý nezmyselnými myšlienkami, začnite ho rozmaznávať. Rak nepohrdne masážou, maznaním a rozmaznávaním jedlom. Potrebuje cítiť istotu a bezpečie, len tak bude zase fit.

Lev
Na Levovi spoznáte jeho zlosť i bezmocnosť ihneď. Lev zúri alebo prestane úplne komunikovať. Lev neodolá akémukoľvek rozmaznávaniu aj sexuálnym hrátkam. V každom prípade ho poteší pozvánka na spoločenskú akciu, kde môže excelovať svojim sex-appelom.

Panna
Akonáhle na Panny doľahnú zlé myšlienky, potrebujú sa motivovať. Svoje duševné dojmy potrebujú zvládať a prahnú po istote. Panny nepotrebujú darčeky, len duševnú podporu a porozumenie. Hlavu si skvele vyčistí pri upratovaní domácnosti.

Váhy
Váhy často bilancujú a žijú akoby v dvoch svetoch. Čo im zdvihne náladu? Pripravte im vášnivú noc plnú romantiky, smiechu a nehy. Váhy potrebujú cítiť teplo milovaného náprotivku, len tak budú v živote harmonické.

Škorpión
Ľudia narodení v znamení Škorpióna sa často stretávajú s duševnou nervozitou. Aj keď svoje emócie vedia dokonale skryť, ožijú pri zaujímavom rozhovore s dobrými priateľmi pri výbornom víne. Svoje trápenia odoženú pri vášnivom milovaní.

Strelec
Strelci sa stretávajú s depresiami a nepohodou najlepšie zo všetkých znamení. Zlou náladou sa jednoducho nenechajú ovládnuť. Keď už nie sú vo svojej koži, vyrazia za dobrodružstvom alebo do spoločnosti verných priateľov.

Kozorožec
Strelec býva netrpezlivý a podráždený, keď sa mu nedarí v kariére. Potrebuje mať svoje financie aj úspech pod kontrolou. Zmätok v jeho hlave odoženie len dostatočný prílev náročných pracovných povinností.

Vodnár
Vodnár a podráždenie? Všetko spraví pokojný rodinný večer alebo dámska jazda. Vodnár sa uvoľní pri vynachádzaní a duchovných aktivitách. Jeho zmysel pre humor je pre okolie drogou, preto by sa mal smiať a vyraziť do spoločnosti.

Ryby
Ryby nemajú rady neistotu, zle ju znášajú a potrebujú cítiť vnútornú harmóniu a pokoj. Príjemne sa odreagujú pri joge aj spánku. Náladu im zdvihne romantický večer vo dvojici v teple domova, horúca vaňa a rozmaznávanie.