Čísla v dátume narodenia o vás prezradia všetko!

Viete, ako funguje numerológia? Zišli sme sa s odborníčkou na slovo vzatú, aby nás zasvätila do tajuplného veštenia pomocou čísel. Naša numerologička Klára sa venuje tiež výkladu mariášových a tarotových kariet a oba tieto veštecké odbory navzájom veľmi umne prepája. Jej skvelé výsledky hovoria za všetko!Ako sa numerológia a výklad kariet dopĺňajú?

„Vďaka numerológii dokážem zostaviť psychologický profil človeka, a to je pre mňa nesmiernou pomocou pri vykladaní kariet,“ vysvetľuje pani Klára. Kým sa táto skúsená kartárka pustí do výkladu, vždy sa svojho klienta najprv spýta na dátum narodenia – rovnaké karty totiž môžu podľa povahy človeka odhaliť iné súvislosti! A o povahe vypovedajú predovšetkým čísla.

Životné číslo – čo prezrádza?

Najdôležitejšie je vždy zistiť vaše osudové životné číslo, ktoré sa počíta z dátumu narodenia „S ním sa človek narodí, je s ním spojená karma, sú tam dané vlastnosti človeka, potom ďalej sú tam dané možnosti človeka, to znamená pracovné, študijné, a tak ďalej,“ hovorí pani Klára.

Čo je to osobná ročná vibrácia?

Numerologická osobná ročná vibrácia trvá dvanásť mesiacov – od jedných narodenín do druhých. „V tomto období prechádzame určitými vecami, ktoré nás buď ohrozujú, alebo naopak nám želajú,“ približuje pani Klára. Pri výpočte sa porovnáva dátum narodenia s dátumom posledných narodenín. „Teraz ste v osobnej ročnej vibrácii číslo jeden, čo znamená nové počiatky, nové príležitosti. Je tu potreba osamostatnenia sa, potreba niečo si dokázať, čo znamená, že sa vám v práci môže nesmierne dariť,“ prezrádza naša numerologička Klára.

Numerologická mriežka – všetko o ľudskej povahe

Ďalším dôležitým nástrojom je numerologická mriežka. Zapisuje sa do nej celý dátum narodenia, pričom každé číslo, ktoré sa v ňom objaví, má svoj osobitný význam. Numerologická mriežka síce vyzerá na pohľad jednoducho, ale jej výklad je zložitý a môže o vašej povahe povedať skutočne veľa. Tým sa však možnosti numerológie zďaleka nekončia. „Numerológia je veľmi zložitá veda a je tam ešte množstvo ďalších a ďalších vecí, na ktoré by sme sa mohli pozrieť.“

Vyskúšajte to!

Vyskúšajte si všetko na vlastnej koži! Zistite, čo môže numerológia prezradiť o vás, vašom partnerovi či blízkych! Zavolajte našej numerologičke a kartárke na telefónne číslo 0900 705 805, rada vám urobí nielen váš osobný rozbor, ale aj vyloží karty a poradí!

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!