Čínsky rok dreveného Draka 2024 – s Drakom je tu požehnanie aj test charakteru

Letí k nám Drak zrodený v elemente dreva a čínsky horoskop hovorí jasne – je koniec starým poriadkom, prichádza nový štart. Drak nás vyskúša, preváža a povie, kto za čo stojí. Šťastie praje pripraveným!

Základný pocit v roku Draka

Rok Draka bude prebiehať vo veľkom kontraste ku končiacemu roku vodného Zajaca. Dni už nebudú plynúť. Túžba letieť a vidieť nový obzor bude základným pohonom každého z nás. Budeme chcieť meniť seba a meniť ľudí aj veci okolo. Je to vnútorná revolúcia. Pochopíme ideály slobody, rovnosti, spravodlivosti a pravdivosti. Drak zapaľuje krivé cesty a všetkých, ktorí po nich chodia. Lož ani podvod nebudú mať v tomto roku úspech. Ak chcete realizovať niečo krásne, naozajstné, potom pravý čas je Rok Draka. Toto znamenie prináša pozitivitu, radosť a neustálu akciu. Presvieti tmavé kúty duší a vymetie smeti. Element dreva znamená rýchly rast. Akcie, práce, pravdivosť a radosť nás budú sprevádzať každý deň.

Kariéra v roku Draka

Kto nemá doteraz jasno, príde na to, čo je pre neho to pravé. Do nás všetkých vojde aktivita, prokrastinácia nebude existovať. Budete pracovať aj tvoriť s radosťou. Sústredenosť na daný cieľ bude samozrejmosťou. Čo sa robí s radosťou, je požehnané, takže sa dielo bude dariť a bude z neho aj dobrý finančný profit. Nepodpisujte nič, čo nemáte dobre preverené, inak je možná finančná strata. Prevažne vak toto obdobie sľubuje profit. Na úspech buďte hrdí, ale nie pyšní, inak vám Drak všetko zoberie. Nutná je fér hra, pravdivosť a poctivosť, takže okrem pracovných úspechov nás čaká aj posun v osobnej rovine. Drak nás všetkých ťahá nahor.

Spoločnosť v roku Draka

Čo doteraz prežíva zo starých vzorcov a štruktúr, to Drak spáli svojim plamenným dychom. Je možné, že nezostane kameň na kameni, ale vytvorí sa priestor pre nový typ spoločnosti. Pokiaľ máte v srdci silné hodnoty, nemusíte sa ničoho báť. Pokiaľ veríte v „zlaté teľa“, bude vám pred očami roztavené a spláchne ho oceán. Všetci sa budeme chcieť aj musieť viac angažovať v spoločenskom dianí ako občania. Máme šancu niečo zmeniť a pôjdeme za ňou.

Láska a vzťahy v roku Draka

Tento rok bude v oblasti vzťahov štedrý. Predovšetkým bude podporovať trvalé a hlboké vzťahy, kde dôjde k nejednému sobášu a mnohým počatiam bábätiek. Nastanú aj hojné možnosti ku krátkodobým románikom, vášňam a flirtu. Pretože aj z nich môže vzniknúť trvalá láska. Vzťahy, kde sa vyskytuje zásadný problém, ktorý sa doteraz premlčal, nepretrvajú. V oblasti citov sa všetko vyčistí. Niekoho to môže bolieť, ale nakoniec budú všetci spokojní s vývojom.

Zdravie v roku Draka

Môžete mať formu snov, ale bez snahy to nepôjde. Drak podporuje prácu na sebe. Pokiaľ sa do nej dáte, môžete mať, čo chcete – schudnúť, omladnúť, zbaviť sa závislostí, nespavosti, byť dobrý v športe. Môžete vykonať potravinový detox a bude mať obrovské výsledky. Je dobré zažiť tak príjemné prekvapenie a zbaviť sa problémov. Ideme do toho, Drak nás podporí!

SVOJ VEĽKÝ ČÍNSKÝ HOROSKOP NA ROK 2024 SI MôŽETE PŘEČÍTAŤ TU →