Býk – prechod znamenia

Vždy upravený, seriózne oblečený a presný, to je Býk. A práve do tohto znamenia zverokruhu sa dnes, 20.04.2022 o 04:25, presunie jarné Slnko, ktoré už krásne naberá na svojej sile.

Najlepšie poradí s nákupom starožitností a zladí vybavenie bytu. Cit pre krásno a umenie má jednoducho v sebe. Jeho vytrvalosť, trpezlivosť a spoľahlivosť je pokladom aj pre najnáročnejšieho šéfa. Zdá sa vám príliš odmeraný a domýšľavý? Nenechá vás len tak nazrieť do svojej duše. Drží sa motta: „To, že poznáš moje meno, neznamená, že poznáš mňa.“

Muž Býk

Máte spadnuté na muža Býka? Tak verte, že ho upútate svojou fyzickou krásou. Potrpia si na krásne dámy, elegantné za každej situácie. Značkový parfum, hladká pleť, vkusné oblečenie a upravené nechty. Jednoducho sa neuspokojí s priemerom. Býka musí žena priťahovať svojim vybraným správaním a sexy vzhľadom. Inak to nebude. Býky si potrpia na dodržiavanie tradícií a zvykov. Ak ste nadšenkyňa moderných vymožeností, tadiaľto cesta nevedie. Húževnatý a zmyselný muž vás bude dlho skúmať, kým sa vás rozhodne požiadať o ruku.

Ste zástankyňa rovnoprávnosti? Tak s Býkom to veľmi nejde. Je síce verný, stály a tvorivý, ale aj konzervatívny, pohodlný a realistický. Niekedy vás vytočí jeho netolerancie a tvrdohlavosť. Býk je rozvážny a v živote neriskuje. Nebojte sa, vďaka planéte Venušu vie byť romantický a štedrý. Predsa nechcete vzťah, ktorý je založený len na sexuálnej žiadostivosti a sľuboch. Len čo sa uistí, že ste tá pravá, zavedie vás do neba.

S Býkom sa budete cítiť v bezpečí a nepocítite biedu, pretože to nedovolí. Práve naopak. Obľubuje si v presnosti a spoľahlivosti. Aj keď ho práca vyložene nebaví, aj tak ju dokončí s nebývalým úspechom. Nenaháňajú sa za prízrakmi. Veľmi dobre vie, čo je pre neho správne. Dychtí po drahokamoch histórie, umeleckých pôžitkoch a výbornom jedle.

Žena Býk

Ako si podmaniť ženu v znamení Býka? Buďte šarmantný, vždy oholení a dokonale oblečení. Darujte jej parfémy, kvety, značkovú bielizeň, čokoládu a pozvite ju do vyhlásenej reštaurácie alebo na koncert vážnej hudby. Táto elegantná dáma sa neuspokojí len tak s niekým. Riadi sa mottom „Byť krásna pre mňa znamená cítiť sa vo svojej koži.“ Vlastne hľadá ihlu v kope sena. Keď si ju získate alebo skôr ona vás, občas bude žiarlivá a majetnícka. Lásku neberie na ľahkú váhu. Je verná a milujúca.

U ženy narodenej v Býkovi majú šancu len muži s dobrým spoločenským postavením. Neuspokojí sa s chudáčikom sediacim vždy v rohu, ktorý fňuká. Sama je dominantná, dôsledná, praktická a realistická. Neznesie muža, ktorý riskuje a nevie sa správne rozhodnúť. Žena Býk si nestavia vzdušné zámky, lipnú na tradíciách a vážia si staršie generácie. Rada sa pohybuje v spoločnosti, ale svojich priateľov si starostlivo vyberá.

Pokiaľ nie ste zvyknutí do svojich lások príliš investovať, pripravte sa na opak. Žena Býk miluje prepych, vybrané domáce jedlá, exotické dovolenky, praktický nábytok či návštevy divadla. Obľubuje si v prírodných veciach a umeleckých predmetoch. Keď už si niečo kúpi, je to najdrahší model, pretože to predsa nekupuje každý deň! Myslíte si, že je zlatokopka? Omyl. Možno bude zarábať viac ako vy! Žena Býk dokáže povzbudiť a motivovať! Váš vzťah len pokvitne! Býky sa nehádajú a nevyvolávajú spory a pokojne si poradia v každej situácii. Ste niekedy naštvaní, že zmyslom života Býkov je len práca a starosť o rodinu? Veď oni vám všetko vynahradia pri romantickej večeri a dovolenke na kraji sveta v luxusnom hoteli.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!