Býk – pokojný a vytrvalý pracant

V pondelok, 19. apríla o 18:11, vstúpi Slnko do znamenia Býka, kde sa zdrží po dobu jedného mesiaca. Čo vám toto znamenie prinesie do vášho života? Snáď pokoj a mier na duši!

Býk je druhým jarným znamením, a títo ľudia, narodení v čase rozpuku života v prírode, si vedia naplno užívať a vychutnávať aj svoj život. Býci sú známi ako ľudia pracovití, ale zároveň aj veľmi zmyselní!

Pokojný a vytrvalý pracant

Každý, kto niekedy poznal nejakého Býka, iste potvrdí, že sú to väčšinou pracanti na prvý pohľad – takmer možno povedať i workoholici? Pre svoju prácu sú ľudia v znamení Býka nadšení, vyberajú si zamestnanie, ktoré ich baví a nachádzajú v nich zaľúbenie. S nevyhnutným nadšením potom robia prácu, ktorá vydá za niekoľko ľudí – ale pritom sa nikam neponáhľajú, nenechajú sa rozhodiť vonkajšími okolnosťami a postupujú ďalej svojím vlastným tempom. Býk je zemské znamenie, preto sú títo ľudia prakticky založení, stoja nohami na pevnej zemi a sú realisti. Sú pokojní, vytrvalí, trpezliví a húževnatí, a možno sa na nich vždy spoľahnúť. Uznajte sami, že taký človek je spoľahlivou oporou každého tímu!

Zmyselný i domácky založený

Kto by si však myslel, že Býci nepoznajú nič iné, než prácu, škaredo by sa plietol. Práve naopak, rovnako legendárna ako ich pracovitosť, je aj ich zmysel pre všetko príjemné a pekné. Znamenie Býka je totiž ovládané planétou Venušou, ktorá ho obdarila veľkou zmyselnosťou a vnímavosťou ku všetkému krásnemu. Býci si radi užívajú príjemných stránok života a možno o nich povedať, že sú celkom pohodlní – k spokojnosti nevyhnutne potrebujú mať svoje zázemie. Ak teda hľadáte partnera, ktorý si to s vami bude vedieť užiť v posteli, ale zároveň bude mať zmysel pre spoločné budovanie krásnej domácnosti, určite zamerajte svoj hľadáčik na Býkov!

Kľuďas a konzervatívec

Veľkou prednosťou Býkov je ich pokojná a vyrovnaná povaha. Síce nevyhľadávajú experimenty a zmeny, ale ich stabilita je na nezaplatenie. Majú zvyčajne trochu konzervatívne názory a nie je ľahké ich presvedčiť, aby vyskúšali niečo nové, ale ich trochu staromilská povaha z nich robí príjemných spoločníkov a spoľahlivých ľudí. Býci sa držia pri zemi a majú radi jednoduché veci, ktorým rozumejú. Na druhej strane, občas môžu byť trochu tvrdohlaví, pretože majú odpor k zbytočným zmenám. Ale to je len drobný tieň ich inak veľmi príjemnej povahy. Títo rozvážni a prakticky založení ľudia vás možno trochu vytočia svojím odporom k novinkám, ale vďaka ich dôveryhodnosti a prívetivosti si je určite obľúbite!

Originálny darček!
ROČNÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!