Budete dobrá babička alebo milý dedko?

Kto by nesníval o perfektných starých rodičoch? Veď sú našimi najbližšími a pomáhajú v núdzi. Akí budete v úlohe dedkov a babičiek podľa hviezd?

Baran
Ideálny starí rodičia Barani? Tak na to rýchlo zabudnite, určite nebudú strážni. Radšej vezmú vnúčatá na horskú dráhu alebo na detské ihrisko. Barani si svojho veku nechcú všímať, ale malí nezbedovia im vek prekliate pripomínajú.

Býk
Starí rodičia v Býkovi sú optimistickí a dodávajú svojim vnúčikom energiu. Samozrejme nejde len o vnútorné povzbudenie, ale predovšetkým o plný žalúdok. Býky milujú jedlo, preto sa niky nemusíte báť, že u nich budú deti trpieť od hladu, ba naopak!

Blíženci
Blíženci neberú rolu babičiek a deduškov vážne. S pribúdajúcim vekom sa nechcú zmieriť, preto nie sú ideálnymi starými rodičmi. Keď už venujú vnúčatám svoj čas, naplánujú zaujímavý výlet, ktorý by bol aj pre nich zábavný.

Rak
Rak je milovníkom rodinnej pohody a patrí medzi najchápavejších rodičov i starých rodičov. Ťažko sa zmieruje s odchodom svojich detí do sveta dospelých, preto sa na rolu deduška a babičky teší. Za všetku lásku ich budú maličkí milovať.

Lev
Nedá sa povedať, že by boli Levy parádnymi starými rodičmi. Často myslí len na seba a samoľúbosť ich neopúšťa ani v neskoršom veku. Pokiaľ k nim budú mať vnúčatá úctu a obdiv, stanú sa z nich jednoducho skvelí starí rodičia, ktorí budú deti inšpirovať.

Panna
Zrodenci Panny a pribúdajúci vek, to nejde veľmi dohromady. Neustále sa udržujú v kondícii. Zdravý životný štýl, upratovanie a poslušnosť budú požadovať aj od svojich vnúčat. Môže sa stať, že k nim deti nájdu cestu až neskôr.

Váhy
Ľudia narodení v znamení Váh starostlivo počítajú každú svoju vrásku na tvári. V živote budú viesť vnúčatá k spravodlivosti a slobode. Váhy nepatria k športovo nadaným, preto zvolia dômyselnejšiu formu zábavy.

Škorpión
Malí nezbedovia a princezné budú mať k svojim starým rodičom narodeným v Škorpiónovi rozporuplné pocity. Raz sa s nimi budú túliť a na druhú stranu ich nezabudnú okríknuť. Škorpión jednoducho preferuje tvrdšiu výchovu.

Strelec
Strelci si svoj vek tiež nechcú pripustiť a chovajú sa ako malé deti, preto si s nimi budú vnúčatá rozumieť. Strelci vedia skvele vymýšľať príbehy plné dobrodružstva a zoznámia malé deti s krásou prírody.

Kozorožec
Sebaistý Kozorožec si s vráskami na tvári nerobí starosti. Nikdy neodmietne stráženie vnúčat, pretože s pribúdajúcim vekom sa z neho stáva malé dieťa. Prestáva myslieť len na svoje ambície a užíva si zábavu s vnúčatami na plný plyn.

Vodnár
Babička v znamení Vodnára sa nebojí obliecť pestrofarebný kostým a dedko neodmietne jazdu na motorke. Vnúčatá sa s nimi nebudú nikdy nudiť, pretože Vodnári sú vynaliezaví, hraví a optimistickí.

Ryby
Starí rodičia v Rybe budú svoje vnúčatá chrániť a viesť k poctivosti. Keď dôjde na stráženie, príde s ním aj strach, že sa deťom niečo stane. Ryby neustále bilancujú, preto sa s malými členmi rodiny budú cítiť ako znovuzrodení.