Bozkávanie podľa zverokruhu? Kto je nežný a kto dravec?

Najkrajšia milostná predohra je bozkávanie. Čo cítite vy, keď sa oddávate sladkým bozkom so svojou drahou polovičkou? Vášeň, lásku, túžbu, divokosť, živočíšnosť či chlad?

Baran

Barani si na romantické dlhé bozky príliš nepotrpia. Bozkávanie pre nich znamená kľúč k sexuálnym radovánkam, preto je rýchle, plné vzrušenia a vášne.

Býk
S Býkom si užijete láskyplného bozkávania, ktoré neberie konca. Niekedy s bozkami otáľa, ale postupom času ho ovládne túžba a partnera úplne prepadne. Ak necíti lásku, bozkávanie nie je slasť, ale mučenie.

Blíženci
Keď sa bozkávate s Blížencom, akoby vás pusinkovali dve rozdielne osobnosti. Jedna si dopraje romantiku a druhá má z bozkávania skôr srandu. Blíženci s bozkami nešetria, ale rýchlo sa presúvajú ku krku a k zaujímavejším partiám tela.

Rak
Myslíte si, že je Rak zakríknutý a hanblivý? Opak je pravdou. Jemne si vás vychutná a jeho bozkov sa proste nenabažíte. Je nežný a bozkávanie okorení láskaním ušných lalôčikov a krku.

Lev
Bozkávanie s Levom je vášnivé a inšpirujúce. Nechá sa hladiť vo vlasoch, dokáže byť vášnivý a divoký ako pravý kráľ zvierat, ale aj romantický. Prahne byť najlepším vo všetkom, tak ho nezabudnite pochváliť.

Panna
Akoby sa bála vás pobozkať? Áno, Panny sa dokážu ťažko uvoľniť, pretože pri bozkávaní nad sebou môžu stratiť kontrolu. Bozky Panny v sebe niekedy nemajú vášeň a drive, sú skôr technickým baletom.

Váhy
Bozkávanie s Váhou je rozmanité. Striedajú sa vášnivé a chtivé bozky s nežným dlhým bozkávaním. Dalo by sa povedať, že nevedia, čo sa vám páči, preto skúšajú proste všetko, čo ich napadne.  

Škorpión
So Škorpiónom si pri bozkávaní vychutnáte vzrušenie, ktoré oznamuje jedinú vec. Pokračujeme k sexuálnym radovánkam! Škorpión sa bozkáva vlastne len preto, aby sa rýchlejšie dostal ku kľúčovým partiám tela. Keby nemusel, snáď by sa ani nebozkával.

Strelec
Nebude sa s vami bozkávať na každom kroku, ale zato poriadne prekvapí bozkom, keď to najmenej čakáte. Jeho bozky sú rýchle a lačné, ale dlhé romantické bozkávanie mu nič nehovorí.

Kozorožec
Čudujete sa, že sa s vami tak dlho bozkáva a nechce ísť rovno na vec? Ak miluje celým srdcom, oddáva sa dlhému nežnému bozkávaniu, ktoré prepukne vo vášeň a pravý ohňostroj.

Vodnár
S Vodnárom si vyskúšate všetky techniky bozkávania. Do hry zapája jazyk a presúva sa často ku krku. Často má pri bozkávaní otvorené oči. Zabudnite, že sa s vami bude bozkávať na verejnosti, nemá to vo zvyku.

Ryby
Ak túžite po nekonečnej sérii pusiniek v nežnom objatí, zamilujete si Rybky. Zahrnú vás vodopádom francúzskych bozkov, ktoré sú plné citov. Ale pozor, Ryby sa bozkávajú len s tým, koho naozaj milujú!


Originálny darček!
ROČNÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!