Blíženci – vášnivé aj skúmavé osobnosti

Koleso zverokruhu sa nám opäť posúva o kúsok ďalej a 22. mája 2021, o 21:38 večer, vstúpi Slnko do Blížencov. Blíženci patria medzi znamenia živlu vzduchu, sú teda nositeľom zmien a noviniek a v období ich vlády sa nudiť rozhodne nebudeme! Zaujíma vás, čo nám toto znamenie prinesie? Čítajte ďalej!

Nespútaný vzdušný živel ovláda tri znamenia zverokruhu – okrem Blížencov ešte i Váhy a Vodnára. Blíženci sú však zo všetkých týchto znamení najnepokojnejší a ich povaha je podobná vánku, ktorý sa s ľahkosťou snaží všetko okolo seba preskúmať. Veľmi radi spoznávajú nových ľudí a názory, vzdelávajú sa a študujú – nielen v škole, ale po celý život! Sú založení skôr myšlienkovo, než citovo. Potrebujú si neustále rozširovať obzory a s veľkou vášňou diskutujú o filozofických témach. Oni sami sú však pri tom všetkom nestáli a premenliví. Niekedy síce môžu pôsobiť nekompromisne, ale v ich vnútri sa ukrývajú dve alebo aj viac osobností, ktoré proti sebe bojujú a môžu prinášať svojmu nositeľovi pochybnosti o sebe samom. Nie náhodou je symbolom tohto znamenia obrázok nerozlučných dvojčiat!

Keď sa v období vlády Blížencov pozrieme do prírody, uvidíme, že všetko je plné života, dni sú dlhé, noci krátke, rastliny kvitnú a nasadzujú plody. Rovnako živá a tvorivá je aj osobnosť Blížencov, ktorá odráža podobu prírodného sveta v čase svojho zrodenia. Každé znamenie zverokruhu je v astrológii porovnávané s niektorým obdobím ľudského života – Blíženci predstavujú nepokojné a tajuplné obdobie dospievania, kedy si mladý človek hľadá svoje miesto v živote, objasňuje si názory a v neposlednom rade tiež získava prvé skúsenosti s láskou, čo symbol dvojčiat vyjadruje viac ako dobre!

Obdobie plné zmien?

Čo nás čaká v našich životoch medzi 20. májom a 21. júnom, teda v čase vlády Blížencov? Možno ste si niekedy všimli, že toto obdobie býva zvyčajne veľmi búrlivé, plné zmien a nových zážitkov – najmä v oblasti kontaktu s ľuďmi! Môžeme sa preto tešiť na nové zoznámenie, nadväzovanie priateľských a obchodných kontaktov, ale aj mileneckých vzťahov! Vzťahy medzi kamarátmi alebo kolegami opačného pohlavia môžu prerásť v niečo viac! Ale práve v láske by sme teraz mali byť obzvlášť opatrní, pretože milostné vzťahy, nadviazané v premenlivom období Blížencov, často nemávajú dlhé trvanie!

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ I DETSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!