Baran – prechod znamenia

20.03.2022 o 16:34 nastáva jarná rovnodennosť a v tom istom okamihu zároveň vstupuje Slnko do znamenia Barana. A aký Baran je? Ohromí vás jeho vodcovské schopnosti, neskrotná odvaha a energia. Riadi sa mottom: „Keď máš z niečoho strach, urob to hneď. Odvahu dostaneš neskôr.“

Na koho sa spoľahnúť, keď je najhoršie? Na Barana! Toto znamenie oplýva nezištnou spravodlivosťou a vždy dodrží sľub. Je pokladnicou nápadov, ktoré mnohokrát nie je schopný sám dotiahnuť do konca, ale dokáže ľudí okolo seba neskutočne motivovať. Zdolať nemožné aj za cenu prehry? To je typická vlastnosť Barana.

Muž Baran

Čím vás muž Baran najviac oslní? Pochopiteľne svojou rozhodnosťou, cieľavedomosťou a sebadôverou. Nevie sa pretvarovať a veci rieši priamo bez zbytočných okolkov. Nadchne vás silnou vôľou a chrliacimi sa nápadmi. S Baranom sa nebudete nudiť ani minútu. Aj keď rád poučuje, nadmerne presadzuje svoje názory a je sebecký, vždy viete, na čom ste. Ak ste hľadali pravého muža, ktorý vie byť veľkorysý, nežný a spontánny, poddajte sa jeho temperamentu. To však neznamená, že mu budete zobať z ruky a na všetko prikyvovať, tak to fungovať nebude. Baran sa špecializuje na ženy, ktoré môže dobývať.

Ideálna žena pre Barana je vnímavá a všestranná. Na druhú stranu hľadá partnerku s vlastným názorom, ktorá mu bude oporou. Baran túži po uznaní, absolútnej vernosti a tolerancii. Je pravdou, že musí mať vždy posledné slovo, ale žena bábka mu naozaj nevyhovuje. Vo vzťahu je Baran žiarlivý, neznesie flirtovanie a jeho život je jeden veľký adrenalín. Miluje výzvy, rýchle autá, šport, dobrodružstvo a vzrušenie. Taký je aj v sexuálnom živote. Ak nastane vo vzťahu stereotyp, jeho vášeň k vám úplne opadne.

K záporným vlastnostiam Barana patrí netrpezlivosť a lenivosť vybavovať každodenné povinnosti. Možno vám niekedy polezie na nervy, že vie všetko najlepšie a vrhá sa do všetkého bez kvapky premýšľania. Vlastne za to ani nemôže. Potrebuje sa motivovať, aby zasýtil svoje osobné túžby a priania. Je to nezávislý odvážlivec túžiaci po živote bez kompromisov.

Žena Baran

Čo je to tam za ženu, ktorá nepostojí na jednom mieste ani minútu? To bude určite svojrázna a temperamentná žena Baran. Nesmie sa nikdy nudiť, vyhľadáva nové aktivity a jednotvárny život ju doháňa k šialenstvu. Pokiaľ si ju chcete získať na svoju stranu, zabudnite na lenivosť a bojazlivosť. Žena zrodená v tomto znamení potrebuje vedľa seba muža, ktorý sa nespráva ako zbabelec. Na druhej strane neznesie partnera, ktorý je príliš dominantný. Baranky potrebujú obdiv a lásku, a pokiaľ sa zamilujú, obetujú pre svojho milého všetko a zároveň mu budú oporou.

Jej výkonnosť v práci je úplne unikátna, len málokto ju predbehne. Niet divu, že sa zle prispôsobuje, neznesie konkurenciu a nerada pracuje v kolektíve. Prahne po tom byť najlepšia! Ale pozor, niekedy potrebuje nakopnúť, aby svoje plány dotiahla do konca. Keď ju začne niečo alebo niekto na smrť nudiť, uteká za novým dobrodružstvom. Zo svojich chýb sa len ťažko poučí a je netrpezlivá. Miluje slobodu a nerada sa podriaďuje.

Žena Baran je cieľavedomá a dokáže sa o svoju rodinu finančne postarať. Doma dlho nevydrží, radšej by chcela všetko naraz. Chod domácnosti ju príliš nezaujíma, ale rodinu a prácu dokáže skĺbiť na jednotku. Svojim ambíciám obetuje veľa času a úsilia a partner od nej teda nemôže čakať, že bude domáci typ. Baranka sa o seba veľmi stará a z domu vyjde vždy upravená. V sexuálnom živote si vyžaduje pozornosť, ale udržuje si dominanciu.

Slobodným Barankám nie sú flirty cudzie a lásku a sexualitu k životu jednoducho potrebujú. Akonáhle sa však zamilujú, sú vernými partnermi, ktorí bezhranične chránia svoju rodinu. Len dbajte, aby nevyhasol plameň vzrušenia, ktorý k vám cíti!

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!